Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pokemon Go - ludzie poświęcają grze więcej czasu niż Facebookowi

6 postów w tym temacie

Jak dla mnie gra jest o tyle dobra że ludzie zaczęli się ruszać z miejsc. W tej chwili po parku w którym normalnie biegam jest pełno ludzi z telefonami, wcześniej spotykało się kilka osób na krzyż spacerujących z dziećmi. To na pewno jest plus dla samej aplikacji jednak bez minusów się nie obejdzie. Ludzie po prostu są zapatrzeni w telefon na nawet na pasach dla pieszych nie patrzą czy światło już im się nie zmieniło, oby to nie doprowadziło do nieszczęśliwych wypadków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już nie jest minus gry, a głupota ludzka, że nie patrzą - ostrzeżenie przy włączaniu się wyświetla. Minusem gry jest to, że jest słaba i pozbawiona wielu potrzebnych opcji (jak choćby potyczka między dwoma trenerami z daleka od gymu), a sama walka wygląda tak, że w sumie to nie powinno być Pokemon Go, tylko Tap Masher Go. Może za parę miesięcy coś z tego będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To, że ludzie chodzą gapiąc się w nic poza ekranem telefonu to wyłącznie ich wina. Kolega grając w to po prostu blokuje smartfona, chowa go do kieszeni, a gdy zawibruje to po prostu łapie pokemona. Żaden problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że ta gra jest spoko. Gram, może nie tak maniakalnie jak niektórzy, których mijam na ulicy, ale dosyć często. Fajne jest to, że zmusza do wyjścia z domu, więc nie gnije się przed komputerem cały dzień. Wiadomo, wtedy jednak mimo wszystko chodzisz z ekranem telefonu przed oczami, ale podejście typu "chowam do kieszeni i jak zawibruje to łapię pokemona" jest jak najbardziej moim podejściem.
Szkoda, że przez tę apkę tyle ludzi nie widzi świata i wpływa ona tak na życie niektórych, że rzucają się z mostu, żeby dostać się do pokestopa.... To już trochę niezdrowe :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować