Zaloguj się, aby obserwować  
Milteen

GOTHIC

16146 postów w tym temacie

Dnia 20.04.2006 o 19:22, Stwór napisał:

A mi sięwydaje że jak grałem to znalazłem to miejsce:) jest gdzieś na terenach orków o ile
się nie myle;) No ale nie pamiętam po co było to zadanie (tzn. czy było ważne) :) Fakt że coś
mi świta;) dawno grałem.. I słabo pamętam:)

Jeśli chodzi Ci o obóz po lewej od wejścia na tereny Orków, to mylisz się. Tamto schronienie posiada 2 łóżka i myśle, że tam nocowali strażnicy, którzy bronią wejścia na te tereny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm nad towarami masz wartość ... ale pamiętaj twoje rowary śa 2 arzy mniej cenne niż masz to podne w ekwipunku :/ jeżeli wartości będą się zgadzały lub ta po twojej stronie będzie większa możesz ją zatwierdzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znacie jeszcze jakieś tajne miejsca, ukryte misje (oprócz tej z wieżą wichrów i księgami), bo mam już wszystko na maksa i zostało mi tylko skopać Śniącgo, a jak już wejdę do świątyni to nie wyjdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2006 o 21:46, Vidmol napisał:

Znacie jeszcze jakieś tajne miejsca, ukryte misje (oprócz tej z wieżą wichrów i księgami),
bo mam już wszystko na maksa i zostało mi tylko skopać Śniącgo, a jak już wejdę do świątyni
to nie wyjdę.

Było o tym już kiedyś w tym wątku tylko trzeba bedzie sobie tego poszukać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eloł ! Mam pytanie co trzeba zrobić żeby zostać magiem wody?? Jestem już szkodnikiem i moge zostać najemnikiem... tye że ja chce być magiem i nie weim jak to zrobić mam najpierw dołączyć do najemników i dopiero wtedy będe miał możliwość bycia magiem??:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2006 o 21:58, Kubeczek77 napisał:

Eloł ! Mam pytanie co trzeba zrobić żeby zostać magiem wody?? Jestem już szkodnikiem i moge
zostać najemnikiem... tye że ja chce być magiem i nie weim jak to zrobić mam najpierw dołączyć
do najemników i dopiero wtedy będe miał możliwość bycia magiem??:>

tak trzeba najpierw zostac najemnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2006 o 22:10, Rafcio Master napisał:

> Eloł ! Mam pytanie co trzeba zrobić żeby zostać magiem wody?? Jestem już szkodnikiem i
moge
> zostać najemnikiem... tye że ja chce być magiem i nie weim jak to zrobić mam najpierw
dołączyć
> do najemników i dopiero wtedy będe miał możliwość bycia magiem??:>
tak trzeba najpierw zostac najemnikiem

A kiedy będe mógł być magiem??:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no, mam już dość Gothica :(((

Co chwila gra się sypie, ostatnio coraz częściej wywala mnie z gry z błędem "Access Violation". Teraz jestem na etapie odbijania kopalni z Gornem. Nie dość, że mnie on czasem atakuje bez powodu to jeszcze się ciągle gubi i muszę wracać. Zazwyczaj wyjście i ponowne wejście do kopalni pomaga, ale teraz przy wyjściu pojawia się kolejny błąd (screen niżej). Nie mam już siły na tą grę, ale mnie wciągnęła i chciałbym ją przejść. Czy wam G1 też się tak sypie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2006 o 14:03, Albatross napisał:

Czy wam G1 też się tak sypie?

No, niestety Gothic ma tendencję do sypania się. Ja mam dwa różne wydania i oba potrafią się zawiesić, a raczej wyskoczyć do windy. Częściej sejwuj. Jedyna rada.
A co do Gorna to faktycznie ma jakieś problemy z orientacją i podczas odbijania kopalnii wyskakuje z żalami wzietymi z księżyca.
Jedyna rada: zęby w ścianę i grać dalej :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2006 o 14:03, Albatross napisał:

Czy wam G1 też się tak sypie?

holera wie, błedy z Gornem w kopalni, owszem są,ale mi ta gra jeszcze w życiu się nie zawiesiła!
P.S Czyzby gra z CDA? Dziwnym trafem Splinter Cell też się sypał. Ale nie mi:)
Mi tam gothic działa bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm mi tez gothic sie sypal na xp''eku ale ostatnio jak go zainstalowalem i ukonczylem to sie nie sypal ,zainstaluj SP2 jezeli masz winxp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi skolei gra też się sypie ale na win98 se. Może to wina configu? : c 850 mhz, 192 sdram, riva tnt 32 mb???? Proszę się nie śmiać z tego sprzętu :D (planowana wymiana całości, za pół roku, może rok)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2006 o 14:49, walgierz napisał:

Jedyna rada: zęby w ścianę i grać dalej :]

Tylko, że teraz nie wiadomo czemu nie mogę już wyjść z kopalnii, bo gra wywala do windy z błędem. Reinstall nie pomoga. Czy da się jakoś kodem opuścić jaskinię?

Darkstar181

Dnia 22.04.2006 o 14:49, walgierz napisał:

P.S Czyzby gra z CDA?

Akurat nie :P. Gothica mam na dwóch płytach, pochodzi chyba z edycji premierowej. Był dołączony do Gothica 2 (promocja MM).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2006 o 15:51, Albatross napisał:

> Jedyna rada: zęby w ścianę i grać dalej :]
Tylko, że teraz nie wiadomo czemu nie mogę już wyjść z kopalnii, bo gra wywala do windy z błędem.
Reinstall nie pomoga. Czy da się jakoś kodem opuścić jaskinię?

Niesety nie mam dobrych wieści. Jeśli nie zrobiłeś save przed kopalnią to jedyn rozwiązaniem jest ... przejście gry na nowo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2006 o 15:51, Albatross napisał:

> Jedyna rada: zęby w ścianę i grać dalej :]
Tylko, że teraz nie wiadomo czemu nie mogę już wyjść z kopalnii, bo gra wywala do windy z błędem.
Reinstall nie pomoga. Czy da się jakoś kodem opuścić jaskinię?

Masz sejwa sprzed wejścia do kopalni? Być może musisz przejść ten etap raz jeszcze.
Gdyby to nie pomogło to podeślij mi go, przejdę kopalnię i odeślę nowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować