Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Poznajcie gracza, który ukończył grę Doom korzystając jedynie z pistoletu

9 postów w tym temacie

>Wprawdzie Zomaister wspomagał się podczas bijatyk między innymi granatami, jednak nie sięgnął po broń z wyższej półki.

a ja w ciągu dwóch minut oglądania materiału znalazłem ujęcia, jak typ korzysta z odrzutu jakiejś większej pukawki żeby wykonać uniki. to nie jest wspomaganie się?
zaraz się "hieny zlecą" i będą miały używanie, Pani Kasiu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie korzystał JEDYNIE z pistoletu, bo używał zabójstw chwały i granatów. Tak, że jeśli
> mam być szczery - kłamstwo.

Właśnie chciałem to samo napisać - FAKE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może kiedyś z ciekawości spróbuję przejść, ale tak jak przedmówcy wymienili, gdyby gość nie wspomagał się zabójstwami chwały (co jak widzę na początku, praktycznie każdego tak zabija), to nie wierzę że przeszedłby w 6 godzin ;) Ja na pewno nie dałbym rady, bo wiem ile się na Ultra-Violence trzeba było męczyć pistoletem bo ubić grubasów albo różaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tytuł newsa: "Poznajcie gracza, który ukończył grę Doom korzystając jedynie z pistoletu", w treści czytamy: "Wprawdzie Zomaister wspomagał się podczas bijatyk między innymi granatami...", a w samym filmiku widzimy zabójstwa chwały w ilościach hurtowych - więc nie ukończył gry korzystając JEDYNIE z pistoletu - może Szanowna Pani Kasia nie zna znaczenia słowa "jedynie"? A wystarczyło napisać "głównie" i byłby całkiem zgrabny news...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm wiecie, że gość w 4:41:35 powinien zginąć (zostaje zepchnięty z krawędzi przez jednego z demonów) - zamiast tego pauzuje grę, killuje proces przez co po wczytaniu wraca do początku walki - sorki, ale to jest oszustwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm faktycznie. Tytuł Pistol only sugeruje, że Pistol only, a nie że Pistol with glory kills, grenades and weapon boost jumps ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować