Zaloguj się, aby obserwować  
Milteen

GOTHIC

16146 postów w tym temacie

akórat taki bajer robiłem jak grałem z modem "Mroczne Tajemnice" bo tam z nabijaniem expa niema problemu, więc można sobie zrobić maga z toporem;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2007 o 20:39, Jankes6666 napisał:

Gre według mnie to najłatwiej przejść magiem;] bo zawsze jak masz dużo expa to możesz wpakować
w broń dwuręczną i siłe;]

Mag powinien miec mane i kregi magii. No i 1reczna, jak cos w zwarciu trzeba zabic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a mam pytanie;] czy mógłby mi ktoś streścić co jest z tym multi? bo niemiałem neta i byłe odcięty na 4 miesiące i niejestem na bierząco;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chce dołączyć do Nowego Obozu i mam zadanie od Lestera czy jakos tak żebym okradł Baal Isidro z zioła jakiegoś i sprzedał za 400 bryłek rudy.Mam juz to ziele bo wczęsniej gdzies zdobyłem ale jak i gdzie mam sprzedać aż za 400 bryłek rudy przecież nikt niema chyba przy sobie aż tyle bryłek tej rudy prosze o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprzedac mozesz je byle komu, w nowym obozie kase ma Wilk, Scharky. W knajpce na jeziorze , jak dobrze zagadasz, ma Cifer. Jak wykonasz to zadanie Bal chce od ciebie 200, daj mu, a potem morzesz cos mu sprzedac i odzyskac brylki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2007 o 21:58, TICOCHONDRIUSS napisał:

Sprzedac mozesz je byle komu, w nowym obozie kase ma Wilk, Scharky. W knajpce na jeziorze ,
jak dobrze zagadasz, ma Cifer. Jak wykonasz to zadanie Bal chce od ciebie 200, daj mu, a potem
morzesz cos mu sprzedac i odzyskac brylki

Można go tez stłuc i odzyskac swoje 200 bryłek, ja tak zawsze robie :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zagraj sobie w Gothic 2 i sam się przekonaj.
Zmienił się świat i fabuła, a myślałeś, że co. Już dalej nie bede wnikał co się zmieniło przekonaj sie sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2007 o 17:28, Iqor napisał:

Czym najwięcej różni się Gothic od Gothica 2?


W dwójce mamy lekko poprawioną grafikę i sterowanie - i na tym właściwie mniej oczywiste różnice się kończą. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2007 o 17:28, Iqor napisał:

Czym najwięcej różni się Gothic od Gothica 2?

Zgadzam sie z Lord Andre, moim zdaniem zmienilo sie sporo. I duzo sie wyjasnilo, Tak ja uwazam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla kogo przynajmniej dla mnie byl prosty własnie wspomniana jedynka. Troszke trudniejsza jest 2 ale tak sądzą nieliczni przynajmniej ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2007 o 19:42, Iqor napisał:

Słyszałem, że Gothic miał zawsze wysoki poziom trudności, szczególnie w I części, czy to prawda?

Ze "świętej trójcy"- GI, GII i NK- "jedynka" jest imho najłatwiejsza...: 3 poziomy i już masz mistrzostwo w broni jednoręcznej... Potem jest GII a na końcu NK- w niej z kolei poziom trudności jest chyba aż zbyt wysoki. Ale jako dodatek wiele on wnosi do gry.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2007 o 19:42, Iqor napisał:

Słyszałem, że Gothic miał zawsze wysoki poziom trudności, szczególnie w I części, czy to prawda?

Jak gralem 1-szy raz mialem problemy ale ze sterowaniem. Jako gra nie sprawila mim problemu, jak nie grales to POLECAM. W 1-szym Gothicu fakt sterowanie, ale potem... Dwojka dla mnie lepiej zrobiona, chociaz klimat zawsze 1 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wejść do starej kopalni?Bo kraty są zamknięte i niewiem jak otwożyć.Prubowałem kołowrotem który jest niedaleko i nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować