Zaloguj się, aby obserwować  
Milteen

GOTHIC

16146 postów w tym temacie

omg wal w smoki przeciwienstwami ich zywiolow tj lodowy>>>ogien ognisty>>>>lod kamienisty >>> podejdz jak najblizej i z dobrego mlota wal bagnisty>>> nie wiem ale ja go z topora berserkera urznalem kosciany>>>>najlatwiej czarem zniszczeniem orzywiencow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2007 o 21:33, Toszka napisał:

Witam. Mam problem, a raczej wiele pytań. Gram w drugą część Gothica i jestem w rozdziale
ze Smokami, tzn. mam na nie polować. Ale pech polega na tym, że jestem cienizna straszna i
nie mogę się nigdzie ruszyć, nawet z pomocnikiem Biffem, o ile mnie moja wrodzona niepamięć
do imion nie myli:) Mam 26 lvl-czy to zbyt mało? Czy ktoś przeszedł tę grę do końca i może
mi coś doradzić? Pomocy... Chcę dokończyć tę grę, mimo, że 3-ka już czeka ale ja lubię kończyć
zadania-pomóżcie, proszę....


Najlepszym sposobem będzie kupno zwojów z "Przywołaniem Demona" w ostateczności może też być golema. Wystarczy jeden demon i każdy smok (bez względu na naturę) zostanie pokonany (no może trzeba będzie mu odrobinę pomóc).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jednak to temat o pierwszej części tej gry.
Po to właśnie powstały odrębne tematy o innych częściach z tej serii. Jak tu każdy zacznie rozmawiać o każdej części zacznie się bałagan.

To jest temat tylko o części pierwszej ! Są osoby, (np. ja) które mimo, że mają G2 nie mogą na razie weń zagrać, więc po co tu psuć zabawę ? Jak będę miał ochotę sobie to zrobić odwiedzę jakiś wątek o G2/G3. Póki co na wylot przejrzałem G1 i wypowiadam się tutaj, wszystkim pomagam, którzy potrzebują pomocy z pierwszą częścią gry.
Nawet niektóre mody do Gothica mają osobne tematy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posłuchajcie, nie chodzi mi o zabijanie smoków, tylko o przemieszczanie sie po Górniczej Dolinie. Nie jestem w stanie zrobić kroku, bo atakują mnie jakieś hordy orków z wargami /chodzi o psy a nie usta -hehe:)/, albo jaszczuroludzie, a ja nie jestem w stanie poradzić sobie nawet z dwoma na raz. O co tu chodzi? Jaki miałeś/ mieliście lvl przechodząc te część?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale zrozum, tu nie chodzi o same smoki, tam sa inne misje do zrobienia, np. zabicie tych szefów orków, no i jak ja mam do nich dojść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 11:43, Toszka napisał:

Ale zrozum, tu nie chodzi o same smoki, tam sa inne misje do zrobienia, np. zabicie tych szefów
orków, no i jak ja mam do nich dojść?


No żebyśmy mogli tobie podpowiedzieć to powiedz nam który masz lvl no i kim (chodzi mi o gildię) w ogóle jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 11:49, Toszka napisał:

26 lvl, paladyn


I na tym poziomie nie możesz sobie poradzić z orkami? To w co ty pakowałeś punkty nauki?
Jeśli nie dajesz rady z dwoma to jak godzi ciebie dwóch uciekaj, aż będzie ciebie gonił tylko 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 11:53, Elf The Silvos napisał:

a jaka zbroja, czym walczysz? Używasz magii, jakie statystyki? I bierzące questy, jeśli pamiętasz.


Zbroja paladyna, miecz z magicznej rudy, konsekrowany. Ale już mi ludziska podpowiedzieli, że mam za cienkie władanie mieczem, podobno muszę mieć mistrza a ja mam tylko wojownika:(( No i koło 30-go lvlu. Załamkę mm lekką. Jak ja nabiję 4 lvle, że o dobiciu do mistrza nie wspomnę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To masz niezłą lipe :/... W sumie teraz pozostaje ci teleport do zamku, a stamtąd mikstura szybkości i sprint aż do przełęczy...Chyba,że masz telepert na samą przełęcz? A w tę walkę to zainwestuj najszybciej jak się da, bo rzeczywiście musi się trudno walczyć tylko z poziomem wojownika....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 13:10, Lesz3yk napisał:

Ja mam na razie 10lvl (G1) i orki biorę bez problemu (no może poza wojownikami). Oczywiście
gram bez kodów.

Orki i na 5 idzie robić ;) Co innego wojowników z tymi to nawet na 15 levelu jak jest kilka są problemy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 13:11, boduczek napisał:

> Ja mam na razie 10lvl (G1) i orki biorę bez problemu (no może poza wojownikami). Oczywiście

> gram bez kodów.
Orki i na 5 idzie robić ;) Co innego wojowników z tymi to nawet na 15 levelu jak jest kilka
są problemy .

No, chyba,że jesteś na skarpie, a ork - u twych stóp ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować