Zaloguj się, aby obserwować  
Milteen

GOTHIC

16146 postów w tym temacie

Dnia 04.04.2006 o 16:57, Tomislav napisał:

No może i nie początek gry, ale zanim dojdziesz do zadań w których trzeba użyć oręża 5 lvl
powinieneś mieć, chociażby z wykonanych zadań które polegają na chodzeniu i rozmowie. Idę grać
:)

Jest wiele sposobow na ułatwienie gry.Ja kiedy zostałem strażnikiem w starym obozie zabiłem z kuszy tego gościa co na filmiku "przywitał" bezimiennego w kolonii. Miał przy sobie najlepszy miecz jaki był dostępny w tym etapie gry.Nawet kupcy nie mieli lepszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2006 o 17:34, paweusz napisał:

> Jak można zdobyć Szatę Mrocznych Sztuk bez kodów?
Będąc magiem na 6 kręgu otrzymasz ją od Xardasa (6 krąg u niego się właśnie robi)


Dzięki, szkoda że mam dopiero 1 Krąg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czesć. Używacie czasem czarów przemiany? Ciekawostka - jako Krwiopijca można przelecieć przez Barierę ;-)))) (i to w obie strony!)
No i pytanie - wiecie jak otworzyć przejście już na samym końcu prawie - to, którego pilnuje pierwszy spotkany fanatyczny straznik (czy jakoś tak....) ? Ja skończyłem grę dwa razy, a do tego nie udało mi się dojść - zawsze musiałem przełazić przez tę kratę jako ten mały owad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2006 o 21:08, Łukasz.G napisał:

hmm ja zawsze tam wbijałem miecze poległych kapłanów... tam tajkie jakby kaplicznki w ziemi
śą ... chyba że to nie to ;)


Nieeee, ta brama, o którą pytam jest dużo wcześniej, stoi przed nią pierwszy z tych "nieśmiertelnych" strażników świątynych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem w gothiku 1. Przy instalowaniu wyskakuje mi że jest błąd w programie filesie. Plik o nazwie Vintro nie chce wejść. Mam Milenium. Czy ktoś morze mi pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.04.2006 o 23:19, Amistan napisał:

Nieeee, ta brama, o którą pytam jest dużo wcześniej, stoi przed nią pierwszy z tych "nieśmiertelnych"
strażników świątynych.


hmm czy przed nim stoi taki jakby nieśmiertelny szaman??(bez Urizulizea oczywście)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2006 o 20:55, Amistan napisał:

Czesć. Używacie czasem czarów przemiany? Ciekawostka - jako Krwiopijca można przelecieć przez
Barierę ;-)))) (i to w obie strony!)
No i pytanie - wiecie jak otworzyć przejście już na samym końcu prawie - to, którego pilnuje
pierwszy spotkany fanatyczny straznik (czy jakoś tak....) ? Ja skończyłem grę dwa razy, a
do tego nie udało mi się dojść - zawsze musiałem przełazić przez tę kratę jako ten mały owad.


Hmmm czy to jest brama przy której stoi straznik swiatynny i mówi, że magia Śniącego przez Cor Caloma dała mu nieśmiertelność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2006 o 15:45, paweusz napisał:

A co to ma do Gothica ? To nie temat, zareklamuj swój topic... ;)

a czyż topic to nie (po polsku)temat?? poza ty,m jestem fanem gothica a także jego kontynuacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2006 o 16:24, Dziki Marczak napisał:

Czym najlepiej zabić błotne węże i gdzie znaleźć trolla (potrzebuję ich do Ulu-Mulu)?

Trolla znajdziesz na terenie starego klasztoru (tam gdzie z Gornem szukałeś k.ogniskującego), a co do węży błotnych - to jakie ma znaczenie czym je zabijesz... Nie ma jakiejś specjalnej broni na nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2006 o 16:24, Dziki Marczak napisał:

Czym najlepiej zabić błotne węże i gdzie znaleźć trolla (potrzebuję ich do Ulu-Mulu)?

Najwygodniej zacząć od kuszy albo łuku, a jak się na Ciebie rzuci to uciekać do strażnika - on się zajmie węże, a nawet jeśli umrze to wąż też będzie już na wyczerpaniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema!!

Mam problem w gothicu nie moge znaleść gniazda pełzaczy... W sumie znalazłem tylko nie wiem jak się tam dostać jak skocze to sie zabije a jak nawet wejdę to jak wyjde? Jak ktoś wie a napewno wie to niech napisze z góry thx;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gniazdo jest pilnowane przez strażnika(ma na sobie zbroje taką jak Thorus)
żeby ci otwoorzył musisz znaleśc kołowrotek i zanieś go Janowi
wtedy Jan da ci pozwolenie na otworzenie gniazda pełzaczy
i po prostu musisz iśc do tego strażnika i on ci powie żebyś znalazł sobie kogoś do pomocy
musisz wtedy poszukać strażników świątynnych(max. 4)
i po prostu z nimi pogadaj i sprawa z głowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2006 o 09:12, Pyton01 napisał:

Gniazdo jest pilnowane przez strażnika(ma na sobie zbroje taką jak Thorus)
żeby ci otwoorzył musisz znaleśc kołowrotek i zanieś go Janowi
wtedy Jan da ci pozwolenie na otworzenie gniazda pełzaczy
i po prostu musisz iśc do tego strażnika i on ci powie żebyś znalazł sobie kogoś do pomocy
musisz wtedy poszukać strażników świątynnych(max. 4)
i po prostu z nimi pogadaj i sprawa z głowy:)

Aha dzieki ale te gniazdo znajduje sie tam gdzie jest ten Aleph?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować