Zaloguj się, aby obserwować  
Milteen

GOTHIC

16146 postów w tym temacie

Aha to extra. To może jak zdobęde Uriziela i go ulepsze i zdobęde zbroję z zawalonej wierzy Xardasa to może wyzwę Gomez na pojedynek :] a potem przejde sie obrabuję skrzynie w wierzy (ponoć fajne i dużo rzeczy tam jest)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2006 o 17:47, szerszeń45 napisał:

Aha to extra. To może jak zdobęde Uriziela i go ulepsze i zdobęde zbroję z zawalonej wierzy
Xardasa to może wyzwę Gomez na pojedynek :] a potem przejde sie obrabuję skrzynie w wierzy
(ponoć fajne i dużo rzeczy tam jest)


Jest bardzo dużo rzeczy, ale na końcu gry i tak z nich nie skorzystasz - ja je okradałem od razu kiedu mnie wpuszczali na zamek; można na tym bardzo dobrze zarobić. A w komnatach nad Gomezem są trzy amulety dające +15 obrony przed wszystkim i co najmniej dwie mikstury siły - w drugim rozdziale są bardzo przydatne, ale mając ostatnią specjalną zbroję i Uriziela to nie będzie dla ciebie nic nadzwyczajnego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2006 o 17:54, Raylin napisał:

Jest bardzo dużo rzeczy, ale na końcu gry i tak z nich nie skorzystasz - ja je okradałem od
razu kiedu mnie wpuszczali na zamek; można na tym bardzo dobrze zarobić. A w komnatach nad
Gomezem są trzy amulety dające +15 obrony przed wszystkim i co najmniej dwie mikstury siły
- w drugim rozdziale są bardzo przydatne, ale mając ostatnią specjalną zbroję i Uriziela to
nie będzie dla ciebie nic nadzwyczajnego ;)

Ale co mi tam i tak ich obrabuje :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny problem. Oczywiście jak każdy hardcoreowy gracz, gram tak by zmaksymalizować swoje wpływy punktów doświadczenia (XP). Jeśli chcemy się dostać do Starego Obozu, Cień imieniem Scatty zleca zadanie wyzwania na pojedynek, któregoś z wojowników. Problem jest następujący: ktos zna dobrą taktykę na Kharima? Bo Kirgo jest o wiele łatwiej pokonać... (co zresztą mi się udało). Mam nadzieję, że to nie bedzię taktyka typu: "marvin-mode on + cheat god" bo nie o to mi tutaj chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2006 o 12:40, szerszeń45 napisał:

Kolejny problem. Oczywiście jak każdy hardcoreowy gracz, gram tak by zmaksymalizować swoje
wpływy punktów doświadczenia (XP). Jeśli chcemy się dostać do Starego Obozu, Cień imieniem
Scatty zleca zadanie wyzwania na pojedynek, któregoś z wojowników. Problem jest następujący:
ktos zna dobrą taktykę na Kharima? Bo Kirgo jest o wiele łatwiej pokonać... (co zresztą mi
się udało). Mam nadzieję, że to nie bedzię taktyka typu: "marvin-mode on + cheat god" bo nie
o to mi tutaj chodzi :)

Dobij ze 2 poziomy więcej daj do broni jednoręcznej i do siły. A co do taktyki traf go więcej razy niż on ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2006 o 12:41, paweusz napisał:

Dobij ze 2 poziomy więcej daj do broni jednoręcznej i do siły. A co do taktyki traf go więcej
razy niż on ciebie :)


hie hie mam 17 level i co z tego ;). Ale fakt pewnie to wina sprzetu jaki mam bo gdyby nie lagi to prawie by skurczybyk padł :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2006 o 12:46, paweusz napisał:

Dobra broń to podstawa. Jak taką będziesz miał to Kharim nie sprawi ci kłopotu.

To jasne, ale podstawą raczej bedzie dokupienie wiecej pamięci bo mi na medium szarpie... Gdyby nie to Kharim błagałby mnie o litośc ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2006 o 12:48, szerszeń45 napisał:

> Dobra broń to podstawa. Jak taką będziesz miał to Kharim nie sprawi ci kłopotu.
> > To jasne, ale podstawą raczej bedzie dokupienie wiecej pamięci bo mi na medium szarpie... Gdyby
nie to Kharim błagałby mnie o litośc ;]

A to już inny problem. Obecnie bez ramów w nic nie da sie pograć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2006 o 12:50, paweusz napisał:

A to już inny problem. Obecnie bez ramów w nic nie da sie pograć...

Tak, ale to troche hamskie że ma sie na początku taką nieceikawą zbroję (właściewie spodnie), przez co niższe levele mogą pomarzyć o dodatkowym XP. Chyba że marvin-mode on...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2006 o 12:53, szerszeń45 napisał:

> A to już inny problem. Obecnie bez ramów w nic nie da sie pograć...
Tak, ale to troche hamskie że ma sie na początku taką nieceikawą zbroję (właściewie spodnie),
przez co niższe levele mogą pomarzyć o dodatkowym XP. Chyba że marvin-mode on...

Marvin - odpada. Przecież nie wszystkie misje polegają na walce. Można robić misje typu "znajdź" , "przynieś"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2006 o 12:55, paweusz napisał:

Marvin - odpada. Przecież nie wszystkie misje polegają na walce. Można robić misje typu "znajdź"
, "przynieś"


Mnie sie podoba, że przy wyższym levelu (tak z 24/25) mozna iść do wierzy mgieł i dopiero wtedy zacząć zbierać Chromaniny. Zanim zabijemy szkielet maga czekamy aż ten przywoła kolejne szkielety i tak dobijamy do którego levelu chcemy :], a na końcu załatwiamy samego maga :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2006 o 12:59, szerszeń45 napisał:

Mnie sie podoba, że przy wyższym levelu (tak z 24/25) mozna iść do wierzy mgieł i dopiero wtedy
zacząć zbierać Chromaniny. Zanim zabijemy szkielet maga czekamy aż ten przywoła kolejne szkielety
i tak dobijamy do którego levelu chcemy :], a na końcu załatwiamy samego maga :>

Swoją drogą, czy ktoś ukończył tą misję?
Ja zawsze znajduję księgę w szkielecie maga w wieży mgieł, dostaje misję, ale nigdy nie wiem o co tak na prawdę chodzi. Zwiedziłem chyba wszystkie zakamarki wokół wieży mgieł i nie wiem, jaki jest dalszy ciąg tego questa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.02.2006 o 14:12, Monastor napisał:

Ja zawsze znajduję księgę w szkielecie maga w wieży mgieł, dostaje misję, ale nigdy nie wiem
o co tak na prawdę chodzi. Zwiedziłem chyba wszystkie zakamarki wokół wieży mgieł i nie wiem,
jaki jest dalszy ciąg tego questa.

nastepna ksiega jest na szczycie uszkodzonej wieży tam gdzie spotykasz pierwszy raz Ur-Shaka trzeba troche pokombinowac jak wejsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2006 o 14:28, B. Riv napisał:

nastepna ksiega jest na szczycie uszkodzonej wieży tam gdzie spotykasz pierwszy raz Ur-Shaka
trzeba troche pokombinowac jak wejsc


To dziwne... jestem niemal pewien, że tam wchodziłem i nic nie znalazłem... byłem wtedy zawiedziony
Może jest jakoś dziwnie ukryta... jest więcej ksiąg, czy tylko dwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ksiąg jest 6 :

1. W wiezy mgieł
2.Na wiezy obok Ur-shak na samej górze
3.Obok klasztoru z kamieniem ogniskujacym na wyspie z topielcami
4.Przy chatce koło jeziora przed Nowym Obozem
5.Przy wraku statku
6.Tam gdzie 1 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2006 o 14:35, Bajuj napisał:

Ksiąg jest 6 :

1. W wiezy mgieł
2.Na wiezy obok Ur-shak na samej górze
3.Obok klasztoru z kamieniem ogniskujacym na wyspie z topielcami
4.Przy chatce koło jeziora przed Nowym Obozem
5.Przy wraku statku
6.Tam gdzie 1 :)

SZlag a tak chciałem sam wszystkie znależć :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2006 o 15:00, szerszeń45 napisał:

> Ksiąg jest 6 :
>
> 1. W wiezy mgieł
> 2.Na wiezy obok Ur-shak na samej górze
> 3.Obok klasztoru z kamieniem ogniskujacym na wyspie z topielcami
> 4.Przy chatce koło jeziora przed Nowym Obozem
> 5.Przy wraku statku
> 6.Tam gdzie 1 :)
SZlag a tak chciałem sam wszystkie znależć :/


wiesz, nie musisz cytac kazdego psota, jak widzisz jak sie zaczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2006 o 15:02, ArtuRPGpl napisał:


wiesz, nie musisz cytac kazdego psota, jak widzisz jak sie zaczyna

Nie mogłem się opanować :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2006 o 15:04, szerszeń45 napisał:

>
> wiesz, nie musisz cytac kazdego psota, jak widzisz jak sie zaczyna
Nie mogłem się opanować :]


Hehe tak bywa.. musisz pocwiczyc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować