Zaloguj się, aby obserwować  
Milteen

GOTHIC

16146 postów w tym temacie

Dnia 18.11.2008 o 20:51, TICOCHONDRIUSS napisał:

Generalnie ja tak robie zawsze, jak mam sie juz zdecydowac to mam okolo 10 poziom - minimum.
Zawsze laduje w bron 2H, obojetnie czy gram magiem czy nie. Fajnie wyglada silny zielony
z mieczem 2H...

Też mam tak gdzieś 10 poziom jak dołączam do któregoś z obozów, najczęściej jest to Start Obóz.Ja gram zawsze wojownikiem, nie lubię grać magami. Muszę poprostu podejść do gościa i przywalić mu mieczem, pewniej się czuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoko ;)) Też znałem tą grę na pamięć dopóki mój umysł nie został zaśmiecony przez inne badziewia ;d

Kostka XXL

Kostka, za dużo roboty z tym ;p Robię tylko to co robi się szybko i przyjemnie... ;-)
A solucji używam tylko do pasjansa, choć i tak nigdy nie udało mi się go przejść, tak aby poczuć się najlepszym ;p
Na kodach gram pierwszy raz Ty oszuście =d To, że Ty wpisujesz ''''killa'''' na chrząszcze nie znaczy, że i ja tak robię ;d

Poza tym MAG wymiata i tyle na ten temat. Każdy wojownik padłby przy średnio-zaawansowanym graczu magu ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2008 o 17:35, boduczek napisał:

Kostka, za dużo roboty z tym ;p Robię tylko to co robi się szybko i przyjemnie... ;-)

Jak się nie umie to się nie robi :)

Dnia 19.11.2008 o 17:35, boduczek napisał:

A solucji używam tylko do pasjansa, choć i tak nigdy nie udało mi się go przejść, tak
aby poczuć się najlepszym ;p
Na kodach gram pierwszy raz Ty oszuście =d To, że Ty wpisujesz ''''killa'''' na chrząszcze
nie znaczy, że i ja tak robię ;d

Haha ty grasz pierwszy raz bez kodów, ostatnim razem jak grałeś to też używałeś kodów. Pamiętam bo się mnie pytałeś jak brzmi kod na coś tam :P Ja kiedyś grałem na kodach, od dawna w nic nie gram na kodach.

Dnia 19.11.2008 o 17:35, boduczek napisał:

Poza tym MAG wymiata i tyle na ten temat. Każdy wojownik padłby przy średnio-zaawansowanym
graczu magu ;-))

No tylko jak ten wojownik dobiegnie do tego maga a owy mag go nie rozwali przed dobiegnięciem to ten pan w "sukience" ma przerąbane :D (Ależem to pięknie napisał, tak poetycko xD)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2008 o 23:18, neo45 napisał:

Magiem się kiepsko gra może tylko z początku zawsze wybieram drogę wojownika

Powiem ci, ze MAG jest to moja najlepsza postac. Fakt - na poczatku nie jest latwo , ale od 3-go kregu wymiata...
Teraz gram w MT magiem:-) , a moj ulubiony czar to Pirokeneza. Moze nie Fala to Fala smierci, ale bandyci i nie ktore potworki padaja jak muchy.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2008 o 18:35, Kostka XXL napisał:

> graczu magu ;-))
No tylko jak ten wojownik dobiegnie do tego maga a owy mag go nie rozwali przed dobiegnięciem
to ten pan w "sukience" ma przerąbane :D (Ależem to pięknie napisał, tak poetycko xD)

Ciekawe jak mnie zaatakuje pospotkaniu z Pirokeneza?????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.11.2008 o 18:35, Kostka XXL napisał:

Jak się nie umie to się nie robi :)

Przeszedłem Gothica dużo więcej razy od Ciebie ;-))

Dnia 19.11.2008 o 18:35, Kostka XXL napisał:

Haha ty grasz pierwszy raz bez kodów, ostatnim razem jak grałeś to też używałeś kodów.
Pamiętam bo się mnie pytałeś jak brzmi kod na coś tam :P Ja kiedyś grałem na kodach,
od dawna w nic nie gram na kodach.

Ale to nie cały czas xp Ostatnio w G2 zrobiłem sobie Maga z 10 tyś many ;p Fajnie się nim grało ;d

Dnia 19.11.2008 o 18:35, Kostka XXL napisał:

No tylko jak ten wojownik dobiegnie do tego maga a owy mag go nie rozwali przed dobiegnięciem
to ten pan w "sukience" ma przerąbane :D (Ależem to pięknie napisał, tak poetycko xD)

Nie dobiegnie. Wystarczy lodowa fala/bryła lodu i już jesteś uziemiony. Mag się cofa i powiedzmy tchnienie śmierci albo Fala Uriziela x3 ,a potem nawet najsłabszym zaklęciem można dobijać ;d Nawet biegając po skosie i udając przy tym pijanego człowieka musiałbyś być w tym doskonały, żeby uciec przed ''''mrożeniem'''' ;)) Ale owszem. Gdyby Gothic był przez internet po dobraniu się w grupy kilku osobowe wojowie mieliby szanse :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2008 o 19:18, TICOCHONDRIUSS napisał:

> Magiem się kiepsko gra może tylko z początku zawsze wybieram drogę wojownika
Powiem ci, ze MAG jest to moja najlepsza postac. Fakt - na poczatku nie jest latwo ,
ale od 3-go kregu wymiata...
Teraz gram w MT magiem:-) , a moj ulubiony czar to Pirokeneza. Moze nie Fala to Fala
smierci, ale bandyci i nie ktore potworki padaja jak muchy.............

Zawsze się fajnie gra magiem jak koszt many wynosi 5 pkt za 5 many a nie jak np w G2 ale to już osobny temat jak już jest G1 z takimi wymaganiami pkt nauki do danej umiejętności to i we wszystkich częśćiach powinno tak być w G2 też grałem przez jakiś czas magiem i miałem 15 level czy nawet większy nie pamiętam ale potem już zrezygnowałem z maga bo widziałem ile punktów wymaga 5 many nawet już wynosiło 15pkt za 5 many a w 1 jest akurat 5 pkt za 5 many to już lepiej ale i tak wolę grać drogą wojownika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2008 o 16:37, neo45 napisał:

Zawsze się fajnie gra magiem jak koszt many wynosi 5 pkt za 5 many a nie jak np w G2
ale to już osobny temat jak już jest G1 z takimi wymaganiami pkt nauki do danej umiejętności
to i we wszystkich częśćiach powinno tak być w G2 też grałem przez jakiś czas magiem
i miałem 15 level czy nawet większy nie pamiętam ale potem już zrezygnowałem z maga bo
widziałem ile punktów wymaga 5 many nawet już wynosiło 15pkt za 5 many a w 1 jest akurat
5 pkt za 5 many to już lepiej ale i tak wolę grać drogą wojownika

a to niechybnie grałeś w G2 Noc Kruka, bo w czystym G2 wszystko jest po staremu... co oczywiście nie znaczy, że jest łatwiej niż w Gothicu, ale niechybnie łatwiej niż w G2 NK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2008 o 18:40, zadymek napisał:

> Zawsze się fajnie gra magiem jak koszt many wynosi 5 pkt za 5 many a nie jak np
w G2
> ale to już osobny temat jak już jest G1 z takimi wymaganiami pkt nauki do danej
umiejętności
> to i we wszystkich częśćiach powinno tak być w G2 też grałem przez jakiś czas magiem

> i miałem 15 level czy nawet większy nie pamiętam ale potem już zrezygnowałem z maga
bo
> widziałem ile punktów wymaga 5 many nawet już wynosiło 15pkt za 5 many a w 1 jest
akurat
> 5 pkt za 5 many to już lepiej ale i tak wolę grać drogą wojownika
a to niechybnie grałeś w G2 Noc Kruka, bo w czystym G2 wszystko jest po staremu... co
oczywiście nie znaczy, że jest łatwiej niż w Gothicu, ale niechybnie łatwiej niż w G2
NK.

Racja ale wiadomo że noc kruka nie co ulepsza zwykłego gothica 2 ale za dużo tam wprowadzili pkt do nauki danej umiejętności i to jest zrypane w tej grze a reszta jak grafika,fabuła bardzo dobrze zrobione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2008 o 20:16, neo45 napisał:

Racja ale wiadomo że noc kruka nie co ulepsza zwykłego gothica 2 ale za dużo tam wprowadzili
pkt do nauki danej umiejętności i to jest zrypane w tej grze a reszta jak grafika,fabuła
bardzo dobrze zrobione


Nie ulepsza tylko dodaje troszkę więcej rzeczy tych co zabrakło w samej podstawce....
Ale o Gothic 2 NK jest osobny temat więc tam się przenieśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dość uciążliwy problem z gothiciem , jak otwieram ekwipunek to nie ma w nim żadnych ikonek przedmiotów , gram na laptopie z systemem vista

20081121011937

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2008 o 01:19, cmurder napisał:

Mam dość uciążliwy problem z gothiciem , jak otwieram ekwipunek to nie ma w nim żadnych
ikonek przedmiotów , gram na laptopie z systemem vista


Ta gra tak ma z nowymi kartami graficznymi. tego nie da się naprawić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2008 o 01:19, cmurder napisał:

Mam dość uciążliwy problem z gothiciem , jak otwieram ekwipunek to nie ma w nim żadnych
ikonek przedmiotów , gram na laptopie z systemem v

Też o to chodzi że vista nie jest w ogóle zgodny z tą częścią gothic i możesz mieć jeszcze więcej problemów podczas grania radze ci grać na windowsie xp tam na pewno problemów nie będziesz miał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2008 o 15:28, neo45 napisał:

> Mam dość uciążliwy problem z gothiciem , jak otwieram ekwipunek to nie ma w nim
żadnych
> ikonek przedmiotów , gram na laptopie z systemem v
Też o to chodzi że vista nie jest w ogóle zgodny z tą częścią gothic i możesz mieć jeszcze
więcej problemów podczas grania radze ci grać na windowsie xp tam na pewno problemów
nie będziesz miał

zmiana na xp jest dosc problematyczna no chyba sobie nie pogram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2008 o 16:26, cmurder napisał:

zmiana na xp jest dosc problematyczna no chyba sobie nie pogram


Zmiana systemu nic Tobie nie da gdyż tak się dzieje jeśli masz nowa kartę graficzną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2008 o 14:12, hunter22 napisał:

> Łe, to teraz aż do obozu na bagnie muszę lecieć...

Takie "latanie" w świecie Gothic''a to sama przyjemność, więc nie marudź tylko gra :D

Może i była to przyjemność, ale kiedyś... jak ta grafika nazywana była fotorealistyczną ;) Teraz nie ma co podziwiać pod tym względem, ale mimo wszystko warto bo jak to w Gothicu zawsze się odkryje jakieś nowe miejsce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować