Zaloguj się, aby obserwować  
Milteen

GOTHIC

16146 postów w tym temacie

SPOILER
Śniącego nie zabijasz. Ale do pokonania ostatniego kapłana potrzebny jest podładowany Uriziel lub runa Fala Śmierci Uriziela. By wypędzić Śniącego na tamten świat wystarczy przebić serca szamanów, które znajdują się wokół Śniącego mieczami, które posiadali.
SPOILER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2008 o 09:17, Bingolo napisał:

A właśnie-wiecie że nie trzeba mieć Uriziela żeby zabić śniącego?I nie chodzi mi tu o
grę na kodach.Walczyłem z Arcykapłanem który atakował mnie tchnieniem śmierci.Biegałem
w kółko i w końcu arcykapłan padł.xD

Ale ty czym go atakowałeś, bo dziwne trochę sie wydaje, że się tak sam z siebie zabił...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra spotkałem się z xardasem on powiedział mi że muszę zabić strażników sztyletami ale jak i gdzie ich moge znależć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sztyletami zabranymi ze zwłok nieumarłych szamanów musisz przebić ich serca które są umieszczone w postumentach otaczających platformę na której śpi Śniący. Zaręczam Ci że nie sposób go przeoczyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOILER
Jeśli spotkałeś już Xardasa w świątyni Śniącego, to przed tobą ostatni etap gry. Tymi mieczami, które zbierałeś przy szamanach musisz przebić serca, które są w pobliżu podestu ze Śniącym. Przy każdym przebiciu pojawi się Książęcy Demon, którego oczywiście musisz zatłuc. Gdy przebijesz ostatnie piąte serce Śniący zostanie wypędzony z tego świata. Po drodze oczywiście musisz się rozprawić z Cor Kalomem i nowicjuszami.
SPOILER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zapomniałem zabić dwóch szamanó jeden z nich to Varrag-KASORG a drugi tp Varrag Unhilqt jak mam się teraz do nich dostać ? jestem już przy śniącym , znacie moze jakis kod na te sztylety albo sposób inny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2008 o 16:47, Mathijas W napisał:

Spróbuj wczytac wcześniejszy save'' kody masz na stronce gothic-net.pl


A ta strona to nie gothic-net.pl tylko gothic.info.pl :P
Mathijas pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może wiesz jak zdobyć mapkę poruszania się po tej śwątyni , bo jak narazie bardzo sie głubie i nie wiem gdzie chodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tutaj masz bardzo dokładną mapkę świątyni Śniącego. Niestety nie wiem gdzie ją można znaleźć w grze, o ile w ogóle można.

20080325171301

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2008 o 17:13, szerszeń45 napisał:

Tutaj masz bardzo dokładną mapkę świątyni Śniącego. Niestety nie wiem gdzie ją można
znaleźć w grze, o ile w ogóle można.

W samej grze nie ma możliwości znalezienie mapy świątyni. Nie ma takowej. Bo przeszukiwałem świątynie, zaglądałem w każde miejsce i nic takiego nie znalazłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2008 o 14:29, skate 3 napisał:

może mi ktoś powiedzieć kto w gothic 2 noc kruka może mnie nauczyć otwierania zamków
oprócz ramireza
prosiłbym o szybką odpowiedź


Stolarz Torben.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2008 o 14:29, skate 3 napisał:

może mi ktoś powiedzieć kto w gothic 2 noc kruka może mnie nauczyć otwierania zamków
oprócz ramireza
prosiłbym o szybką odpowiedź


Stolarz Torben,będziesz jednak musiał zapłacić mu 200 szt złota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować