Zaloguj się, aby obserwować  
Milteen

GOTHIC

16146 postów w tym temacie

Dnia 20.03.2006 o 18:59, Darkstar181 napisał:

Xardas mowi na końcu gry "Nie służę beliarowi(bogowi zła) bardziej niż ty adanosowi(bog dobra)

Sorry, że sie czepiam ale czy tam nie powinno być Innosowi :D

Wiem szczegóły :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.03.2006 o 21:16, Bajuj napisał:

Sorry, że sie czepiam ale czy tam nie powinno być Innosowi :D

Wiem szczegóły :P

NIgdy nie pamiętam ktory z nich był od rownowagi a ktory od dobra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2006 o 13:30, Łukasz.G napisał:

no niestety jak widać usunołem kompletnie podpis... widocznie myślenie nie jest niekeidy ich
najmocniejszą stroną.

>ja przeszedłem ale niewiem ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2006 o 22:33, KrzysztofMarek napisał:

> >/.../
> W jutrzejszym cda.!!!!!1
I w dzisiejszym Komputer Świecie z płyta...

Tak naprawde to Gothic był w Playu z dwa lata temu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2006 o 18:13, Liqid napisał:

> > >/.../
Tak naprawde to Gothic był w Playu z dwa lata temu!!

Tak, był. A teraz jest. Wiele osób nadal go szukało. Miedzy nimi ja, bo jedna z płytek oryginalnego Gothic''a w jednym miejscu zmatowiała i nie dała się wgrywać. A Gothic to taka gra, że po roku dwóch, można do niej z przyjemnościa wrócić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2006 o 19:40, Robek 009 napisał:

sorry ale czy może mi ktoś pomóc?
Bo czekam już od dłuższego czasu!

>>Jaki masz problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisałem już!!
Cytuję mnie samego:

Mam małe pytanie zacząłem grę znów od początku (przecież to świetna gra co z tego że każdą z części przeszedłem 2 razy ;)) i dołączyłem do obozu Bractwa.Nigdy się do niego nie dołączałęm wiec nie znam tam misji.
Cor Kalom kazał mi znaleźć kogoś kto produkuje ziele w Nowym Obozie.
Gdy już znalazłem tych gości to jeden z nich w ogóle nie chce ze mną gadać a 2 inni ciągle mówią: "spadaj".
I nie pojawia mi się że zapisało mi to w dzienniku misji że ich znalazłem jak to zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.03.2006 o 08:56, Robek 009 napisał:

Mam małe pytanie zacząłem grę znów od początku (przecież to świetna gra co z tego że każdą
z części przeszedłem 2 razy ;)) i dołączyłem do obozu Bractwa.Nigdy się do niego nie dołączałęm
wiec nie znam tam misji.
Cor Kalom kazał mi znaleźć kogoś kto produkuje ziele w Nowym Obozie.
Gdy już znalazłem tych gości to jeden z nich w ogóle nie chce ze mną gadać a 2 inni ciągle
mówią: "spadaj".
I nie pojawia mi się że zapisało mi to w dzienniku misji że ich znalazłem jak to zrobić?

zabic ich!? sa jeszcze jakies inne mozliwosci, ale w G1 grałem raz i bylem w SO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2006 o 18:39, Robek 009 napisał:

No właśnie nawet jak zabijam to w dzienniku mi nic nie piszę :(
Ale ich zabiłem i już dałem sobie spokój z tą misją ;)


Nie można ich zabijać, ten sposób z nakryciem ich i łapówką jest właściwy, choć szkoda, bo radykalne rozwiązanie też daje właściwy efekt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2006 o 11:38, Robek 009 napisał:

Dzięki stokrotne dzięki!
A jak myślicie w którym obozie według was jest najlepiej?


Według mnie najlepiej w Starym Obozie. Bo potem i tak dołączasz do Nowego Obozu, a w Bractwie nie da się osiągnąć więcej niż 4 krąg magii (no chyba że coś mi umknęło) - czyli ten 6-ty od Xardasa też odpada. Jesteś skazany na bycie mięśniakim, a w Obozie Bractwa za umiejętność Broń Dwuręczna zapłaciłem o połowę więcej punktów umiejętności niż w Starym!!! Do Nowego nie dołączałem od początku - jedynie po wyrzuceniu ze Starego. Ale w każdym jest ciekawie i w każdym można skończyć grę - jak już tłuczesz orki po kilka na raz to nic nie jest straszne (do czasu... ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostka:
Czy komuś z Was udało się wydostać POZA BARIERĘ?
Zaznaczam że jest to MOŻLIWE - robiłem to sam kilka razy. A to że kilka razy i w różnych miejscach oznacza że nie był to jednorazowy błąd. Co więcej mogłem wyłazić za barierę i wracać sobie. Pozostawiam Wam na razie do odkrycia sposób jak To się robi. Chyba że będzie duże zainteresowanie. Choć rozczarowuje brak wyobraźni twórców gry pod tym względem - uprzedzam że za Barierą nie ma NIC. W jedną stronę morze bez końca, w inną - wypada się poza mapę i spada za krawędź świata. Choć ciekawe jest wtedy obserwowanie mapy od dołu :-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2006 o 23:49, Amistan napisał:

Choć rozczarowuje brak wyobraźni twórców gry pod tym względem /.../

Brak wyobraźni? :|
Przecież obszar poza barierą nie należy do gry. Wyjście poza barierę możliwe jest tylko dzięki błędowi.
Trudno oczekiwać, że Piranie stworzyły całą Myrthanę, ale do dyspozycji gracza dali tylko to co pod barierą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2006 o 00:03, walgierz napisał:

> Choć rozczarowuje brak wyobraźni twórców gry pod tym względem /.../
Brak wyobraźni? :|
Przecież obszar poza barierą nie należy do gry. Wyjście poza barierę możliwe jest tylko dzięki
błędowi.
Trudno oczekiwać, że Piranie stworzyły całą Myrthanę, ale do dyspozycji gracza dali tylko to
co pod barierą...


W sumie racja na 100%, choć w miejscu, w którym Bohater dostaje się do wnetrza miałem nadzieję (malutką co prawda) na spotkanie kogoś, znalezienie czegoś, eh, czegokolwiek, no choćby butelki piwa ;-))
Żałuję też że nie przewidziano żadnej interakcji z paniami. Nawet po zabiciu Gomeza nie da się z taką jedną czy drugą pogadać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować