Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Bruce Wayne - prawdziwe oblicze, recenzja Batman: The Telltale Series - Realm of Shadows

8 postów w tym temacie

"Telltale podchwyciło wątki z ostatniego filmu czyniąc z bohatera świetnego detektywa(...)"

Mam nadzieję, że nie piszecie o BvS, bo w tym filmie akurat Batman nie zachowywał się jak świetny detektyw, a po prostu ostatni głupek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2016 o 14:05, Kethael napisał:

"Telltale podchwyciło wątki z ostatniego filmu czyniąc z bohatera świetnego detektywa(...)"

Mam nadzieję, że nie piszecie o BvS, bo w tym filmie akurat Batman nie zachowywał się
jak świetny detektyw, a po prostu ostatni głupek...


W BvS Batman wypróbowywał różne metody zabijania przeciwników, czyli nie zachowywał się jak Batman ;) a i u Nolana nie korzystał ze swoich detektywistycznych umiejętności.

Nigdy nie grałem w tego typu gry, więc powtórzę moje pytania z innego tematu:

- ile trwa pierwszy sezon?
- ile będzie sezonów i co jaki czas będą one dodawane do gry?
- czy będzie polska wersja językowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem tylko gameplay na yt wiec chu--a się znam ale z jednej strony super lecz według recenzji retro zagrajmerów ile gry jest w tej grze? Scena z łączeniem łuski do wybuchowego kanistra i tle? Choć ja jako fan gier pokroju Journey i innch tego typu, nie sposób się z tym nie zgodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > "Telltale podchwyciło wątki z ostatniego filmu czyniąc z bohatera świetnego detektywa(...)"
>
> >
> > Mam nadzieję, że nie piszecie o BvS, bo w tym filmie akurat Batman nie zachowywał
> się
> > jak świetny detektyw, a po prostu ostatni głupek...
>
> W BvS Batman wypróbowywał różne metody zabijania przeciwników, czyli nie zachowywał się
> jak Batman ;) a i u Nolana nie korzystał ze swoich detektywistycznych umiejętności.
>
> Nigdy nie grałem w tego typu gry, więc powtórzę moje pytania z innego tematu:
>
> - ile trwa pierwszy sezon?
> - ile będzie sezonów i co jaki czas będą one dodawane do gry?
> - czy będzie polska wersja językowa?

Przeważnie epizody trwają w okolicach 2 godzin. Ja osobiście proponuje poczekać na całość - jak dla mnie, ciężko się gra na wyrywki. Miesiąc przerwy potrafi wybić człowieka z rytmu i trudno zaangażować się w historie tak bardzo, jak grając ze jednym zamachem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musze przyznac, ze jest to jedno z ciekawszych, alternatywnych uniwersum Batmana. Batman The Animated Series, kilka filmów animowanych i teraz Batman od Taletales. To sa Batmany godne miana Batmana (lol). Na poczatku nie bylem fanem wydania tej gry w epizodach, ale dzieki temu smak sie wzmacnia, dreszczyk emocji podczas oczekiwania na to, co stanie sie dalej... To lubie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować