Zaloguj się, aby obserwować  
Milteen

GOTHIC

16146 postów w tym temacie

Dnia 30.04.2006 o 14:07, Sycylius napisał:

> Nec leży martwy w jaskinii, przed którą są kretoszczury. Wychodzisz boczną bramą, a potem
w
> prawo wzdłuż skał, to niedaleko od bocznej bramy... Zabierz koniecznie amulet Neca !


Ale koło jakiego obozu sie to znajduje?Powidz troche konkretniej:P

W Starym Obozie koło bramy z zawaloną wieża. Tam stoi/stał Mordrag. Wychodzisz i lekko na prawo juz widac jaskinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2006 o 15:44, el-coyote napisał:

Mam problem - w ogóle nie mogę podnosić żadnych przedmiotów. Tak jakby coś było z klawiaturą,
ale reszta ruchów działa dobrze :/.


muisz nacelować na przedmiot który chcesz podnieść następnie naraz kliknąć lewy przycisk myszy i strzałkę ''do przodu'' i wtedy powinieneś podnieść dany przedmiot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz już wiem, kombinowałem sporo z klawiaturą i w końcu podniósł przedmiot :). Tylko mam kolejny problem. Jak kupować przedmioty? Na środku jest takie okno. Chcialem kupic sobie wytrych. Przeciagnalem wytrych sprzedawcy i swoje 10 monet, ale co dalej? Jak daje "przyjmij" to nic sie nie dzieje, a jak daje "odrzuc" to przedmioty wracaja. Nie wiem co z tym zrobic :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2006 o 17:16, el-coyote napisał:

Przeciagnalem wytrych sprzedawcy i swoje 10 monet, ale co dalej? Jak daje "przyjmij" to nic
sie nie dzieje, a jak daje "odrzuc" to przedmioty wracaja. Nie wiem co z tym zrobic :/.

Jeżeli dałeś równowartość kupowanych przedmiotó, to klikasz "przymij" i jest wymiana. Jeżeli dasz mniej niż wymaga handlarz, to wtedy nic się nie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2006 o 09:35, Sycylius napisał:

Czy da sie najpierw nalezec do jednego obozu potem z niego odejsc i dołączyc do drugiego??

Mogę chyba zdradzić, że jak dołączysz do Starego obozu, to zostaniesz i tak z niego wyrzucony i trafisz do innego, ale to tylko w tym przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2006 o 09:35, Sycylius napisał:

Czy da sie najpierw nalezec do jednego obozu potem z niego odejsc i dołączyc do drugiego??


Nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2006 o 09:37, paweusz napisał:

> Czy da sie najpierw nalezec do jednego obozu potem z niego odejsc i dołączyc do drugiego??

Mogę chyba zdradzić, że jak dołączysz do Starego obozu, to zostaniesz i tak z niego wyrzucony
i trafisz do innego, ale to tylko w tym przypadku.


Niezdaradzaj mu fabuły!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2006 o 09:41, paweusz napisał:

A co mam mu powiedzieć...


w takim przypadku najlepiej nic nie mówić, albo przynajmniej zaznaczyć, że dajesz spoilera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2006 o 09:41, paweusz napisał:

A co mam mu powiedzieć : "nie, nie da się !" Skoro się da... Inaczej nie mogłem :)


Ale mu chodzilo o to, czy moze dobrowolnie odejsc, a w tym przypadku co podales fabuła go zmusza i ja mu zdradzasz! Bo mnie to zaskoczyła co sie wydarzyło w jakims momencie i wkurza(mnie) jesli ktos zdradza fabułe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem że wstąpie do starego obozu i zostanę magiem ognia ;) Ale oprócz tego przydała by się jakaś inna umiejętność. Co proponujecie? Myślę nad złodziejstwem lub patroszenie zwierzyny. ;)

P.s Jeżeli jest się magiem to trzeba rozwijać jakąś umiejętność związaną z mieczami, bądz łukami? Cy to strata punktów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2006 o 14:27, Seqiu napisał:

Postanowiłem że wstąpie do starego obozu i zostanę magiem ognia ;) Ale oprócz tego przydała
by się jakaś inna umiejętność. Co proponujecie? Myślę nad złodziejstwem lub patroszenie zwierzyny.
;)

P.s Jeżeli jest się magiem to trzeba rozwijać jakąś umiejętność związaną z mieczami, bądz łukami?
Cy to strata punktów?

Patroszenie zwierzyny jest nawet opłacalne jeśli zależy Ci na kasie. Mag raczej nie musi dużo pakować w machanie mieczykami, choć w sytuacjach podbramkowych gdy many braknie moze sie przydać. Ogólnie magiem najlepiej pakowac wiekszosć w mane i kręgi ale to chyba oczywiste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2006 o 14:27, Seqiu napisał:

Postanowiłem że wstąpie do starego obozu i zostanę magiem ognia ;) Ale oprócz tego przydała
by się jakaś inna umiejętność. Co proponujecie? Myślę nad złodziejstwem lub patroszenie zwierzyny.



Takie umiejętnosci zawsze sie przydają a pozatym patroszenie zwierzyny za duzo nie kosztuje ani punktów umiejętnosci ani bryłek: ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli według was takie zastawienie umiejętnośći jak :

- Magia ognia
- patroszenie zwierzyny

Będzie w sam raz i nie trzeba uczyć się już żadnych nowy umiejętności?

P.s Zadaje takie pytania, bo chcę uniknąć złego rozwinięcia umiejętności bohatera, a w poźniejszych fazach gry może się to odbić na trudniościach w pokonywaniu przeciwników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2006 o 14:47, Seqiu napisał:

Czyli według was takie zastawienie umiejętnośći jak :

- Magia ognia
- patroszenie zwierzyny

Będzie w sam raz i nie trzeba uczyć się już żadnych nowy umiejętności?

P.s Zadaje takie pytania, bo chcę uniknąć złego rozwinięcia umiejętności bohatera, a w poźniejszych
fazach gry może się to odbić na trudniościach w pokonywaniu przeciwników.



Jak bys dodał jescze do tego chociarz 2 poziomy w walce bronią jednoręczą to by było gitez no i jesli chcesz to podłucz sie otwierac zamki ta umiejętnosc zawsze sie przyda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2006 o 14:47, Seqiu napisał:

Czyli według was takie zastawienie umiejętnośći jak :

- Magia ognia
- patroszenie zwierzyny

Będzie w sam raz i nie trzeba uczyć się już żadnych nowy umiejętności?

P.s Zadaje takie pytania, bo chcę uniknąć złego rozwinięcia umiejętności bohatera, a w poźniejszych
fazach gry może się to odbić na trudniościach w pokonywaniu przeciwników.

Muślę ze to styknie. Zdecydowanie nie pakuj w kradzież kieszonkową bo wg mnie to zdecydowanie niepotrzebne. I nie zapominaj o manie:) Dobry mag pozniej ma takie czary ze zazwyczaj kusz/łuki/miecze nie są mu potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2006 o 14:47, Seqiu napisał:

- Magia ognia
- patroszenie zwierzyny

Będzie w sam raz i nie trzeba uczyć się już żadnych nowy umiejętności?

Ja jeszcze polecam akrobatykę, przydaje się w wielu sytuacjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2006 o 15:59, windows00 napisał:

Ja jeszcze polecam akrobatykę, przydaje się w wielu sytuacjach.



A oco chodzi z tą całą akrobatyką własnie sie zastawiałem czy nie nauczyc sie tej umiejętnosci mozesz mi o niej troche opowiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować