Zaloguj się, aby obserwować  
Milteen

GOTHIC

16146 postów w tym temacie

Dnia 04.02.2007 o 00:11, kamiln napisał:

2) Śniący nie zdobył swego imienia bez powodu ;)


Niech zgadnę... Spotkał Cię syndrom Xardasa (ew. Cor Caloma) czy po prostu zginąłeś? ;>
Ja tam na Śniącym nie traciłem czasu. Najpierw przyciągnąłem Caloma na górę, tak żeby Śniący nie mógł we mnie strzelać. Zabiłem go (Caloma oczywiście) i zacząłem strzelać z kuszy do tych modlących się nowicjuszy. Wtedy pojedynczo do mnie podbiegali, a ja ich likwidowałem. Na koniec wystarczyło zejść na dół, przebić serce, wycofać się za filary, zabić księcia demonów, powtórzyć czynność. I tak do końca. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Syndrom Xardasa"? hahaha :D dobrze to określiłeś! U mnie wszyscy nowicjusze rzucili się na mnie kupą razem z Calomem, "lodowa fala" okazała się niezwykle przydatna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 00:28, kamiln napisał:

"lodowa fala" okazała się niezwykle przydatna

A jak dorzucisz jeszcze krąg śmierci uriziela...
Ale mi się bawić nie chciało, więc przyzwałem kilka golemów (nawet z k. demonów dawali sobie rade)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 00:52, Vorn napisał:

A jak dorzucisz jeszcze krąg śmierci uriziela...

Pozostałem przy Tchnieniu Śmierci/Ognistej Burzy - fali nie miałem bo wolałem machac mieczem

Dnia 04.02.2007 o 00:52, Vorn napisał:

Ale mi się bawić nie chciało, więc przyzwałem kilka golemów (nawet z k. demonów dawali sobie rade)

Ja wolałem samemu zaaplikowac tym klientom małą dawkę żelaza zamiast wyręczac się sługusami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja raz od uriziela odczepilem tchnienie smierci i tego zalowalem bo uriziel z runą był potężny a bez niezbyt......ale za 2 razem juz nie odczepilem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 09:46, IceTower napisał:

ja raz od uriziela odczepilem tchnienie smierci i tego zalowalem bo uriziel z runą był potężny
a bez niezbyt......ale za 2 razem juz nie odczepilem:P

To wszystko od tego zależy jaką drogą się podążyło. Mag ma więcej pociechy z runy, a wojownik oczywiście potrzebuję miecza. Gothic I tylko raz przeszedłem cały grając magiem. Zawsze mnie ciągło do najemników - w Gothic II także. Klimat tamtejszy bardziej mi sprzyja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem magiem Ognia a potem Wody i mialem uriziella z Runą.........
Aha pytanie
Czy mozna zostać w G1 guru?? boja nim jesszcze nigdy nie bylem.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 09:54, IceTower napisał:

Czy mozna zostać w G1 guru?? boja nim jesszcze nigdy nie bylem.......

Niestety w G1 nie można zostać Guru, jedynie droga Świątynnego Strażnika jest dla gracza dostępna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aha.........szkoda fanie by było bo mi kolega wkręcał ze można zająć miejsce Y''Beriona<lol2>
Ja go wyśmialem a potem całe podwórko pialo na maxa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 00:28, kamiln napisał:

U mnie wszyscy nowicjusze rzucili się na
mnie kupą razem z Calomem, "lodowa fala" okazała się niezwykle przydatna


Mnie zaatakował tylko Calom. Reszta siedziała i patrzyła na tego wielkiego robala. :P A jak strzelałem do nich z kuszy to podbiegali tylko ci, którzy zostali trafieni. Reszta zostawała. W ten sposób łatwo się ich pozbyć bez większych trudności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.02.2007 o 11:31, Luke Shadow napisał:

Mnie zaatakował tylko Calom. Reszta siedziała i patrzyła na tego wielkiego robala. :P A jak
strzelałem do nich z kuszy to podbiegali tylko ci, którzy zostali trafieni. Reszta zostawała.
W ten sposób łatwo się ich pozbyć bez większych trudności.


a na mnie najpierw poszedł Calom a potem jak strzelałem z kuszy w nowicjuszy ( ale mi się rymło ) to wszyscy naraz atakowali :( ale wezwałem golema :D i demona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 13:15, skwar napisał:

Głupie pytanie, czy można grać w gothica na padzie, jeśli nie to czy jest jakiś program.

Z tego co wiem to nie,ale być może się myle.A dlaczego nie chcesz grać na klawiaturze + myszka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 13:44, boduczek napisał:

Z tego co wiem to nie,ale być może się myle.A dlaczego nie chcesz grać na klawiaturze + myszka??

wiesz rozmawiamy o g1 + myszka mógłbyś sobie odpuścic ;) może ma kompa w naprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.02.2007 o 13:50, kamiln napisał:

wiesz rozmawiamy o g1 + myszka mógłbyś sobie odpuścic ;) może ma kompa w naprawie

Ale dlaczego?:) Ja bez myszki nie potrafię się obejśc w Gothic;u:) No może ma ,ale to nie zmienia faktu.Jak ma zepsutego kompa to nawet na padzie sobie nie zagra:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 13:53, boduczek napisał:


> wiesz rozmawiamy o g1 + myszka mógłbyś sobie odpuścic ;) może ma kompa w naprawie
Ale dlaczego?:) Ja bez myszki nie potrafię się obejśc w Gothic;u:) No może ma ,ale to nie zmienia
faktu.Jak ma zepsutego kompa to nawet na padzie sobie nie zagra:P


A ja nigdy nie przechodziłem z myszką. Tak jest po prostu wygodniej(przynajmniej dla mnie). Nawet G2, ilekroć go przechodziłem nigdy nie używałem mysza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

Dnia 04.02.2007 o 14:16, CR7 napisał:

Nawet G2, ilekroć go przechodziłem nigdy nie używałem mysza:)


Ja myszki uzywałem tylko do zmiany kamery:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować