Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Heroes of Might and Magic V - oryginalna wersja językowa taniej!

34 postów w tym temacie

Dnia 03.08.2006 o 16:54, Mistic napisał:

@ DoomnY, a nie lepsze wersje takie jak Dreamfall Cenegi? 3 różne wersje do wyboru? Angielska,
kinowa albo całkowcie spolszczona?

Oczywiscie, ze lepsze. Tak wlasnie imho powinny byc wydawane gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a wiesz - własnie tam patrzyłem i widziałem 4xcd - a teraz dvd (?) klikając odnośnik na newsie!

kurcze - skutkami upału się nie wykręcę :P

moja pomyłka tym razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no szkoda, że tylko 7 dni - nie wiem czy zdążę, ale spróbuję
zresztą szkoda, że CDP nie daje dwujęzykowych wersji gry (angielska + polska nakładka na dodatowej płycie - te 10 zł więcej za grę rekompensowałoby koszta, a zawsze mozna byłoby załączyć wersję angielską)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tutaj jest jedna z (niewielu) przewag Cenegi nad CDP - oni zawsze dają w cenie gry możliwość wyboru wersji językowej przy instalacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2006 o 10:45, lampak napisał:

I tutaj jest jedna z (niewielu) przewag Cenegi nad CDP - oni zawsze dają w cenie gry możliwość
wyboru wersji językowej przy instalacji.

no nie zawsze - ale fakt często...
nie zaplacę dodatkowych 100 zł by zobaczyć grę w oryginale - widziałem demo - i głosu w cut scenkach faktycznie bardziej klimatyczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie troszke nie na temat, ale nigdzie nie mogę znaleźć pomocy;P czy wy też macie same problemy po zainstalowania obu patchy? Zainstalowałem patch 1.1, 1.1(1) i 1.2 - po zainstalowaniu miałem same bugi i problemy np. zdolność Oświecenie występuje w j.angielskim i nie pokazuje w księdze czarów obrażeń jakie ma zadać czar. Potem ponownie odinstalowałem gre i zainstalowałem ponownie patche, ale błędy nadal występują:/ Poza tym to wszystko działa dobrze i nowe tryby kamery są ekstra:) ma ktoś podobny problem? posiadam wersję standCD ps. czemu oficjalna strona homm5.gram.pl nie jest aktualizowana od miesiąca??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nareszcie!!! : )

przyznam sie że troche mi ulżyło bo jusz myślałem że sobie w herosów 5ke niepogram
w kolejną gre w polskiej wersji językowej za chiny grać niebęde zapytacie dlaczego? cóż przyznam sie szczerze że sam niewiem ale grając w gry po polsku mdli mnie okrutnie!! : )

być może ma to związek z tym że grając za młodu w gry po angielsku niewszystko sie rozumiało co dodawało grze dodatkowego "smaczku" pewnej specyficznej "magii" hehe : )

gra po polsku jest zbyt swojska, zwykła, że niepowiem nieco wieśniacka w porównaniu z magiczną wersją angielską : ) a jeżeli ktoś różnicy niemoże sie dopatrzeć to ok (w końcu mamy tu do czynienia w większości wypadków z osobami w wieku 9-15 lat).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No w końcu rozsądek górą. Zwykle było tak że za wersjęanglojęzyczną trzeba było dopłacać... (takie opłaty lotniskowe?)... teraz jest sensowniej - bo skoro trzeba przetłumaczyć - to więcej powinna kosztować wersja tłumaczona. Pozdrawiam~!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować