Zaloguj się, aby obserwować  
Milteen

GOTHIC

16146 postów w tym temacie

Fajnie że na to wpadłeś. Długo do tego dochodziłeś ??

Jak masz więcej takich nowin, to napisz to jakoś normalnie. Jest wiele innych sposobów żeby to pokazać, a spamowanie to najgorszy z nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2007 o 07:22, Bioły25 napisał:

Fajnie że na to wpadłeś. Długo do tego dochodziłeś ??


Nie dlugo, tylko kilka lat

Dnia 06.08.2007 o 07:22, Bioły25 napisał:

Jak masz więcej takich nowin, to napisz to jakoś normalnie. Jest wiele innych sposobów żeby
to pokazać, a spamowanie to najgorszy z nich.


Nie spamuje. W temacie o Gothicu pisze o Gothicu. To spamowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2007 o 07:25, buguser napisał:

Nie dlugo, tylko kilka lat


Pogratulować...

Dnia 06.08.2007 o 07:25, buguser napisał:

Nie spamuje. W temacie o Gothicu pisze o Gothicu. To spamowanie?


Napisałeś nazwę gry, następnie zrobiłeś CTRL+C & CTRL+V kilkadziesiąt razy. Co z tego, że wątek odpowiedni skoro to OT i spam zarazem ?

Niniejszym pozwolę sobie zacytować regulamin naszego forum ( http://www.gram.pl/regulamin.asp):

*********
3. Postanowienia końcowe, czyli gramnetykieta

/.../
FORUM:

Forum jest miejscem gdzie raz umieszczone wypowiedzi nie podlegają już zmianie - swoich wątków i postów nie możesz ani usuwać, ani edytować. Dlatego też, z jednej strony - musisz dobrze przemyśleć to, co chcesz napisać, z drugiej - masz na to czas. Zawsze staraj się postępować wg. poniższych szczegółowych zasad zachowania się na forum gram.pl:

* Traktuj innych tak, jak chcesz aby Ciebie traktowano.
* Staraj się pisać konkretnie i na temat.
* Wyłącz CapsLock - w Sieci pisanie dużymi literami jest uznawane za krzyk. To niegrzeczne.
/.../
* Przeczytaj wszystko co napisałeś, zanim dodasz posta. Na forum gram.pl nie możesz wyedytować swojego wypowiedzi po jej wysłaniu. Pamiętaj o tym.
/.../
* Nie wysyłaj niepotrzebnych postów, jeśli nie masz nic do powiedzenia.
/.../

********

Zastanów się zatem co tutaj wyrabiasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2007 o 07:39, szerszeń45 napisał:

> Nie dlugo, tylko kilka lat
Pogratulować...


Oh.. dziekuje

Dnia 06.08.2007 o 07:39, szerszeń45 napisał:

> Nie spamuje. W temacie o Gothicu pisze o Gothicu. To spamowanie?

Napisałeś nazwę gry, następnie zrobiłeś CTRL+C & CTRL+V kilkadziesiąt razy. Co z tego, że wątek
odpowiedni skoro to OT i spam zarazem ?


kopiowalem myszka a nie klawiszami, no ale pisalem w temacie o goticu o gothicu, to zle?

Dnia 06.08.2007 o 07:39, szerszeń45 napisał:

Niniejszym pozwolę sobie zacytować regulamin naszego forum ( http://www.gram.pl/regulamin.asp):

*********
3. Postanowienia końcowe, czyli gramnetykieta

/.../
FORUM:

Forum jest miejscem gdzie raz umieszczone wypowiedzi nie podlegają już zmianie - swoich wątków
i postów nie możesz ani usuwać, ani edytować. Dlatego też, z jednej strony - musisz dobrze
przemyśleć to, co chcesz napisać, z drugiej - masz na to czas. Zawsze staraj się postępować
wg. poniższych szczegółowych zasad zachowania się na forum gram.pl:

* Traktuj innych tak, jak chcesz aby Ciebie traktowano.


Traktuje innych dobrze ale ostatnio niektorzy mnie obrazli, ale bylem madrzejrzy i tego smego innych nie robilem

Dnia 06.08.2007 o 07:39, szerszeń45 napisał:

* Staraj się pisać konkretnie i na temat.


Staram sie pisac

Dnia 06.08.2007 o 07:39, szerszeń45 napisał:

* Wyłącz CapsLock - w Sieci pisanie dużymi literami jest uznawane za krzyk. To niegrzeczne.
/.../


jesli pisze sie o goticu o mozna sobie krzyknac

Dnia 06.08.2007 o 07:39, szerszeń45 napisał:

* Przeczytaj wszystko co napisałeś, zanim dodasz posta. Na forum gram.pl nie możesz wyedytować
swojego wypowiedzi po jej wysłaniu. Pamiętaj o tym.
/.../


czytam zanim wysle

Dnia 06.08.2007 o 07:39, szerszeń45 napisał:

* Nie wysyłaj niepotrzebnych postów, jeśli nie masz nic do powiedzenia.
/.../

********


chcialem napisac ze gothic jest fajny, to zle?

Dnia 06.08.2007 o 07:39, szerszeń45 napisał:


Zastanów się zatem co tutaj wyrabiasz...


Pisze sobie, forum po to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2007 o 07:15, buguser napisał:

Gothic,/ciach - M].


TO FAJNA GRA :)


Na forum jest regulamin, do przestrzegania którego jesteś zobowiązany.
http://www.gram.pl/regulamin.asp

Sugeruje zwrócić szczegolną uwagę na punkt 3. Postanowienia końcowe, czyli gramnetykieta oraz na konsekwencje w przypadku nie przestrzegania regulaminu.

szerszeń45 - Jesteś moderatorem? Pomogę Ci. NIE. Ostrzeżenie za pseudomoderatorkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2007 o 23:56, Yupy napisał:

Szkoda tylko, że jedynka ma ubogi bestiariusz mogło by być więcej tego wszystkiego, a tk to
ścierwojady, krwiopijcy - przesadzili ze szkieletorami rozumie jeszcze szczały (może mu przejść
przez żebra czy coś) ale ja takiego jednego chyba z 10 razy z miecza zdzieliłem co ma 20 pkt
obrażeń sam mam 27 siły a temu nic.


Szkielety są silne. Jeśli nie masz 10 poziomu to nawet do nich nie podchodź. Jeśli mnie nie posłuchasz niedługo poprosisz mnie o adres zakładu pogrzebowego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.08.2007 o 00:18, Yupy napisał:


No wiesz tylko że w wielu innych grach szkielety to raczej pionki co raz je walniesz a te się
rozlatują - oczywiście mówie tu o pojedyńczych "egzemplarzach" bo jeśli brać pod uwage takich
kilkadziesiąt czy kilkaset no to jest to niezła siła.


Ale nie w Gothicu. W gothicu nieumarli rządzą a nie jak w bodajże Diablo (wstyd przyznać że grałem tylko 15 minut...) na początku gry możesz truposza... zabić? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z modem Diccuric.

Niemiecka wersja mi działa dobrze ale jak chcę włączyć polską wersję to mi się kawałek wczytuje i pokazuje się coś takiego. Co może być przyczyną??

20070806175921

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2007 o 17:59, Meykan napisał:

Mam problem z modem Diccuric.

ak zlikwidować komunikat z błędem "MMS not found: LOB_G2_V1.MMS"?
W folderze [Gothic]\Data\ModVDF nie ma pliku diccuric.mod, aby go zdobyć, postępuj zgodnie z instrukcją punktu drugiego instalacji. Przyczyną tego jest zazwyczaj wersja "All-Inclusive" (około 200 MB). Jeżeli nie możesz sobie pozwolić na download nowego pliku instalacyjnego (Diccuric - Setup, ok. 100 MB), a wcześniej pobrałeś i zainstalowałeś Diccuric "All-Inclusive", możesz wprowadzić zmiany w pliku dic_polish.ini (lub dic_polish_light.ini, w zależności od posiadanej wersji lokalizacji), z folderu [Gothic]\System. Odszukaj w nim linię zaczynającą się od "vdf=" i zastąp w niej nazwę diccuric.mod na Diccuric_1_1e.mod.
Linia w pliku dic_polish.ini po zmianach powinna wyglądać jak poniższa:
vdf=Diccuric_1_1e.mod dic_polish.mod
Z kolei linia w pliku dic_polish_light.ini po zmianach powinna wyglądać tak:
vdf=Diccuric_1_1e.mod dic_polish_light.mod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.08.2007 o 10:20, matix00 napisał:


Ale nie w Gothicu. W gothicu nieumarli rządzą a nie jak w bodajże Diablo (wstyd przyznać że
grałem tylko 15 minut...) na początku gry możesz truposza... zabić? :D


Wezme sobie to do serca (mam nadzieje, że na wyższych poziomach będzie z nimi łatwiej) podobnie było z wilkami na początku gry szans z nimi nie miałem, teraz jestem jużn 7 poziomie i rozwalam je bez większych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, na późniejszym etapie będziesz wszystkimi nieumarlakami zamiatał podłogę.
Nawiasem mówiąc jeśli będziesz magiem to będziesz mógł używać runy "śmierć ożywieńcom" która zadaje nieumarłym (i tylko im) 9999(!) pkt obrażeń:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ten czar mial troszq przesadzone obrazenia nie bylo zabawy z tymi ozywiencami wszystkimi ;/
a w g2:nk to all czare ze zwoju wymagaly chyba 5 many to jak sie znalazlo kilka trakich zwojow to przy smoku ozywiencu nie bylo zabawy wielkiej ale dla maga ktory wali all staty w mane to moze byc nawet nawet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uderzenie tego czaru w Gothicu jedynce to klasyczny overkill - żaden normalny nieumarlak nie ma szans przeżyć nawet 1/10 tych obrażeń. Cała reszta jest dodana jedynie dla przyjemności gracza - ot żeby można się było na czymś wyżyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomyśleć, co można zrobić z jednym zwojem otoczony hordą szkieletów w wieży mgieł :) MULTI KILL! :D Się tak właśnie zastanawiam czy grać dalej w jedynkę po raz któryś tam (pograłem z godzinę i się odechciało), no cóż... Chyba zacznę od nowa w Gothica 3 o ile mnie na samym początku nie przymuli, choć nie wiem czy i to dobry pomysł. Na przekór włączę Obliviona :] Apropo, czy jest w Gothicu więcej takich miejsc jak goblin na samym początku gry (mam nadzieję, że wiecie o co chodzi) lub choćby Gilbert? Bo ja tylko się z tym spotkałem, a nie wiem czy mam jeszcze w tej grze czego szukać... Wiadomo - czasem się wróci i przejdzie jeszcze raz, ale u mnie to czasem trwa dłużej, niż się może wydawać, a na pewno dużo dłużej niż u innych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować