Zaloguj się, aby obserwować  
rolanddz

Garfield (PC) - POMOCY!!!!!!

34 postów w tym temacie

Witam wszystkich, mam pewien problem z grą Garfield. Jestem juz przy samym końcu prawie że, mam otwarte wszystkie pomieszczenia i nie mam juz zadnych przedmiotow do ukladania, mam 3 skladniki na lazanie i brakuje mi tylko sloika . Szukam żonkili dla kotki z domku i znalazlem dwa ale gdzei jest trzeci , CZY KTOS MOZE MI POMOC PLISSSSSSSS

Z gory dzieki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie pamietam gdzie jest trzeci ale mam do Ciebie pytanie: co zrobić aby ten pokój między bilardowym a sypialnią Jona się otworzył? Nie wiem też jak posprzątać strych. Pomożesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam otwartą sypialnie dla gości, sypialnie Johna, salon, kuchnie, pralnie, hol i nie wiem co mam dalej zrobić. Brakuje mi jednego przedmiotu w salonie. Jak go zdobyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przesuwanie przedmiotów.
Kupiłem dziecku tę grę, coś tam sobie przenosi, ale nie potrafi przesuwać przedmiotów. Ja też nie i się motamy w pokoju, kuchni, łazience i w holu.
Jak się przesuwa przedmioty?? (fotele, drabinki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 20:40, karola2 napisał:

Ja mam otwartą sypialnie dla gości, sypialnie Johna, salon, kuchnie, pralnie, hol i nie wiem
co mam dalej zrobić. Brakuje mi jednego przedmiotu w salonie. Jak go zdobyć?


Jakiego przedmiotu brakuje ci w salonie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 12:11, McPerz napisał:

Przesuwanie przedmiotów.
Kupiłem dziecku tę grę, coś tam sobie przenosi, ale nie potrafi przesuwać przedmiotów. Ja też
nie i się motamy w pokoju, kuchni, łazience i w holu.
Jak się przesuwa przedmioty?? (fotele, drabinki)


Przedmioty przesuwa się klawiszem Ctrl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam mały problem. Jestem w kropce, mam wszystko do momentu otwarcia łazienki, ogółem brakuje mi w pokoju bilardowym wszystkich puzzli, w łazięce ryby, kaczuszki i wagi. Natomiast w gazażu koła, piły, wiertarki. Wiem gdzie te żeczy są. Nie mogę otworzyć altanki, strychu ipokoju z balkonem i nie wiem jak wejść na dach żeby porozmawiać z kotką. Brakuje mi tam rynny i wiem, że jest ona na strychu. NIEWIEM CO DALEJ MAM ROBIĆ!!! POOOOOOMOOOCYYYY!!!!!!!!!!!!!!

20070705102037

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z tą grą odblokowałem już sypialnie dla gości, sypialnie Johna i piwnice nie potrafię poprawic obrazu na piętrze (tego kolo schodów) do sypialni Johna brakuje mi skrzynki w sypialni dla gości położyłem już wszystkie przedmioty ale klucza nie dostałem .... zrobiłem już wszystko w gabinecie, salonie, pralni i hollu wydaje mi sie że właśnie w sypialni dla gości też już wszystko ....... PROSZĘ O PODPOWIEDŹ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować