Zaloguj się, aby obserwować  
Milteen

GOTHIC

16146 postów w tym temacie

Dnia 06.10.2005 o 16:21, Łukasz.G napisał:

Czy ktoś wie jak można (i czy istnije) runa teleoprtacji do starego obozu?


Rune do starego obozu dostaniesz w trakcje gry! Jak bedziesz wykonywal zadania dla Saturasa! (czyli jest to koncowy rozdzial gry) :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 16:21, Łukasz.G napisał:

Czy ktoś wie jak można (i czy istnije) runa teleoprtacji do starego obozu?

O ile dobrze pamietam to taką rune otrzymasz po wysadzeniu kopca z ruda chyba w 5 rozdziale i bedziesz mógł wszystkich wysiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 16:21, Łukasz.G napisał:

Czy ktoś wie jak można (i czy istnije) runa teleoprtacji do starego obozu?



Istnieje.Można ją znaleźć w starej, zatopionej wieży, chyba w 5 lub 6 rozdziale(dobrze nie pamiętam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 16:21, Łukasz.G napisał:

Czy ktoś wie jak można (i czy istnije) runa teleoprtacji do starego obozu?

Rune do starego obozu znajdziesz w starej zatopionej wieży XARDASA (nie jest ona do konca zatopiona bo widać jej "czubek").Otrzymasz od XARDASA zadanie ktore bedzie polegało abyś znalażł zbroje w jego starej wierzy i przy okazji w jednej ze skrzyn znajdziesz rune...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 16:33, saluczka napisał:

Ile,jakie i gdzie są smoki?


są 4 smoki w górniczej dolinie jeden w ulkanie jeden w Nowym Obozie jeden na bagnach a jeden koło orkowej palisady w twierdzy na wzgórzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Runa nie jest konieczna, żeby zrobić tam rzeź :].Wystarczy zabić (łukiem np.) stojącego za palisadą strażnika i przejść pod bramą jako chrząszcz.

Ale teleportacja za pomocą runy to min. 800xp za pokonaie czy rozmowę z ochmistrzem Bartholo, który "przywita cię" w zamku :].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 16:55, Backside napisał:

Ale teleportacja za pomocą runy to min. 800xp za pokonaie czy rozmowę z ochmistrzem Bartholo,
który "przywita cię" w zamku :].

Kto to jest Bartholo? Nikogo sobie takiego nie przypominam. Gdzie on jest dokładnei w tym zamku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 17:00, Tar The Dark napisał:

> Ale teleportacja za pomocą runy to min. 800xp za pokonaie czy rozmowę z ochmistrzem Bartholo,
> który "przywita
cię" w zamku :].
Kto to jest Bartholo? Nikogo sobie takiego nie przypominam. Gdzie on jest dokładnei w tym zamku?


Bartholo zaraz na początku jest w kuchni Gomeza, zaraz obok sali tronowej Gomeza w prawym skrzydle zamku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bartholo jest ochmistrzem, więc zajmuje się organizacyjnymi sprawami - w tym zapewnia muzykę Gomezowi grając na lutni (w grze Gitara :]).
Co prawda nie ma dużo okazji spotkania go, ale jego ubranie z pumpami jest wyjątkowo charekterystyczne :D.

Najciekawsze jest to, że chyba niekt nie spodziewał się, iż Bartholo jest taki silny (zwłaszcza w tym stroju :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 20:39, Priam napisał:

Co wam w Gothicu I sprawiło największą trudność? Proszę o wypowiedzi.


mi jedyne co sprawiło trudność to zabicie opętanego Cor Kaloma i nowicjuszy mu towarzyszących w świątyni śniącego,reszta poszła gładko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 20:39, Priam napisał:

Co wam w Gothicu I sprawiło największą trudność? Proszę o wypowiedzi.


Cor Kalom no nie byl wcale taki latwy... co do reszty to nic trudnego :] Gra wcale nie nalezala do trudnych :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 20:39, Priam napisał:

Co wam w Gothicu I sprawiło największą trudność? Proszę o wypowiedzi.

Mogę powiedzieć z przykorścią, że gothic I przewyższa wszystie gry KLIMATEM ! Nawet taki SpellForce którego jestem fanem niedorównuje gothicowi, a jeżeli gra Ci sie zabójczo podoba to nic niema w niej trudnego, jest tylko sama przyjemność. Takie jest moje zdanie. Z chęcia pogram sobie jeszcze raz w pierwszą część gothica, dodam nawet, że gothic II niemoże się rownać z pierwszą częścią ( według mnie ) to już niejest to samo, a szkoda ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz Tylko czekam na Gothica 3 :D:D:D:D pierwsza czesc przeszedlem 5 razy a druga 2 ;] NK tylko raz bo jakos mnie nie ciagnelo pozniej :P Teraz tylko trojeczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 21:32, Milteen napisał:

co
do reszty to nic trudnego :] Gra wcale nie nalezala do trudnych :]

Tak? No to Twoje szczęście. Bo dla mnie gra jednak była dość trudna (zwłaszcza na początku) a na samym końcu to nie wybicie Cor Kaloma i jego zwolenników sprawiło mi największą trudność tylko wbicie tych cholernych mieczy w serca szamanów. Jak mnie w trakcie trafił Śniący swoim pociskiem (po otwarciu kapliczki a przed wbiciem miecza) to tylko sejw mnie ratował, bo już dokończyć tej operacji w żaden sposób nie mogłem. Bug i tyle, ale jaki denerwujący...w dodatku te ogniste pociski przechodziły na wylot przez kapliczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować