Zaloguj się, aby obserwować  
Milteen

GOTHIC

16146 postów w tym temacie

Dnia 15.06.2008 o 13:29, Damian14BO napisał:

> To ja chyba mam jakiś bug, pamiętam, jak gorn zabił tego trolla, byłem z nim i nie
dostałem doświadczenia :(
Z tego co pamietam troll pojawia sie juz po znalezieniu kamienia - Gorn wtedy nie jest
juz naszym "towarzyszem" i nie dostajemy doswiadczenia za zabite przez niego potwory.
Tak mi sie przynajmniej wydaje ^^


Doświadczenie za zabite przez niego potwory dostajemy, bo jest on członkiem naszej drużyny.(Chwilowo wprawdzie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko.... Muszę znaleźć te kamienie ogniskujące i mam 4 i jestem w tej komnacie tam gdzie jest dużo szkileletów i zombich. Pozabijałem wszystkich i znalazłem w dwóch komnatach 4 skrzynie. W jednej są dwie otwarte ale nic w nich nie ma, za to w drógiej są także dwie skrzynie i są zamknięte i nie moge ich otworzyć. Proszę o pomoc. Z góry dzięki i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2008 o 19:32, Varo napisał:

Nom zgadzam się z tobą 2000 exp, a tak trochę z innej beczki, to królowa nie jest wyzwaniem
takim jak pełzacz, a za nią tyle samo ile za trolla ^^

Fakt, nie jest. Bo nie moze sie ruszyc. Z tym, ze tak jak napisolech, te 2000 sie przydaje na poczatku.
Wlasciwie to tam nie ma za duzo miejsca i z Beziego duzo by nie zostalo. Bo jak juz trafi, to daje MU po dupie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2008 o 16:35, aragorn75 napisał:

Jak dla mnie gothic to nudna gra. Nudzi mi się jakos tak mi nudno jak nie ma innych graczy
albo potworów... Poprostu jakos tak ponuro i pusto :/


Jak to potworów nie ma?
Są prawie na każdym kroku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2008 o 16:35, aragorn75 napisał:

Nudzi mi się jakos tak mi nudno jak nie ma innych graczy

Przeciez to gra SINGLE''OWA, skad chciales wziac innych graczy?

Dnia 15.06.2008 o 16:35, aragorn75 napisał:

albo potworów...

No tak, potworow brakuje... Jakiez to dziwne, ze gdy zabijesz bestie, to ona sie nie odradza... Respawny to chyba domena gier sieciowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potworów nie ma ? Są prawie że na każdym kroku, atakują ciebie przez całą grę, a co do innych graczy to nie multiplayer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2008 o 13:29, Damian14BO napisał:

Z tego co pamietam troll pojawia sie juz po znalezieniu kamienia - Gorn wtedy nie jest
juz naszym "towarzyszem" i nie dostajemy doswiadczenia za zabite przez niego potwory.
Tak mi sie przynajmniej wydaje ^^

Dokładnie! Gorn odchodzi z naszej drużyny zaraz po odnalezieniu kamienia. Potem wychodzimy razem i niespodzianka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2008 o 16:45, Grzyb Polny napisał:

> Jak dla mnie gothic to nudna gra. Nudzi mi się jakos tak mi nudno jak nie ma innych
graczy
> albo potworów... Poprostu jakos tak ponuro i pusto :/

Jak to potworów nie ma?
Są prawie na każdym kroku :P

Dla mnie za mało.... Ja to musze miec z kim się bawic na okraglo... Zwykle potworki przy mnie wymiękaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać po prostu, że mało grałeś w Gothic, ponieważ na początku nie masz nic i może wydawać się nudno, ale później jak będziesz silniejszy, miał lepszy pancerz, będziesz uzbrojony w najróżniejsze oręże, to ta gra ciebie wciągnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2008 o 17:17, Varo napisał:

Widać po prostu, że mało grałeś w Gothic, ponieważ na początku nie masz nic i może wydawać
się nudno, ale później jak będziesz silniejszy, miał lepszy pancerz, będziesz uzbrojony
w najróżniejsze oręże, to ta gra ciebie wciągnie.

Wiesz... nie jestem cierpliwy żeby tyle czekac az sie rozkręci jeszcze co prawda gram ale rzadko i mało. Ja lubie gry w których od poczatku cos sie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo to gra RPG, a nie akcji, że ciągle coś się dzieje, nawet na samym początku. Jeśli interesują ciebie takie właśnie gry akcji, to nie dziwię się, że nie lubisz Gothic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2008 o 17:21, Varo napisał:

Bo to gra RPG, a nie akcji, że ciągle coś się dzieje, nawet na samym początku. Jeśli
interesują ciebie takie właśnie gry akcji, to nie dziwię się, że nie lubisz Gothic.

Lubie RPG to moje ulubione. Ale z RPG to gothic jest najnudniejszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2008 o 16:35, aragorn75 napisał:

Jak dla mnie gothic to nudna gra. Nudzi mi się jakos tak mi nudno jak nie ma innych graczy
albo potworów... Poprostu jakos tak ponuro i pusto :/

Postacie i potwory są na każdym kroku przecież. ;)
Czyżbyś należał do grupy ludzi "złe, bo bez multi" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2008 o 17:38, aragorn75 napisał:

> Bo to gra RPG, a nie akcji, że ciągle coś się dzieje, nawet na samym początku. Jeśli

> interesują ciebie takie właśnie gry akcji, to nie dziwię się, że nie lubisz Gothic.

Lubie RPG to moje ulubione. Ale z RPG to gothic jest najnudniejszy...

To jaki RPG według ciebie jest najciekawszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2008 o 18:02, Kalejdoskop86 napisał:

> Jak dla mnie gothic to nudna gra. Nudzi mi się jakos tak mi nudno jak nie ma innych
graczy
> albo potworów... Poprostu jakos tak ponuro i pusto :/
Postacie i potwory są na każdym kroku przecież. ;)
Czyżbyś należał do grupy ludzi "złe, bo bez multi" ?

Nie... bez multi nie zawsze znaczy złe ale zawsze z multi lepiej. (zawsze zanim zagram w multi musze przejsc normalnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale żeś normalnie ciężki temat zaproponował ;]

Gothic moim zdaniem jest ciekawy głównie ze względu na fabułe, której odkrywanie sprawia (przynajmiej mi) <cenzura> przyjemność ... Brak multi ... cóż PODOBNO jest robione aczkolwiek tak jak 2001 roku nie było ... tak nie ma ... ponoć się wersja beta pojawiła ... mogą grać 3 osoby ale nie huhu nie wiem skąd załatwić takie cuś ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2008 o 14:03, Damian14BO napisał:

Mowisz o tym kamiennym grobowcu, przy ktorym spotykasz Miltena? Klucz do skrzyni z kamieniem
ma zombie (przeszukaj jego zwloki).

ten znalazłem. Chodzi mi o ten gdzie się jest samemu i trzeba do tej komnaty dopłynąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować