Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dishonored 2 będzie dostępny w pełnej polskiej wersji językowej - z dubbingiem i napisami

10 postów w tym temacie

Wszystko pięknie i fajnie ale zastanawia mnie czy znów pojawi się problem z wersjami RHCP (zmienioną potem na RU, by ponownie po fali krytyki wrócić na RHCP) i "oficjalną" bez tagów, jak miało to miejsce z pierwszą częścią Dishonored. Osoby, które kupiły grę na Steam w wersji GOTY zostały tak niemile potraktowani po dosłownie paru miesiącach od przypisania gry do biblioteki (w moim przypadku po 3).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za wybór aktorów odpowiada Bethesda, a nie polski dystrybutor - Cenega. Na razie nie wiemy, kto udzieli głosu bohaterom.

A jest w ogóle jakiś polski oddział Bethesdy? Czy po prostu panowie z USA będą dobierać aktorów do wersji z kraju, którzy jak sądzą jest w Rosji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Wszystko pięknie i fajnie ale zastanawia mnie czy znów pojawi się problem z wersjami
> RHCP (zmienioną potem na RU, by ponownie po fali krytyki wrócić na RHCP) i "oficjalną"
> bez tagów, jak miało to miejsce z pierwszą częścią Dishonored. Osoby, które kupiły grę
> na Steam w wersji GOTY zostały tak niemile potraktowani po dosłownie paru miesiącach
> od przypisania gry do biblioteki (w moim przypadku po 3).

Heh - rzeczywiście dopiero teraz zauważyłem ze wróciło do RHCP. Dalej jednak nie mogę zrozumieć tego "ewenementu" tagów do konkretnej wersji gry. Po co w ogóle się to pojawiało, to nie wiem. I tak nie miało to większego znaczenia i nie wpływało na lokalizację, zawartość dodatkową czy działanie gry, więc nic takiego strasznego się nie stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Heh - rzeczywiście dopiero teraz zauważyłem ze wróciło do RHCP. Dalej jednak nie mogę
> zrozumieć tego "ewenementu" tagów do konkretnej wersji gry. Po co w ogóle się to pojawiało,
> to nie wiem.

Ostatnio u znajomego na steam to widziałem, ale za cholerę nie wiem co ten skrót oznacza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Heh - rzeczywiście dopiero teraz zauważyłem ze wróciło do RHCP. Dalej jednak nie
> mogę
> > zrozumieć tego "ewenementu" tagów do konkretnej wersji gry. Po co w ogóle się to
> pojawiało,
> > to nie wiem.
>
> Ostatnio u znajomego na steam to widziałem, ale za cholerę nie wiem co ten skrót oznacza...

Red Hot Chilli Peppers :D A tak na serio jest to skrót od Russian, Hungary, Czech, Polish. Niby nic ale jednak wszelakie fora nie są prowadzone w języku angielskim tylko rosyjskim ( z paroma wyjątkami ) no i brak grafiki/screena w bibliotece, ot detal ale jednak wielu poczuło się jakby byli posegregowani. Warto dodać, że osoby które kupiły grę a dopiero po czasie DLC mają problemy z kompatybilnością. Jeśli 2 część ma mieć takie rozwiązanie to oby pojawiło się to wcześniej by móc grę po prostu zwrócić i odzyskać pieniądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > > Heh - rzeczywiście dopiero teraz zauważyłem ze wróciło do RHCP. Dalej jednak
> nie
> > mogę
> > > zrozumieć tego "ewenementu" tagów do konkretnej wersji gry. Po co w ogóle się
> to
> > pojawiało,
> > > to nie wiem.
> >
> > Ostatnio u znajomego na steam to widziałem, ale za cholerę nie wiem co ten skrót
> oznacza...
>
> Red Hot Chilli Peppers :D

To samo wyskoczyło jak wygooglowałem ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Noho, to czekam z niecierpliwością na mowę ojczystą w Dishonored...
google:
"change languag Dsohonored 2 steam "
tak , chodziło mi o ''change language Dishonored 2 steam'' tylko ty mnie rozumiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować