Zaloguj się, aby obserwować  
Milteen

GOTHIC

16146 postów w tym temacie

Mam dwa pytania:

1 Gdzie dokładnie znajduje się Con Angar bo mimo wielu chęci jakoś nie moge na niego trafić (to jest 1 zad z 3 rozdziału) z mapki wynika że jest blisko Baal Cadara ale szukam tam i nic (może jest na tym górnym segmencie obozu.

2 Czy udało wam się rozwalić królową w gnieździe - bo ja zaaplikowałem jej ponad sto ciosów maczugą i mieczem potem chyba ze 30 strzałów z łuku oddałem i nic - mam 47 siły broń 29 obrażeń (a raczej wtedy miałem - kolega co w to grał mówił że ją dojechał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2007 o 00:13, Yupy napisał:

1 Gdzie dokładnie znajduje się Con Angar


Musisz się wspiąć po drabinie na taką platformę na której trenują Strażnicy Świątynni - tam jest Cor Angar.

Dnia 07.08.2007 o 00:13, Yupy napisał:

2 Czy udało wam się rozwalić królową w gnieździe


Królową da się zabić zarówno magią jak i mieczem czy z łuku, jednak musisz mieć solidny damage. Królowa ma bardzo solidny pancerz, żeby zadać jej obrażenia dobrze jest mieć umiejętność zadawania obrażeń krytycznych, wtedy jest szansa na zdublowanie obrażeń i przejście ponad jej wartością obronną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2007 o 00:13, Yupy napisał:

Mam dwa pytania:

1 Gdzie dokładnie znajduje się Con Angar bo mimo wielu chęci jakoś nie moge na niego trafić
(to jest 1 zad z 3 rozdziału) z mapki wynika że jest blisko Baal Cadara ale szukam tam i nic
(może jest na tym górnym segmencie obozu.

Tego Ci dokładnie powiedzieć nie mogę, gdyż to i owo zapomniało się, ale myślę, że na innych możesz liczyć :)

Dnia 07.08.2007 o 00:13, Yupy napisał:

2 Czy udało wam się rozwalić królową w gnieździe - bo ja zaaplikowałem jej ponad sto ciosów
maczugą i mieczem potem chyba ze 30 strzałów z łuku oddałem i nic - mam 47 siły broń 29 obrażeń
(a raczej wtedy miałem - kolega co w to grał mówił że ją dojechał.

Trzeba ją uderzać w odpowiednim momencie, najlepiej ciągle atakować, gdyż na 3-4 ciosy powinieneś trafić. A tak poza tym to chyba musisz ją zabić przy użyciu tzw. meelee, czyli prościej ujmując - musisz zatłuc ją bronią białą.

Belmudo - to z wodospadem słyszałem i widziałem na kilku screenach, ale to z mostem zdaje się, że pierwszy raz słyszę, więc może "wielki come back" xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2007 o 00:13, Yupy napisał:

1 Gdzie dokładnie znajduje się Con Angar bo mimo wielu chęci jakoś nie moge na niego trafić
(to jest 1 zad z 3 rozdziału) z mapki wynika że jest blisko Baal Cadara ale szukam tam i nic
(może jest na tym górnym segmencie obozu.


Taa. Jest nad Baalem który naucza grupkę nowicjuszy. Wejdź po drabinie.

Dnia 07.08.2007 o 00:13, Yupy napisał:

2 Czy udało wam się rozwalić królową w gnieździe - bo ja zaaplikowałem jej ponad sto ciosów
maczugą i mieczem potem chyba ze 30 strzałów z łuku oddałem i nic - mam 47 siły broń 29 obrażeń
(a raczej wtedy miałem - kolega co w to grał mówił że ją dojechał.


Najlepiej skasować ją za pomocą magii. Kup parę kul ognia. Najlepszy jest deszcz ognia, ale jest drogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam taki dosc duzy problem mianowicie jestem juzw 4 rozdziale saturas dal mi 3 zadania jedno odnalezienie xardasa wiem gdzie sie znajduje ale to nie oto chodzi 2 zadanie poprosic magow ognia o przybycie zeby zbuzyli bariere oni nie zyja ale tez oto nie chodzi ale jest 3 o to mi chodzilo nnie moge znalesc lee 1-3 rozdzialu byl z orikiem w tej swojej "komnacie" ale jak mi saturas kazal "idz porozmawiaj z lee powinien cie przyjac do swojej ekipy i jak z nim porozmawiasz to wroc do mnie" i nie moge znalesc lee podobno opracowuje plan odbicie wolnej kopalni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2007 o 11:27, Sephirothh napisał:

mam taki dosc duzy problem mianowicie jestem juzw 4 rozdziale saturas dal mi 3 zadania jedno
odnalezienie xardasa wiem gdzie sie znajduje ale to nie oto chodzi 2 zadanie poprosic magow
ognia o przybycie zeby zbuzyli bariere oni nie zyja ale tez oto nie chodzi ale jest 3 o to
mi chodzilo nnie moge znalesc lee 1-3 rozdzialu byl z orikiem w tej swojej "komnacie" ale
jak mi saturas kazal "idz porozmawiaj z lee powinien cie przyjac do swojej ekipy i jak z nim
porozmawiasz to wroc do mnie" i nie moge znalesc lee podobno opracowuje plan odbicie wolnej
kopalni

POwinien stać na tamie , tam , gdzie spotykało się gościa proszącego o zabicie topielca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.08.2007 o 00:18, Karharot napisał:

Musisz się wspiąć po drabinie na taką platformę na której trenują Strażnicy Świątynni - tam
jest Cor Angar.


Właśnie o to wchodzi, że jużtam z 10 razy wchodziłem i go nie ma w tym miejscu (czy teoretycznie mógł on się przemieścić na plac świątynny w związku z uroczystością)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A, to o ten etap chodzi. Faktycznie Cor Angara po rytuale przywołania znajdujemy w tym miejscu z którego Y''Berion wygłaszał swoje "kazanie" (na placu świątynnym na centralnym podwyższeniu - musisz tam wejść po schodach).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2007 o 11:32, Yupy napisał:


> Musisz się wspiąć po drabinie na taką platformę na której trenują Strażnicy Świątynni
- tam
> jest Cor Angar.

Właśnie o to wchodzi, że jużtam z 10 razy wchodziłem i go nie ma w tym miejscu (czy teoretycznie
mógł on się przemieścić na plac świątynny w związku z uroczystością)


Po uroczystości stoi on na podeście na placu świątynnym. Tam skąd przemawiał Y''berion.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2007 o 11:35, Karharot napisał:

A, to o ten etap chodzi. Faktycznie Cor Angara po rytuale przywołania znajdujemy w tym miejscu
z którego Y''Berion wygłaszał swoje "kazanie" (na placu świątynnym na centralnym podwyższeniu
- musisz tam wejść po schodach).


Tylko, że ja nie byłem na tym rytuale (czy tak jest planowo). Musze powiedzieć, że poradnik do Sagi ma kilka błędów, a największym z nich jest chyba pomylenie na mapce starej kopalni z nowym obozem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.08.2007 o 11:40, Yupy napisał:

Musze powiedzieć, że poradnik
do Sagi ma kilka błędów, a największym z nich jest chyba pomylenie na mapce starej kopalni
z nowym obozem.


Może tam jest ten sam poradnik co w EK. Tam to było tyle błędów że zastanawiałem się czy to jest poradnik do Gothica. Jeśli to ten sam poradnik to pomylona jest także wieża Xardasa z orkowym cmentarzyskiem... i kilka innych lokacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie bój się, bez Ciebie rytuał się nie odbędzie:) Jeśli dostarczyłeś już Cor Kalomowi jaja pełzaczy i almanach to wszyscy czekają na Ciebie na placu świątynnym (rytuał odbywa się około północy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2007 o 11:43, Karharot napisał:

Nie bój się, bez Ciebie rytuał się nie odbędzie:) Jeśli dostarczyłeś już Cor Kalomowi jaja
pełzaczy i almanach to wszyscy czekają na Ciebie na placu świątynnym (rytuał odbywa się około
północy).

Rytual bardzo widowiskowy tylko niestety...zle sie konczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2007 o 11:43, Karharot napisał:

Nie bój się, bez Ciebie rytuał się nie odbędzie:) Jeśli dostarczyłeś już Cor Kalomowi jaja
pełzaczy i almanach to wszyscy czekają na Ciebie na placu świątynnym (rytuał odbywa się około
północy).


Ok i wszystko jasne - dzięki zobaczymy jak będzie.

Musze powiedzieć, żę gra mnie ostro wciągła.

CR 7 tak dokładnie z innych pomyłek zatopiona wieża też jest w innym miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2007 o 11:46, Yupy napisał:

Musze powiedzieć, żę gra mnie ostro wciągła.


Nic dziwnego. ;)
Rytuał zacznie się dopiero gdy zapalą się te niebieskie ogniki w Obozie Bractwa, które oświetlają obóz w nocy. Jednym zdaniem, pod wieczór udaj się tam, ale zanim wejdziesz na plac świątynny zapisz stan gry. I to tyle. :)
Rytuał przywołania Śniącego, jest bardzo fajny, ale na szczęście nie daje tak szybko odpowiedzi jak zniszczyć barierę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam 1 problem jestem w 4 rozdziale i diego dal mi zadanie zebym powiedzial gornowi i lesterowi o spotkaniu grona spotkalem obok saturasa a niewiem gdzie jest lester ostatnio go widzialem jak szukalem kamien ogniskujacy i wiecie cos gdzie znajduje sie ich spotkanie chialbym j zobaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2007 o 12:30, Sephirothh napisał:

mam 1 problem jestem w 4 rozdziale i diego dal mi zadanie zebym powiedzial gornowi i lesterowi

Lester jest w tej twierdzy w której szukaliście kamienia ogniskującego. Stoi w jednej z komnat na najniższej kondygnacji. Poszukaj dokładnie.

Dnia 07.08.2007 o 12:30, Sephirothh napisał:

wiecie cos gdzie znajduje sie ich spotkanie chialbym j zobaczyc

Tego spotkania nie ujrzysz. Twórcy nie przewidzieli by Bohater w nim uczestniczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2007 o 12:32, albinskia napisał:

lester w bibliotece w fortecy górskiej a spotkania nieda się zobaczyć ;/

Najlepsze jest to, że Lester w ogóle nie ruszy się z tej fortecy, tylko będzie gadał, że "mistrz potrafi coś tam zrobić siłą umysłu". Chyba będzie z nimi gadał na odległość, telepatycznie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować