Zaloguj się, aby obserwować  
Milteen

GOTHIC

16146 postów w tym temacie

cześć. mam pytanko, bo nigdzie na forum nie mogę znaleźć odpowiedzi. jak otworzyć kratę w świątyni śniącego, po lewej znajduje się komnata gdzie trzeba było strzelić w symbol na ścianie, a obok po prawej walczyłem z demonami. nie chce mi się za każdym razem stosować przemiany w chrząszcza. gothica I robię 3 raz, ale zapomniałem jak to było. z góry dzięki za podpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2006 o 12:32, tony065 napisał:

cześć. mam pytanko, bo nigdzie na forum nie mogę znaleźć odpowiedzi. jak otworzyć kratę w
świątyni śniącego, po lewej znajduje się komnata gdzie trzeba było strzelić w symbol na ścianie,
a obok po prawej walczyłem z demonami. nie chce mi się za każdym razem stosować przemiany w
chrząszcza. gothica I robię 3 raz, ale zapomniałem jak to było. z góry dzięki za podpowiedź

Nie jestem pewien o którą kratę Ci chodzi, ale jak otworzysz kratę to zwykle na stałe, a jak zamknie się za Tobą, to musisz odnaleźć przełącznik, który ją otworzy. Może być to przycisk w ścianie, kloc, który trzeba przekręcić (albo kilka w odpowiedniej kolejności) albo otwór w podłodze, w który trzeba włożyć miecz (który najpierw trzeba zdobyć).
Rób sejwy, bo będziesz ginął dość często...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2006 o 12:42, KrzysztofMarek napisał:

Nie jestem pewien o którą kratę Ci chodzi, ale jak otworzysz kratę to zwykle na stałe, a jak
zamknie się za Tobą, to musisz odnaleźć przełącznik, który ją otworzy. Może być to przycisk
w ścianie, kloc, który trzeba przekręcić (albo kilka w odpowiedniej kolejności) albo otwór
w podłodze, w który trzeba włożyć miecz (który najpierw trzeba zdobyć).
Rób sejwy, bo będziesz ginął dość często...


Może bliżej będzie tak, to jest ta krata przed którą był 1 świątynny strażnik i 2 pełzacze, coś kojarzysz? Ze wszyskimi innymi sobie poradziłem, ale tu pamiętam że było jakies zamotanie. Przeszedłem ją zamieniając się w chrząszcze, ale ile można to robić. Teraz lecę do Xardasa po 6 krąg magii. Jak coś wymyślisz to napisz, zaraz sprawdzę znowu. Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2006 o 12:56, tony065 napisał:

/.../

Nadal nie wiem, o którą kratę Ci chodzi. Ale jedno jest pewne, coś przegapiłeś, bo wszystkie kraty da się otworzyć. Tam w jednym miejscu trzeba sobie poskakać w górę po słupkach, w innym znaleźć przejście nawet nie ukryte, tylko niewidoczne za załamaniem ściany - po prostu musisz być cierpliwy i szukać. Szukanie sie opłaca i z tego powodu, że znajdziesz parę naprawdę przydatnych mikstur, podnoszących na stałe siłę i zręczność. Używaj też światła, bo w ciemności też są napoje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2006 o 12:32, tony065 napisał:

cześć. mam pytanko, bo nigdzie na forum nie mogę znaleźć odpowiedzi. jak otworzyć kratę w
świątyni śniącego, po lewej znajduje się komnata gdzie trzeba było strzelić w symbol na ścianie


No właśnie, potem trzeba się odwrócić i strzelić w kolejny symbol na ścianie który się pojawi (potem być może pojawi się kolejny, ale już nie pamiętam) i w ten sposób otwierasz bramę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2006 o 20:28, wdowiakm napisał:


Jak Gothica przeszedłeś na kodach to jesteś cienias

zaznaczam ze teraz przechodze go bez nich i jest duzo fajniej
a i dozuce cos smiesznego:

Czy zbroja z bagiennego ziela i innych kwiatków jest czcią dla Śniącego czy też wzmaga wizje?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2006 o 18:08, B. Riv napisał:

zaznaczam ze teraz przechodze go bez nich i jest duzo fajniej
a i dozuce cos smiesznego:

Czy zbroja z bagiennego ziela i innych kwiatków jest czcią dla Śniącego czy też wzmaga wizje?:)

Zbroja jest fajna ale czy wzmaga wizje? To nie wiem wygląda w niej śmiesznie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim :D

Jestem w opuszczonym klasztorze po kamień ogniskujący. I tam jest taka wysoko położona platforma. I z tej platformy chciałabym dostać się na drugą platformę. A na tej pierwszej platformie jest kolumna, którą nawet da się przewrócić... tyle tylko, że upada ona w drugą stronę, co mnie absolutnie nie urządza ;D O co tu chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2006 o 08:53, Łukol napisał:

I z tej platformy chciałabym dostać się na drugą platformę. A na tej pierwszej platformie jest
kolumna, którą nawet da się przewrócić... tyle tylko, że upada ona w drugą stronę, co mnie
absolutnie nie urządza ;D O co tu chodzi?

Ja przeskoczyłem na drugą stronę po łyknięciu mikstury szybkości , ale musiałem próbować wiele razy i na dodatek nic ciekawego w skrzyniach nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tam są dwie jaskinie. Jedna, na której widać zza bramy piedestał - jest niewłaściwa. Druga jest na północ od bramy jest tam kilka zębaczy, a na końcu cieniostwór.
Szczerze mówiąc prawie nic z tego nie rozumiem :P Więc jakbyś mogła to pokaż screena jak to wygląda, to będę mógł Ci bardziej pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2006 o 08:53, Łukol napisał:

/.../ ;D O co tu chodzi?

Właściwie i nic nie chodzi. Zrób sejwa, włącz Caps Lock , podejdź do samej krawędzi i skocz. Powinno się udać. (zależy od zręczności, jak nauczysz się akrobatyki w Nowym Obozie, na pewno się uda) ale tam tylko jest kufer w którym nic ciekawego nie ma, ot, jakieś napoje i drobiazgi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktos może gdzie można dostać Gothic 1 po polsku? Może ktoś spotkal go leżakujacego na jakiejs sklepowej półce w okolicach Katowic albo Sosnowca? Ew. zna ktos stronke na ktorej mozna go kupic? Chwiolowo monitoruje kilka aukcji na Allegro ale ciezko jest tam znalezc wersje z PUDEŁKIEM (na ktorym mi zalezy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2006 o 21:03, wiewi napisał:

Wie ktos może gdzie można dostać Gothic 1 po polsku? Może ktoś spotkal go leżakujacego na jakiejs
sklepowej półce w okolicach Katowic albo Sosnowca? Ew. zna ktos stronke na ktorej mozna go
kupic? Chwiolowo monitoruje kilka aukcji na Allegro ale ciezko jest tam znalezc wersje z PUDEŁKIEM
(na ktorym mi zalezy).

spróbuj tu poszukac
http://www.gram.pl/sklep_uzywki.asp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2006 o 10:03, DEViANCE napisał:

Szczerze mówiąc prawie nic z tego nie rozumiem :P Więc jakbyś mogła to pokaż screena jak to
wygląda, to będę mógł Ci bardziej pomóc.


Proszę bardzo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sa plotki ze maja wznowic produkcje Gothica I w nowszej wersji...
A aktualnie to chyba nie ma juz nigdzie tej gry lezacej na sklepowej puleczce, jedynie allegro/sklep gram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2006 o 08:30, Milteen napisał:

Sa plotki ze maja wznowic produkcje Gothica I w nowszej wersji...
A aktualnie to chyba nie ma juz nigdzie tej gry lezacej na sklepowej puleczce, jedynie allegro/sklep
gram

ma byc dwujezyczny. przy instalacjii bedzie wybor(niemiecki lub angileski)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować