Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Oświadczenie w sprawie sytuacji portalu i sklepu gram.pl

18 postów w tym temacie

Czy pełna niezależność finansowa oznacza również, że spółka Action SA nie ma możliwości , nawet gdyby chciała, sprzedaży portalu gram.pl, tudzież wyprowadzenia części środków w celu ratowania innych podmiotów do niej należących?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w zupełnym oderwaniu od sytuacji z Action zaobserwowałem ostatnio że sklep gramu troszkę przystopował. Sekcja preorderów nie jest uzupełniana o taką liczbę nowości jak to kiedyś miało miejsce. Asortyment też mam wrażenie że troszkę zmalał. Niemniej jednak trzymam kciuki za Was i zdaję sobie sprawę że ostatnie miesiące generalnie na rynku nie były najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ja w zupełnym oderwaniu od sytuacji z Action zaobserwowałem ostatnio że sklep gramu troszkę
> przystopował. Sekcja preorderów nie jest uzupełniana o taką liczbę nowości jak to kiedyś
> miało miejsce. Asortyment też mam wrażenie że troszkę zmalał. Niemniej jednak trzymam
> kciuki za Was i zdaję sobie sprawę że ostatnie miesiące generalnie na rynku nie były
> najlepsze.

Miesiące nie były łaskawe bo w wielu innych sklepach to samo mamy za mniejsze pieniądze, osobiście nie pamiętam kiedy kupiłem ostatnio raz coś na gramie. Teraz tylko newsy raz od czasu czytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko na gramie mam takie rzeczowe newsy i fachowe recenzje, czasem zajrze na Gamezille czy Ppe ale Gram.pl zawsze bedzie numerem 1 od ladnych kilku lat i na pewno nie tylko dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co sie oszukiwać, ze świetność gram.pl juz przeminęła...tak gdzies w roku 2007 to była masakra...na forum pisała masa osób, forumowe rpg, gramsajty, nowi znajomi. Mam nadzieje, ze jeszcze kiedyś forum odżyje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2016 o 10:06, Longer napisał:

Nie ma co sie oszukiwać, ze świetność gram.pl juz przeminęła...tak gdzies w roku 2007
to była masakra...na forum pisała masa osób, forumowe rpg, gramsajty, nowi znajomi. Mam
nadzieje, ze jeszcze kiedyś forum odżyje ;)


Ech, żeby forum odżyło to trzeba by mu w tym pomóc. Jakaś akcja promocyjna Gramu pokazująca naszą małą społeczność (w tym roku nawet wyborów gramowiczów roku już nie było...), szybsze (czyt. jakiekolwiek w ludzkim czasie) reagowanie na błędy na forum (tym co je moim zdaniem w zasadzie wykończyło była zmiana szaty graficznej - chyba 30 stron krytyki w ciągu 24h się posypało a na pierwsze oficjalne zmiany kazano nam czekać 4 miesiące...) itp. My jako użytkownicy mamy bardzo ograniczone pole manewru a jeśli władze wyżej nas ignorują to i się odechciewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tekst niewyjustowany, brak wcięć i jednoliterowe słowa na końcu linijki - ja przepraszam bardzo, ale czy to oświadczenie to Wam jakiś stażysta na kolanie w 3 minuty pisał?
Ja rozumiem że wzory oświadczeń dostępne w internecie (np. oświadczenie dawcy organów) pisane są bez wcięć, ale to są krótkie i treściwe notki mające prostą formę na potrzeby konkretnych instytucji. A powyższe "oświadczenie" właśnie z powodu bycia skierowanym do użytkowników, winno mieć poprawną formę, nie tylko treść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sklep gram pl to jakaś żenada,jakość usług na niskim poziomie.Za każdym razem jak coś kupiłem to zawsze było coś nie tak.
Kiedyś kumplom mówiłem że jak dalej będzie tak działał ten serwis, to długo nie pociągną.
Oczywiście po moich doświadczeniach wszystkim moim znajomym stanowczo odradzałem zakupy u nich.
Jedyne co to te newsy maja fajne,często zaglądam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ja w zupełnym oderwaniu od sytuacji z Action zaobserwowałem ostatnio że sklep gramu troszkę
> przystopował. Sekcja preorderów nie jest uzupełniana o taką liczbę nowości jak to kiedyś
> miało miejsce. Asortyment też mam wrażenie że troszkę zmalał. Niemniej jednak trzymam
> kciuki za Was i zdaję sobie sprawę że ostatnie miesiące generalnie na rynku nie były
> najlepsze.


No i preordery w sklepie pouzupełniane :) Super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2016 o 12:54, karolekx23x napisał:

Moze poprostu pomozmy ozywic te forum bo naprawde ilosc osob korzystajacych i wypowiadajacych
sie maleje


Na ożywienie mieli bardzo dużo czasu, ale nie było chętnych.
Teraz możemy jedynie czekać, aż na stronie forum pojawi się "404 not found".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2016 o 11:19, jeremyarch napisał:

Tekst niewyjustowany, brak wcięć i jednoliterowe słowa na końcu linijki - ja przepraszam
bardzo, ale czy to oświadczenie to Wam jakiś stażysta na kolanie w 3 minuty pisał?
Ja rozumiem że wzory oświadczeń dostępne w internecie (np. oświadczenie dawcy organów)
pisane są bez wcięć, ale to są krótkie i treściwe notki mające prostą formę na potrzeby
konkretnych instytucji. A powyższe "oświadczenie" właśnie z powodu bycia skierowanym
do użytkowników, winno mieć poprawną formę, nie tylko treść.


Haha :D Odniosłem takie samo wrażenie. Na dodatek to śmieszne oświadczenie tylko potwierdza tragiczną sytuację nie tylko forum, ale i całego gram''u.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować