Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sklep: ruszyły zamówienia przedpremierowe na Sniper: Ghost Warrior 3

9 postów w tym temacie

Ciekaw jestem ile z tego rzeczy będzie naprawdę, jeśli 60 % tego co napisaliście tutaj będzie się pokrywać z prawdą to liczę na dobrą rozgrywkę, cz. 2 SGW grało się fajnie ale coś w niej brakowało, Pierwsza kładzie według mnie inne tytuły, lecz co do trzeciej ciężko się określić, wygląda bardzo obiecująco, i w opisie wygląda to bardzo bardzo.. Fajnie . Zastanawiam się nad preorderem tylko znajdę cenę. i się zastanowię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamówić preorder czy nie o to jest pytanie. Zawsze się głowię czy warto czy aby nie poczekać na jakąś recenzję, wstrzymać się i później mieć tydzień po premierze wszystko jasne. Nie wiem wahanie zawsze pozostanie, tutaj jednak gra zapowiada się ciekawie więc może tym razem dam się namówić. Na szczęście nie spieszy mi się więc poczekam jeszcze na więcej informacji na temat samej gry, a mam nadzieję że na tej zapowiedzi CI Games nie poprzestanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z preorderami zawsze jest poważny dylemat i dotyczy każdego, nieważne czy to gra, książka, film itp itd. Tutaj na razie kusi nas trailer zapowiadający grę oraz dodaktowy skin wraz z misją, ale moim zdaniem powinno być coś jeszcze, aby nakłonić graczy do zamówienie przed premierowego. Sądzę, że CI Games sypnie czymś jeszcze z worka na zachętę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ciekawe co z tego będzie. Wiadomo jak to jest z trailerami - pokaże się najlepsze, a najgorsze przemilczy... Plusem zdecydowanym jest to, że zamiast bawić się w CINEMATICS zrobili trailer faktycznie z gry i to dfaje pewnie ogląd. Miejmy nadzieję, że to, co tutaj pokazano będzie miało odbcie w rzeczywistoci i pieniądze wydane na grę nie okażą się wyrzucone w błoto. Ja pozostaję z nadzieją ;)))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co ty tak kraczesz? To prawda, co napisałes o trailerach ale wszyscy to wiemy i na tym polegają, bo i na czym innym by miały? Wyobrażasz sobie trailer np. filmu pokazujący że "nic się nie dzieje"?:)) Po co komu i na co? Tyle ze w przypadku SGW3 to nie tylko trailer. Pogmeraj w sieci i znajdziesz niemało materiałów np. kawałki rozgrywki, relacje z targów - w tym opinie pogrywających, że nie wspomnę o profesjonalnych recenzjach (ja do takich akurat mam zaufanie średnie, no bo wiadomo). Czy ja kupię preorderek? Jeszcze nie wiem, ale z przyczyn pozamerytorycznych:))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie kraczę, tylko rozważam taką ewentualność. Wystarczy wspomnieć np. to co stało się z serią Assassin''s Creed i wtopą z Unity. Chyba nie muszę przypominać ile Ubisoft patchy i dlc musiał udostępniać, żeby gra zaczęła chodzić "jako tako". Do dziś nie jest zupełnie płynna. Sniper Ghost Warrior 3 jest pierwszą tego rodzaju i na tym poziomie produkcją CI Games, dlatego można by się teoretycznie martwić, ale tak jak powiedziane zostało - mam nadzieję, że wszystko pojdzie jak trzeba i gierka będzie porządna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym tutaj dobrze spojrzał nawet na przesunięcie premiery na końcówkę stycznia 2017 bo to świadczy o tym że sami wiedzą że trzeba nad grą popracować. Oby tego czasu im starczyło i gra ukazała się w pełni ukończona. Przedpremierowe zamówienia zawsze są fajne jak ma się 100% pewności że chce się tą grę. Ja może poczekam jeszcze trochę i jak mam kupić przed premierą to może będzie wiadomo coś o wersji kolekcjonerskiej czy w ogóle coś takiego się ukaże i co ewentualnie w niej będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ henery - kurka wodna:) "Ja bym tutaj dobrze spojrzał nawet na przesunięcie premiery na końcówkę stycznia 2017 bo to świadczy o tym że sami wiedzą że trzeba nad grą popracować. Oby tego czasu im starczyło i gra ukazała się w pełni ukończona." Wszystko jasne, pełna zgoda,, tylko wymień końcówke stycznia 2017 na początkówkę kwietnia 2017:) Nie to, zebym tu chciała szaty drzeć powodu zmiany terminu, ale tak gwoli scisłosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować