Zaloguj się, aby obserwować  
Milteen

GOTHIC

16146 postów w tym temacie

Dnia 26.03.2006 o 10:14, ArtuRPGpl napisał:

siema, juz dawo przechodzilem Gothic''a 1 pamieta przeszedlem go 8 razy ale zawsze mnie wkurzalo
to ze jak znajdywalo sie te kamienie czy co tam bylo, i w tym klasztorze co czeba przejsc chrzaszczem
sie zamienic to na gorze jenego z dachow byla kolumna ktorej nie wiedzalem jak przewrocic a
dalej skrzynia i niewiem co w tej skrzyni jest, wiec jak ja przewrocic i co tam ma ta skrzynka?


Patrz dwa posty wyżej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2006 o 10:18, ArtuRPGpl napisał:

No ale nie ma co w niej jest:)


Nic godnego uwagi, właściwie standardowa zawartość nic nie znaczących skrzyń - kilka strzał i mikstura uzdrowienia, być może coś jeszcze, ale tylko tego typu rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie, gdzie mogę znaleźć działający mod BlueSky ? Błagam o szybką odpowiedź ! Tzn , chodzi mi o działający link bo na googlach nie znalazłem, albo jak ktoś ma na dysku niech podeśle na kielba@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2006 o 11:59, WorldWar3PL napisał:

Czy ktoś wie, gdzie mogę znaleźć działający mod BlueSky ? Błagam o szybką odpowiedź ! Tzn ,
chodzi mi o działający link bo na googlach nie znalazłem, albo jak ktoś ma na dysku niech podeśle
na kielba@poczta.onet.pl

A co robi ten mod? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2006 o 18:56, szerszeń45 napisał:

> Czy ktoś wie, gdzie mogę znaleźć działający mod BlueSky ? Błagam o szybką odpowiedź !
Tzn ,
> chodzi mi o działający link bo na googlach nie znalazłem, albo jak ktoś ma na dysku niech
podeśle
> na kielba@poczta.onet.pl
A co robi ten mod? :)


Zmienia brzydkie niebo Gothica na ładne niebieskie :) (z tego co pamiętam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.03.2006 o 19:04, Toomasi napisał:

Zmienia brzydkie niebo Gothica na ładne niebieskie :) (z tego co pamiętam)



hehe to chyba wyprubóje .... ciekawe są te moody..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niektóre w pewnym stopniu zmieniają grę, a niektóre tworzą nową fabułę, postacie itd. ale są fajne i miło jest zagrać w dobrego Gothica z nowymi elementami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak mnie tu bardzo bardzo dawno nie było... ehh... ;D ciekawe czy nawet moją range (Książę) usuneli ;D
W każdym razie...
Mam pytanie, jaki jest kod do GOTHICA 2 który tworzył postać która posiadała wszystkie itemy w grze? Wiem, że jest taki kod, ale ostatni raz grałem z rok temu i nie pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2006 o 21:16, olimp napisał:

/.../ciekawe czy nawet moją range (Książę)
usuneli ;D /.../

Rewolucja przyszła i wszystkim po równo zrobiła. A, że natura próżni nie lubi, to i nowa, robornicza kuż, arystokracja się porobiła. Weź się zatem, Mości Były Książę, do roboty, to i na robotnika awansujesz. A jak Gothic''a uruchomisz, to wciśnij B, potem enter i znowu B. Następnie F2, wpisz marvin i enter.
Potem edit abilities i enter. Możesz sobie wtedy coś tam pozmieniac. Ale dokładnie jak, to już zapomniałem...;)
Dawniej Starszy Książę, obecnie Przewodniczący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak Gothic''a uruchomisz, to wciśnij B, potem enter i znowu B. Następnie F2,

Dnia 26.03.2006 o 22:12, KrzysztofMarek napisał:

wpisz marvin i enter.
Potem edit abilities i enter. Możesz sobie wtedy coś tam pozmieniac. Ale dokładnie jak, to
już zapomniałem...;)



Eee... nie o to mi chodziło ;] jest kod który tworzy PRZED NAMI postać, NPC którego można zaorać mieczykiem i jak padnie to ma przy sobie wszystkie itemy z gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2006 o 22:24, olimp napisał:

/.../> mieczykiem i jak padnie to ma przy sobie wszystkie itemy z gry.

Aleś Waść zachłanny..
Trzeba wpisać insert i potem coś, co owego NPCa oznacza. Ale tego nie znam.. Jakoś mi się udawało bez tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Gothica z publikacji w Play''u i w CD-Action, ale jeszcze nie mam orginalnego ;] , ale co mi tam ważne że mozna grać legalnie. :) Poza tym dziwne, że ta gra znikła z oferty CDP... Ktos wie dlaczemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2006 o 18:23, szerszeń45 napisał:

Ja mam Gothica z publikacji w Play''u i w CD-Action, ale jeszcze nie mam orginalnego ;]

Zaskoczę Cię. Te dwie edycje są oryginalne i w pełni legalne :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2006 o 18:49, walgierz napisał:

> Ja mam Gothica z publikacji w Play''u i w CD-Action, ale jeszcze nie mam orginalnego ;]
Zaskoczę Cię. Te dwie edycje są oryginalne i w pełni legalne :]

Jemu chodziło chyba o czysto pudełkową grę? Bez loga pisma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować