Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Heroes of Might and Magic V - oryginalna wersja językowa taniej!

34 postów w tym temacie

Domek

Od dzisiaj przez 7 dni w sklepie gram.pl można dużo taniej zakupić angielskie wydanie gry Heroes of Might and Magic V. Dla miłośników oryginalnych wersji językowych to doskonała okazja do zaopatrzenia się w hitową strategię Ubisoftu w bardzo atrakcyjnej cenie 99,90 PLN.

Przeczytaj cały tekst "Heroes of Might and Magic V - oryginalna wersja językowa taniej!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że polska wersja jest jeszcze tańsza wiec nie wiem czy to aż taka okazja. No chbya że komuś zależy na oryginalnej wersji jezykowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2006 o 15:10, Rafcio Master napisał:

Tyle, że polska wersja jest jeszcze tańsza wiec nie wiem czy to aż taka okazja. No chbya że
komuś zależy na oryginalnej wersji jezykowej.


Tak, oferta jest skierowana do osób, które chcą mieć nowych herosów w oryginalnej wersji językowej. To chyba dość oczywiste, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, ze to tylko na 7 dni : / Bo planuje zakup HoMM V ale dopiero po wakacjach. I niestety kupie wtedy wersje PL, bo tansza o ponad 60 zł : / A szkoda : /// Bo lubie gry w angielskich wersjach jezykowych i np. kocham "Play it" za to, ze w "swoich" grach dawał mozliwość wyboru polski/angielski (Arcanum najlepszym przykładem tego, jak CDP powinien wydawac gry :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2006 o 15:34, Filip92 napisał:

A poco komuś Angielksa wersja skoro jest po polsu z poradnikiem itp:
Chyna ze komuśna prezent osobie zagranicy


osobiscie wole wersje angielskie. a poradnik - nie lepiej odkrywac wszystko samemu? :P
gdyby bylo tansze to bym kupil...

a swoja droga szkoda ze cdp nie ma fizycznego sklepu tylko wysylkowo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś woli brzmienie roginału, ja sam uważam, że czasami polonizacja psuje kompletnie klimat gry, jak to w wypadku Doom 3 czy Quake 4 ma miejsce... Najwyżej napisy, no a HoM&M spolszczone jest nieźle jako całość, choć nadal do niektórych rzeczy przyczepić się można (niektóre głosy moim zdanie nietrafione).

Przypuszczam że kupiłbym wersję angielską... Gdbym już nie miał polskiej... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wole orginalne wersje jezykowe - z nielicznymi wyjatkami; jeśli spolszczenie psuje klimat, wole org. tylko jesli kosztuje duzo drozej to - dzieeki!

nie mam czasu na HoMM5 - wiec kupie dopiero ok. wrzesnia , a wtedy juz bedzie po promocji- wiec wychodzi ze polska wersja na dvd

btw - angielska jest na 4xcd!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2006 o 16:07, Martimat napisał:

btw - angielska jest na 4xcd!


Dziwne - ja dostałem z CDP na 1xdvd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2006 o 15:34, Filip92 napisał:

A poco komuś Angielksa wersja skoro jest po polsu z poradnikiem itp:
Chyna ze komuśna prezent osobie zagranicy


Jeśli kogoś nie bawi duża ilość gadżetów tylko czysta treść gry (czyli fabułą) to oryginalna wersja językowa może być znacznie ciekawsza.
Z tego samego powodu maniacy czytają zagraniczną literaturę w oryginalne, a np. Shakespeare został wydany w Polsce w kilku tłumaczeniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam propozycję. Z tego co widzę to nikt (prawie nikt) nie lubi pełnych, polskich wersji tylko napisy po polsku. Wysnujmy petycję do CDP tylko o takie wersje. Kinówki górą! A już najlepiej 2 wersje językowe w pudełku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ DoomnY, a nie lepsze wersje takie jak Dreamfall Cenegi? 3 różne wersje do wyboru? Angielska, kinowa albo całkowcie spolszczona? To by była gratka dla graczy, nie byłoby, ktoś ma gorsze wydanie, ktoś lepsze, dla każdego coś dobrego ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CDP: Zbijacie kase na tym co?;> Nie lepiej bylo zrobic tak, zeby w polskiej wersji jezykowej mozna bylo zainstalowac gre w dwoch wersjach? Polskiej i angielskiej?;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tak PL to PL :) Ile ja się dzięki Heoesowi V nowych słuwek nauczyłem i jak doskonale się śmiałem ze śmiesznych tekstów jak i przeżywałem okropne żeczy, grałem w Angielskie Demo i nie miałem tak super atmoswery jak z Polskiej.
A tak pozatym cóż to za niesubernizacja? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować