Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Superłotry ratują świat - recenzja filmu Legion Samobójców

5 postów w tym temacie

Myślę że pomimo średnich recenzji i tak się wybiorę do kina na ten film, oczekiwałem go od dłuższego czasu i tak na prawdę opinie mogą być rożne więc mi może spodobać się to czego nie zauważyli inni lub im się nie podobało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sądziłem, że Margot Robbie będzie tylko świecić tyłkiem, a tu coś takiego - Harley to zdecydowanie najlepiej napisana i zagrana postać, zdecydowanie dominuje w filmie. Z kolei Joker mnie zawiódł. Co z tego, że Leto dwoi się i troi, skoro wszystkie sceny z nim są przewidywalne do bólu. A Joker i przewidywalność...no cóż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko myślę że warto zobaczyć ten film, który jest jednak dobrze promowany (choćby poprzez różne teledyski związane z filmem które pewnie widzieliście) - W artykule również znalazłem błąd w opisie Jokera, cytuję: Teraz jest elegancki "w" krzykliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Joker bardziej przypomina tego komiksowego niż z filmowego. Co do Harley to raczej trudno zgodzić się z faktem, że to kretynka, bo przed przemianą była jedną z inteligentniejszych ludzi.
Ogólnie film spoko, szkoda tylko, że po za Harley, Deadshotem i Diablo postacie z drużyny samobójców miały mało charakteru.
btw. Film czasami przypominał bitwę o Flagę ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować