Zaloguj się, aby obserwować  
Milteen

GOTHIC

16146 postów w tym temacie

>\...\

Nie zrobiłeś jeszcze wszystkiego,jak sam napisałeś zabiłeś dwóch szamanów z pięciu.Ten za mostem jest nieśmiertelny i na razie nie możesz z tym nic zrobić.Musisz wrócić do poprzednich części świątyni i dokładnie je przeszukać,będzie tam jeszcze dwóch szamanów których musisz zabić.A ta broń o której mówi bezi jest koło jednego z nich,w takiej kapliczce otoczonej lawą.Gdy już go zdobędziesz i zabijesz 4 szamanów,będziesz musiał wrócić do Xardasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2008 o 10:40, misiu1818 napisał:

Mam już od dawna ulu mulu i jestem w świątyni . zabiłem dwóch szamanów z pięciu ale za
mostem stoi nieśmiertelny szaman. Próbowałem go zabić mieczem a potem toporem pięść trolla
ale nic. przed tym zapisałem save i przeszedłem obok tego szamana a dalej Apokaliptyczny
strażnik i niemoge go również zabić bo ten też jest nieśmiertelny. Gdzie mam znaleźć
ten oręż o którym bezimienny napisał w dzienniku ??


cofnij się do xardasa, przecież masz wpis w dzienniku po rozmowie z tym "nieśmiertelnym" szamanem, będziesz potrzebował wybitnie dobrego miecza Uriziel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2008 o 10:45, Karharot napisał:

Uriziel znajduje się w pomieszczeniu oznaczonym numerem 7.

Co to? Do każdego miejsca jest mapka? Ciekawe jak oni to robią? Przecież nie ma mapki świątyni(chyba).

Dnia 01.05.2008 o 10:45, Karharot napisał:

Gratuluję awansu:)

Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem mapy świątyni nie można odnaleźć w grze (jeśli się mylę, niech mnie ktoś poprawi) i chyba była gdzieś w plikach graficznych gry, albo też wykonał ją jakiś fan. ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko do Gothica 2 w kanałach pod Korinis znajduje się skrzynia jest za drzwiami do ktorych klucz jest w posiadaniu przywudczyni złodzieji zabiłem ją i chciałem dobrać się do kufra ale kiedy mam zamiar wykonać ostatni ruch wytrychem niezaleznie w prawo czy w lewo on łamie sie da sie go otwozyć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta skrzynia jest wyzwaniem które ma przetestować Twoją umiejętność otwierania zamków, jeśli przyłączyłbyś się do Gildii Złodziei to na późniejszym etapie gry dostałbyś ten klucz do drzwi abyś mógł się sprawdzić.
Niezależnie w jaki sposób zdobędziesz klucz do drzwi skrzynię musisz otworzyć wytrychem - ma ona najdłuższą kombinację w całej grze ale jak najbardziej można się do niej włamać (i to już w 1 Rozdziale), najciekawsze co w niej jest to mikstura która na stałe podnosi Twoją zręczność.
Przy okazji, lepiej abyś zadał to pytanie w temacie o G2 ->
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=4895&u=11559

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2008 o 13:59, Lisu180 napisał:

Mam pytanko do Gothica 2 w kanałach pod Korinis znajduje się skrzynia jest za drzwiami
do ktorych klucz jest w posiadaniu przywudczyni złodzieji zabiłem ją i chciałem dobrać
się do kufra ale kiedy mam zamiar wykonać ostatni ruch wytrychem niezaleznie w prawo
czy w lewo on łamie sie da sie go otwozyć ?


Ale top jest temat o G1. Jak chcesz sie spytac o G2 to znajdź odpowiedni temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2008 o 22:38, Yaquza napisał:

Słuchajcie jaki trzeba mieć level żeby zatłuc błotnego węża i pełzacza??!!

Hmm ja wiem. Gdzieś 20 powinien wystarczyć.

Dnia 02.05.2008 o 22:38, Yaquza napisał:

Aha i czy 7
level jest dobry jak na drugi rozdział??

Tak dobry. Chociaż mógłby być lepszy ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To czy jesteś w stanie zabić jakiegoś przeciwnika nie zależy bezpośrednio od Twojego poziomu. To co się liczy to obrażenia jakie jesteś w stanie zadać oraz pancerz potwora z którym walczysz.
Wąż Błotny ma pancerz 130 przeciwko atakom wręcz i 70 przeciwko atakom z łuku lub z kuszy, aby sobie z nim poradzić musisz zadawać większe obrażenia bo inaczej nawet go nie draśniesz.

Dnia 02.05.2008 o 22:38, Yaquza napisał:

Aha i czy 7 level jest dobry jak na drugi rozdział??


mlynar911 ma rację - Twój level mógłby być lepszy jednak dasz sobie radę (choć z pewnymi trudnościami).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2008 o 22:38, Yaquza napisał:

Słuchajcie jaki trzeba mieć level żeby zatłuc błotnego węża i pełzacza??!!Aha i czy 7
level jest dobry jak na drugi rozdział??


JAk dla mnie za słaby... ja mialem 33 w1dziale:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2008 o 18:46, Pan Cienia1993 napisał:

JAk dla mnie za słaby... ja mialem 33 w1dziale:)


A ja w domu mam złotą kaczkę,parę mieczy świetlnych i kilka granatów ręcznych.Jeśli uważasz że mój post jest głupi,a treści w nim zawarte nierealne do zrealizowania to przeczytaj jeszcze raz swój i pomyśl czy też taki nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2008 o 18:53, raven91 napisał:

> JAk dla mnie za słaby... ja mialem 33 w1dziale:)

A ja w domu mam złotą kaczkę,parę mieczy świetlnych i kilka granatów ręcznych.Jeśli uważasz
że mój post jest głupi,a treści w nim zawarte nierealne do zrealizowania to przeczytaj
jeszcze raz swój i pomyśl czy też taki nie jest.


noobie ja tak nie uwarzam tylko to jest slaby lv... tyle tylko..:)Lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2008 o 18:54, Pan Cienia1993 napisał:

noobie ja tak nie uwarzam tylko to jest slaby lv... tyle tylko..:)Lol


Mogę Ci od razu w ciemno powiedzieć że takiego levela bez kodów w pierwszym rozdziale nie nabijesz,więc nie musisz innym wytykać że ich level jest słaby.I bardzo Cię proszę nie odpisuj na tego posta,bo poziom twoich wypowiedzi nie zachęca do dalszych konwersacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2008 o 18:53, raven91 napisał:

A ja w domu mam złotą kaczkę,parę mieczy świetlnych i kilka granatów ręcznych.Jeśli uważasz
że mój post jest głupi,a treści w nim zawarte nierealne do zrealizowania to przeczytaj
jeszcze raz swój i pomyśl czy też taki nie jest.


Sorki troszku ciebie skłamałem .... to właśnie zaczoł się drugi dział i miałem lv37 co widać niżej na obrazkach..(skąd pewnoś że to 2dział) bo na drugim obrazku zaznaczylem na zielono zadanie wydzielina pełzaczy...a wydzielina pełzaczy jest tylko w 2dziale) LOL

20080504190203

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2008 o 19:00, raven91 napisał:

Mogę Ci od razu w ciemno powiedzieć że takiego levela bez kodów w pierwszym rozdziale
nie nabijesz,więc nie musisz innym wytykać że ich level jest słaby.I bardzo Cię proszę
nie odpisuj na tego posta,bo poziom twoich wypowiedzi nie zachęca do dalszych konwersacji.


a ja mam gdzieś czy ci się to podoba czy nie i powiem ci w prost żę jestes slaby jak kurczak... a na kodach nie lubie grać i nie bede grał lol... ktoś kto gra z kodmi jest zwykłą ciotą...tyle na ten temat i zapewniam ciebie że da rady wbic taki lv... tylkow ybijaj wszystko co możesz i pakuj wszysko w siłe i spróbuj buchac jak najmocniejsze miecze...xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować