Zaloguj się, aby obserwować  
Milteen

GOTHIC

16146 postów w tym temacie

>próbowałem na tej kolumnie wszystkiego...widac że jest zrobiona z dwóch kawałków ale

Dnia 23.01.2006 o 18:35, jacko napisał:

nie ruszyłem jej niczym,

Można ją przewrócić, ale twórcy gry akurat się w tym przypadku nie popisali, kolumnę da się naruszyć jedynie stojąc tyłem do przepaści, przewraca się ją wtedy tak, że nie tworzy mostu, a najzwyczajniej w świecie pada na ziemię po tej samej stronie rozpadliny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2006 o 19:00, Monastor napisał:

Można ją przewrócić, ale twórcy gry akurat się w tym przypadku nie popisali, kolumnę da się
naruszyć jedynie stojąc tyłem do przepaści, przewraca się ją wtedy tak, że nie tworzy mostu,
a najzwyczajniej w świecie pada na ziemię po tej samej stronie rozpadliny ;)


hmm mam jeden z save''ów identycznie wygladający jak ten zrzut kilka postów wyżej więc popróbuję ją ruszyć do tyłu ale jak? ctr+up ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.01.2006 o 19:11, jacko napisał:

hmm mam jeden z save''ów identycznie wygladający jak ten zrzut kilka postów wyżej więc popróbuję
ją ruszyć do tyłu ale jak? ctr+up ???

Tak to się nie da... już próbowałem, wątpię żebym coś przeoczył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2006 o 19:14, Monastor napisał:

Tak to się nie da... już próbowałem, wątpię żebym coś przeoczył


chodziło mi o jakikolwiek pad tej kolumny - chociażby do tyłu, czyli tak jak zrobiłeś, w przeciwną stronę rozpadliny! - żeby już dłużej nie stała ;-) tylko w jaki sposób ja ruszyłeś- ręcznie czy bronią????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2006 o 19:24, jacko napisał:

chodziło mi o jakikolwiek pad tej kolumny - chociażby do tyłu, czyli tak jak zrobiłeś, w przeciwną
stronę rozpadliny! - żeby już dłużej nie stała ;-) tylko w jaki sposób ja ruszyłeś- ręcznie
czy bronią????

Ręcznie... stajesz między kolumną a rozpadliną (tylko wyłącz bieganie, żeby nie zlecieć), odwracasz się tak, żeby kolumna się podświetliła i używasz jej jak każdego przedmiotu... czyli ctrl + up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem w Świątyni Śniącego. Zdobyłem Uriziel i byłem u 5-tego szamana. Przy jednej z 1 krat zamieniłem się w chrząszcza, ale nie mam więcej przemian. Jak mam przejść za kratę aby móc się teleportować do Xardasa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2006 o 15:30, petereska napisał:

Jestem w Świątyni Śniącego. Zdobyłem Uriziel i byłem u 5-tego szamana. Przy jednej z 1 krat
zamieniłem się w chrząszcza, ale nie mam więcej przemian. Jak mam przejść za kratę aby móc
się teleportować do Xardasa?


co ty piperszysz?>? jakiego chrzasza w swiatyni sniacego????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wchodziłem do Swiątyni to przy 3 kracie zamiast włączyć przełacznik , zamieniłem się w chrząszcza. Chcę teraz wyjść ze Swiątyni aby pójść do Xardasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to nieprzejdziesz bo miales ta krate owtorzyc:( albo jedno co ci moze pomoc...teleport a jak go niemasz to niestety wpisz kod na zwoj przemainy w chrzaszcza niepodam ci bo nieznam ale na googlach gdzies znajdziesz na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2006 o 18:56, petereska napisał:

Mam teleporty, ale nie mogę ich użyć.

Musisz dojść do tej kraty, która broni wejścia do świątyni. Wgrywa się wtedy, jak przechodzisz przez tunel, lokalizacja z Górniczą Doliną, wtedy teleporty już działaja. Jeśli nie możesz przejść przez kratę wewnątrz świątyni, to wejdź w Marvin Mode (B, wpisz marvin, B ) podejdź do kraty i naciśnij K To wystarczy, żeby przeniknąć przez kratę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HEJ propo gothica 3, ja na waszym miejscu bym sie bał wymagań sprzętowych! u mnie na kompie noc kruka zużywało 670MB ram i ponad połowe procka z p4 3.0ghz. grałem niby na max detalach ale skoro gothic2 zużywał tak sprzęt to jakie będzie miał wymagania G3??? widziałem dość filmów i fotek z G3 że spokojnie moge poprzeć aktualne wymagania! taka grafika i taki dźwięk, przecierz to cudo a nie gra! no ale na minimalnych wymaganiach G3 powinien chodzić osobom z 512MB ram P4 2.0Ghz\AMD 2600+ i kartą GF4Ti\ATI 9250

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy wiecie, ale istnieje związek między Chuckiem Norrisem, a Gothiciem.


Chuck Norris wtargnął do Świątyni Śniącego i dopłynął wpław do wyspy Idorath w I akcie na 1lvl, pokonując głównego bosa kopnięciem z półobrotu.

Chuck Norris nie potrzebuje glejtu by wejść do Khorinis.

Gdy Chuck Norris grał w Noc Kruka, Kamienni Strażnicy wcale nieożywali.
A pirackie skarby same wyskakiwały z pod ziemii.

Oczywiście graficy Pirahny musieli stworzyć głównego herosa z brodą.
Poprzedni zespół, który robił Gothica, nie pomyślał o tym i skończył z głowami wgniecionymi w monitor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.01.2006 o 22:15, Backside napisał:

Chuck Norris wtargnął do Świątyni Śniącego i dopłynął wpław do wyspy Idorath w I akcie na 1lvl,
pokonując głównego bosa kopnięciem z półobrotu.

Też bym dał radę pokonać smoka ożywieńca na 1 poziomie ;P Tylko trzeba by pobiegać i sporo save''ować

Dnia 25.01.2006 o 22:15, Backside napisał:

Chuck Norris nie potrzebuje glejtu by wejść do Khorinis.

Ja też nie ;) Przecież niosę zioła dla Zurisa... Albo przysyłają mnie farmerzy

Dnia 25.01.2006 o 22:15, Backside napisał:

Gdy Chuck Norris grał w Noc Kruka, Kamienni Strażnicy wcale nieożywali.
A pirackie skarby same wyskakiwały z pod ziemii.

CN ma jakieś bugi w grze i nie może jej przejść ;) Przynajmniej dodatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chuck Norris nie grał drugi raz w Gothica - on nie gra ponownie w gry, które przechodzi w godzinę. 45 minut uprawiał seks z niewolnicami, a przez resztę czasu zabił wszystkie potwory i NPC kopnięciem z półobrotu.

Łzy Innosa to odpustowa podróbka Łez Chucka Norrisa.

Setki orków i smoki, które napadły Myrthanę to ludowe, wyolbrzymione bujdy.

W Gothicu I celowo nie da się użyć brzytwy. Zarost twardziel musi mieć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Daj spokój... to jest denerwujące, wszędzie widzę te głupawe teksty o CN, na gg, na forum, w szkole...

Przynajmniej zostaw wątek o Gothic w spokoju, jest specjalny temat do pisania takich bardziej lub mniej śmiesznych tekstów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować