Zaloguj się, aby obserwować  
Milteen

GOTHIC

16146 postów w tym temacie

Dnia 13.10.2007 o 20:51, Union Pacific napisał:

W Starym Klasztorze? Musisz najpierw iść do tej przepaści, nad którą leży powalone drzewo prowadzące
do klasztoru, i dokładnie ją przeszukać.


ja juz zabilem malego trola i wszystko zrobilem i jest zapis ze "znalazlem kamien" gorn bedzie mi jeszcze towarzyszyl i co mam zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 21:05, marcin112 napisał:

skarbu szukać tam gdzieś na dole jest chyba


Kurde mowie ze znalazlem to co gorn chcial i znalazlem swoj kamien i on caly czas nadal chodzi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 21:14, Mateusz57 napisał:

> skarbu szukać tam gdzieś na dole jest chyba

Kurde mowie ze znalazlem to co gorn chcial i znalazlem swoj kamien i on caly czas nadal chodzi!!!



to sie ciesz masz towżysz i idz po kolejny kamien

mozesz jeszcze sprubować iść tam gdie stał na początku ale nie musisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2007 o 12:51, Matias16162 napisał:

Ktos mi przypomni, jak moge zostac czlonkiem bractwa? Juz niepamietam. Wiem ze Melvina musze
tam zaprowadzic, a jak reszte przekonac?


Jak dołaczyć do obozu bractwa?! prosze bardzo -

Porozmawiać z Cor Kalomem na temat przyjęcia do obozu.
- Porozmawiać z Lesterem - uczniem Baal Namiba, poprosić o to, by zaprowadził cię do świątyni. Gdy będziecie dostatecznie daleko od Baal Namiba, porozmawiaj z Lesterem raz jeszcze i zapytaj, jak zaimponować jego mistrzowi oraz jak wykonać wszystko według wskazówek Lestera.
- Porozmawiać z Baal Trondalem. Porozmawiać z Dustym w starym obozie i przyprowadzić go przed oblicze Baal Trondala. (Wcześniej możesz porozmawiać z Melvinem - przyjacielem Dustego. Znajdziesz go siedzącego przed chatką i słuchającego mistrza niedaleko głównej bramy do obozu bractwa.)
- Pogadać z Baal Kaganem w nowym obozie i wykonać jego misję. Następnie wrócić do niego i zapytać, czy może pomóc w staniu się członkiem obozu bractwa. Dać Baal Tyonowi przygotowane przez Kagana ziele.
- Pogadać z Ghorimem - jeden z robotników u Baal Oruna. Udać się do Harloka i siłą zmusić go do pracy. Wrócić i pogadać z Baal Orunem. Następnie zebrać ziele od robotników na bagnach. Zanieść ziele Cor Kalomowi i porozmawiać z Baal Orunem - dostaniesz skroll z czarem usypiającym.
- Podejść do Baal Cadara, użyć skrolla snu na jednym z jego uczniów.
- Pogadać z Cor Kalomem.
- Wymagany piąty poziom doświadczenia.

Misje poboczne
- Dobić z Balornem interes na rozprowadzanie "tytoniu".
- Możesz wywabiać z moczarów węże błotne i podprowadzać je pod ostrza templariuszy. Niezależnie od tego, kto przy tym zginie - ty zyskujesz.

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.10.2007 o 12:57, Vuko Drakkainen napisał:

pozdrawiam

Bóg zapłać dobry człowieku!
Się zapomniało niektórych, dużo pamiętałem, ale część zapomniałem.
Również pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musisz zostać najpierw magiem wody i wyuczyć się magii do 5 kręgu, wtedy kiedy przyłączysz się do Xardasa i zostaniesz nekromantą może Cię on nauczyć 6 kręgu (przy okazji dostaniesz taką samą szatę jak on ma).
Pod sam koniec gry jak już zdobędziesz i naładujesz Uriziela możesz z nim pójść do Xardasa i powiedzieć mu że jesteś magiem a nie wojownikiem, wtedy Xardas wymontuje runę Urizjela z miecza (co jednocześnie sprawi że miecz straci większość swojej mocy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2007 o 16:56, jajajupi napisał:

Mam takie pytanko... Od kogo można dostać albo kupić runę o nazwie fala śmierci Uriziela??

W końcówce gry znajdziesz miecz Uriziel i potem go naładujesz magiczną energią, wtedy Xardas może zrobić z niego runę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2007 o 17:02, Karharot napisał:

Musisz zostać najpierw magiem wody i wyuczyć się magii do 5 kręgu, wtedy kiedy przyłączysz
się do Xardasa i zostaniesz nekromantą może Cię on nauczyć 6 kręgu (przy okazji dostaniesz
taką samą szatę jak on ma).
Pod sam koniec gry jak już zdobędziesz i naładujesz Uriziela możesz z nim pójść do Xardasa
i powiedzieć mu że jesteś magiem a nie wojownikiem, wtedy Xardas wymontuje runę Urizjela z
miecza (co jednocześnie sprawi że miecz straci większość swojej mocy).


okej dzięki... ale lipa... a o ile miniej więce straci swoją moc ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2007 o 17:02, knopfler napisał:

> Mam takie pytanko... Od kogo można dostać albo kupić runę o nazwie fala śmierci Uriziela??

W końcówce gry znajdziesz miecz Uriziel i potem go naładujesz magiczną energią, wtedy Xardas
może zrobić z niego runę.


Dzięki za pomoc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2007 o 16:56, jajajupi napisał:

Mam takie pytanko... Od kogo można dostać albo kupić runę o nazwie fala śmierci Uriziela??


Ja sie dostaje musisz osiagnac 5 magiczny poziom,potem Xardasa po prosisz o 6 poziom magiczny i wtedy on da ci propozycje kolejna zeby ten diament ktory jest w Urizielu(Mieczu) wyciagnac i ze zrobi z niej rune ;) I wtedy go otrzymasz,chyba tak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2007 o 09:16, Matias16162 napisał:

Mam kolejne głupie pytanie (poszedłem spać o 6 i nie myślę). Mianowicie: Jak zniszczyć kamiennego
golema? Ja bronią go nie daję rady....


Młotem.. np. bojowym... Sharky ma taki na sprzedaż...;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować