Zaloguj się, aby obserwować  
Milteen

GOTHIC

16146 postów w tym temacie

Dnia 18.04.2006 o 07:52, Robek 009 napisał:

Te miecze świetlne to są w paincie robione czy masz ten mod "GOTHIC WARS"?

Chyba w paincie, bo widać wyraźne rysy charakterystyczne dla owego programiku ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2006 o 20:00, szerszeń45 napisał:

> Ok spróbuje ale narazie jestem w kafeji więc nie sprawdzę : )
> > > Ps. Mam Xpka ale czy to jakaś różnica ?
> Ps2.Wcześniej mi gothic działał ale teraz mam zapchany komp i niedługo formata robię :D

Mysle że po formacie wróci wszystko do normy, miałem kiedyś problem z Instaltorem install shield
wizard i żadna gra/program z tego instalatora nie chciała go wogle odpalić... Dopiero format
dał pożadany efekt :)



A czy nie ma jakiegoś innego sposobu ? : /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowu mam problem. Tym razem jestem w cmentarzysku orków i jest tam jeden lepszy ork-żołnierz, którego nie potrafię zabić. Ork wymierza serie ciosów zaraz po moim ataku. Na dodatek zauważyłem, że sytuacja jest podobna do królowej pełzaczy. Mianowicie nie ranie orka. Czyli pozostaje mi podszkolenie się lub lepsza broń? I dlaczego towarzyszący ze mną Baal nie pomaga mi w walce? Dopiero gdy ginę łaskawie wyciąga broń i rzuca się do ataku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2006 o 10:14, Albatross napisał:

Znowu mam problem. Tym razem jestem w cmentarzysku orków i jest tam jeden lepszy ork-żołnierz,
którego nie potrafię zabić.


możesz go spróbować załatwić podstępem, trochę wcześniej niedaleko od Ciebie powinna być komnata która w podłodze ma dziurę, spraw aby ten ork za tobą gonił i wtedy uciekaj do tej komnaty z tą dziurą, przeskocz nad dziurą, ork nie powinien być na tyle inteligentny aby ją przeskoczyć i powinien w nią wpaść, spadnie on do tej komnaty gdzie przed chwilą stał, upadek ten raczej go nie zabije ale jak parę to powtórzysz to w końcu dziad padnie.

Dnia 18.04.2006 o 10:14, Albatross napisał:

Czyli pozostaje mi podszkolenie się lub lepsza broń?

tak, powinieneś się podsszkolić, gdyż jeśli jesteś słabo wyszkolony to silniejszych potworów nie będziesz nawet w stanie zranić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2006 o 10:23, cinus` napisał:

możesz go spróbować załatwić podstępem, (...)

Stary dzieki. Ten numer z dziurą zadziałał elegancko ^^.
Ork wpadł dwa razy i stracił prawie całe życie, przy trzecim podejściu zaklinował się przy dziurze i dobiłem go łukiem.
Jeszcze raz dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To dziwne ale pamietam, że ten ork nigdy mi nie sprawiał kłopotów. A Baal nie dość, że ci nie pomaga to potem bedzie sam chciał cie ukatrupić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do Kor Kaloma to w moim wypadku nie było trudno go pokonać ponieważ zamieniłem uriziela na runę pierścień śmierci. Trzeba było tylk przez chwilę uciekać żeby mieć czas na wykonanie tych gestów i tak dwa razy i nie żyje. Z nowicjuszmi było jeszcze lepiej bo dwa razy czar rzuciłem i już 10 nie żyło. Największym jednak rozczarowaniem w tej grze jest prostota w pokonaniu Śniącego. Niby taki wszechmocny demon a pokonanie go to tylko 2 minuty czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie znajdę figurkę która pozwoli mi drugi raz wejść do świątyni śniącego? opłaca sie zamieniać uriziela na runę? mam dopiero 4 krąg magii wiec bede musiał parę poziomow awansowac;/ (teraz mam 32 lvl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2006 o 16:21, Qurak napisał:

Gdzie znajdę figurkę która pozwoli mi drugi raz wejść do świątyni śniącego?

drugi raz? jak się raz użyło figurki to wejście powinno być cały czas otwarte i można było wejść bez problemu

Dnia 18.04.2006 o 16:21, Qurak napisał:

opłaca sie zamieniać uriziela na runę?

wg mnie lepszy jest mieczyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moze o to chodzi, że pierszym razem sie teleportował do świątynia a teraz potrzebuje figurki :D

Qurak -> figurka jest na "totemie" pod którym modlą sie orkowi szamani w ich wiosce. Potrzeba telekinezy by ja sciągnąc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2006 o 16:27, Bajuj napisał:

Moze o to chodzi, że pierszym razem sie teleportował do świątynia a teraz potrzebuje figurki :D


racja, myślałem że już raz użył tej figurki, powinienem uważniej czytać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować