Zaloguj się, aby obserwować  
Milteen

GOTHIC

16146 postów w tym temacie

Niestety jak ja gram w Gothic, to nie chodzi mi o rozdział współczynników, tylko o historię i klimat :P
Denerwuje mnie to, kiedy muszę sobie uważnie planować rozgrywkę, bo inaczej dostanę baty.

Noc Kruka przeszedłem magiem dopiero za drugim razem... za pierwszym trafiłem do górniczej doliny po zrobieniu wszystkiego w Jarkhendarze, po czym zostałe zaszczuty przez Orków, Jaszczuroludzi i Smoki, którym nic prawie nie mogłem zrobił mając 3 lub 4 krąg x/
Dopiero za drugim razem mi się udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy Diego, Milten, Gorn i Lester spotykają się gdzieś ? Bo po co była ta misja że trzeba im o tym powiedzieć.
Na dole 2 moje screeny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2006 o 22:04, Vidmol napisał:

Czy Diego, Milten, Gorn i Lester spotykają się gdzieś ? Bo po co była ta misja że trzeba im
o tym powiedzieć.


Możliwe, że gdzieś się spotkali. Jeżeli chciałbyś znaleźć miejsce ich spotkania to z całą pewnością jest to niemożliwe. Miejsce ich spotkń jest tajne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2006 o 07:11, myniekka napisał:

Możliwe, że gdzieś się spotkali. Jeżeli chciałbyś znaleźć miejsce ich spotkania to z całą pewnością
jest to niemożliwe. Miejsce ich spotkń jest tajne :)

Grałem już dość dawno w G1 ale pamiętam , że tez ich nie znalazłem , a przeszukałem cała dolinę.Może miejsce jest tak tajne , że go nie ma?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2006 o 09:37, KrzychW napisał:

> Możliwe, że gdzieś się spotkali. Jeżeli chciałbyś znaleźć miejsce ich spotkania to z całą
pewnością
> jest to niemożliwe. Miejsce ich spotkń jest tajne :)
Grałem już dość dawno w G1 ale pamiętam , że tez ich nie znalazłem , a przeszukałem cała dolinę.Może
miejsce jest tak tajne , że go nie ma?:-)


Pewnie tak. Przeszukiwałem wszystko, ale ich nie było. A może spotykają się w Gothicu 2? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2006 o 22:04, Vidmol napisał:

Czy Diego, Milten, Gorn i Lester spotykają się gdzieś ? Bo po co była ta misja że trzeba im
o tym powiedzieć.


Wydaje mi się, że spotykają się w tej jaskini, w której (w Gothic 2) jest Diego ze skrzyniami rudy od Silvestro, tyle, że trzeba tam przyjść w odpowiednim czasie (ale nie powiem Ci kiedy, bo sam nie wiem - już nawet nie pamiętam, czy mi się udało tam któregoś z nich zastać, ale grałem dość chaotycznie w G 1 więc...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To są sztucznie tworzone screeny, byś myślał, że gra jest bardziej dopracowana. Chodzi mi o te co pojawiały się ongiś w zapowiedziach i rechach i na pudełku!
Nigdzie nie spotkasz naszych przyjaciół walczacych choćby trollem. Głupia jest misja z Gornem i ogniskującym stonem. On nie potrafi przerjść po tej kłodzie trzeba krok po kroczku próbować kilka razy. Ai kumpli, gdy ich prowadzisz jest do bańki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie podobnie;) z Gornem nie było jakiś strasznych problemów, ale juz z takim kopaczem ktorego trzeba było "odporowadzić" do bractwa trzeba było się bawić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oO no tak ten kopacz to był problem .... pamiętam że wtedy coś uzyłem i biegłem szybciej.. ale nie weim skąd to maiłem i strażnicy mnie nie ruszyli..... ale najgorsze było to że jak się za baaardzo oddaliłem to od razu kopacz wracał do obozu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie patrze, przeglądam ten temat i dochodzę do wniosku że albo gra jest cholernie zabugowan a ja tego nie zauważyłem, albo miałem cholernego farta, bo ja nigdy nie miałem problemow z ta słynna kolumną co to niby nie da się jej przewrocić(dziwne, ja za pierwszym razem to zrobiłem) Nie miałem problemow z Gornem, jakoś bez problemu przechodxził przez kładkę do klasztoru. Mi się te zadanie zresztą bardzo podobało, kiedy wraz z Gornem zasuwało się po ten kamyczek:) Wycieczka po ruinach klasztoru, z przewodnikiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2006 o 19:13, Sarkasmus napisał:

Mam pytanie czy da się zdobyć zbroję magnata w gothicu 1?

Nie, chyba że wpisując kody :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2006 o 22:04, Vidmol napisał:

Czy Diego, Milten, Gorn i Lester spotykają się gdzieś ? Bo po co była ta misja że trzeba im
o tym powiedzieć.


A mi sięwydaje że jak grałem to znalazłem to miejsce:) jest gdzieś na terenach orków o ile się nie myle;) No ale nie pamiętam po co było to zadanie (tzn. czy było ważne) :) Fakt że coś mi świta;) dawno grałem.. I słabo pamętam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytam się drugi raz (zainstalowałem pełną wersję-oryginał) jak się handluje?Wiem tylko tyle, że to co chcę się sprzedać/kupić wrzuca się na środek i zabiera się z ekwipunku sprzedawcy bryłki rudy/towary.No i nie wiem jak się zatwierdza tą tranzakcje.Z góry dziękuje za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować