Zaloguj się, aby obserwować  
Milteen

GOTHIC

16146 postów w tym temacie

No kolejna sprawa ( nie już nie zbroja ;] ).Chodzi mi o uwolnienie Stone''a ze SO.Podobno można go uwolnić, żeby nasycił ta zbroję z rudy.A ja nawet nie wiem kiedy go uwolnić, i w jakim rozdziale można to zrobić.Jak ktoś wie to niech powie, bo nie wiem nic na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdy dostaniesz runę teleportacji do SO, wykorzystaj ją zabij Gomeza i udaj się do lochów pod zamkiem magnatów. Uwolnij Stone''a a gdy będzie w kuźni zapytaj o ulepszenie zbroi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2009 o 18:08, Yaquza napisał:

No kolejna sprawa ( nie już nie zbroja ;] ).Chodzi mi o uwolnienie Stone''a ze SO.Podobno
można go uwolnić, żeby nasycił ta zbroję z rudy.A ja nawet nie wiem kiedy go uwolnić,
i w jakim rozdziale można to zrobić.Jak ktoś wie to niech powie, bo nie wiem nic na ten
temat.

W 6 rozdziale kiedy już będziesz miał tą runę do SO to leć tam zabij Gomeza idź do lochów i z nim pogadaj.potem idź i się prześpij a rano będzie on w kuźni i jak podejdziesz do niego to sam do ciebie zagada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2009 o 19:08, gto65 napisał:

> No kolejna sprawa ( nie już nie zbroja ;] ).Chodzi mi o uwolnienie Stone''a ze SO.Podobno

> można go uwolnić, żeby nasycił ta zbroję z rudy.A ja nawet nie wiem kiedy go uwolnić,

> i w jakim rozdziale można to zrobić.Jak ktoś wie to niech powie, bo nie wiem nic
na ten
> temat.
W 6 rozdziale kiedy już będziesz miał tą runę do SO to leć tam zabij Gomeza idź do lochów
i z nim pogadaj.potem idź i się prześpij a rano będzie on w kuźni i jak podejdziesz do
niego to sam do ciebie zagada :)

w 5 rozdziale. 6 zaczyna sie jak jestesmy juz w swiatyni sniacego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2009 o 11:52, wybrany4567 napisał:

> > No kolejna sprawa ( nie już nie zbroja ;] ).Chodzi mi o uwolnienie Stone''a
ze SO.Podobno
>
> > można go uwolnić, żeby nasycił ta zbroję z rudy.A ja nawet nie wiem kiedy go
uwolnić,
>
> > i w jakim rozdziale można to zrobić.Jak ktoś wie to niech powie, bo nie wiem
nic
> na ten
> > temat.
> W 6 rozdziale kiedy już będziesz miał tą runę do SO to leć tam zabij Gomeza idź
do lochów
> i z nim pogadaj.potem idź i się prześpij a rano będzie on w kuźni i jak podejdziesz
do
> niego to sam do ciebie zagada :)
w 5 rozdziale. 6 zaczyna sie jak jestesmy juz w swiatyni sniacego

nie 6 zaczyna się po naładowaniu uriziela potem sie leci do obozu itd. chociaż kolejność ta jest do wyboru :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Gothic II już ukończyłem. planuje zakupić trzecią część. Jednak nurtuje mnie jeden problem. Nie mogę ukończyć Gothic I. Mam już miecz Urizel. Co dalej ? Wracam do świątyni i dochodząc do niej (most) gra się wiesza. Może nie tędy droga? Pomóżcie!
Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra się wiesza w jakim sensie? Całkiem zwis gry i nie można kontynuować?

Spoiler

Miecz Uriziel musisz wcześniej naładować magiczną rudą z Nowego Obozu. Dopiero wtedy ostatni szaman orków stanie się wrażliwy na jego ciosy. Dalej to już droga prosta aż do Śniącego, którego killim i koniec gry. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2009 o 20:10, szerszeń45 napisał:

Gra się wiesza w jakim sensie? Całkiem zwis gry i nie można kontynuować?

Spoiler

Miecz Uriziel musisz wcześniej naładować magiczną rudą z Nowego Obozu. Dopiero wtedy
ostatni szaman orków stanie się wrażliwy na jego ciosy. Dalej to już droga prosta aż
do Śniącego, którego killim i koniec gry. :)




Dokładnie. Zawiecha i koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2009 o 20:50, Renne napisał:

Dokładnie. Zawiecha i koniec.


To trochę lipa. Może masz trafionego save''a. ;x Niestety w Gothic 1 bywają tego typu bugi, dlatego warto zapisywać grę dość często i na kilku slotach. Jeśli masz możliwość zgraj inny save i spróbuj przejść ten moment gry jeszcze raz. Ostatecznie możesz spróbować przeinstalować grę i takie tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2009 o 20:50, Renne napisał:

> Gra się wiesza w jakim sensie? Całkiem zwis gry i nie można kontynuować?
>

Spoiler

Miecz Uriziel musisz wcześniej naładować magiczną rudą z Nowego Obozu. Dopiero
wtedy
> ostatni szaman orków stanie się wrażliwy na jego ciosy. Dalej to już droga prosta

> do Śniącego, którego killim i koniec gry. :)




Dokładnie. Zawiecha i koniec.

Pamietam, mialem tak samo. Musisz zapisac dokladnie przed mostem i wtedy za kazdym razem jak sie zawiesi to wczytac ten zapis. Mi sie juz za drugim razem udalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może czy da się odpalić G1 na Mac OS 10.5? A jeśli nie to macie jakieś sprawdzone metody? Emulacja? I jakim programem? Proszę o odpowiedź…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2009 o 20:06, Renne napisał:

Wracam do świątyni i dochodząc
do niej (most) gra się wiesza. Może nie tędy droga? Pomóżcie!

Powiem tak: jeden z moich przyjaciół kupił tę grę jako dodatek do gazety. Drugi - w Złotej Edycji. Obydwaj mieli ten sam problem - załapywali błąd w grze próbując przejść przez most i niestety nie ukończyli jej z tego błahego powodu.
Swój egzemplarz kupiłem w eXtra Klasyce i nie było żadnych bugów uniemożliwiających przejście gry. Tak więc jak widać może być to kwestia wydania.

@Karharot

Dnia 28.02.2009 o 20:06, Renne napisał:

W niezmodowanej grze nie da się tej zbroi legalnie zdobyć.

W niezmodowanej grze nie da się tej zbroi W OGÓLE zdobyć, chyba że pisząc "legalnie" miałeś na myśli rozgrywkę bez kodów. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2009 o 12:40, wybrany4567 napisał:

> > Gra się wiesza w jakim sensie? Całkiem zwis gry i nie można kontynuować?

> >

Spoiler

Miecz Uriziel musisz wcześniej naładować magiczną rudą z Nowego Obozu. Dopiero

> wtedy
> > ostatni szaman orków stanie się wrażliwy na jego ciosy. Dalej to już droga
prosta
> aż
> > do Śniącego, którego killim i koniec gry. :)


>
>
> Dokładnie. Zawiecha i koniec.
Pamietam, mialem tak samo. Musisz zapisac dokladnie przed mostem i wtedy za kazdym razem
jak sie zawiesi to wczytac ten zapis. Mi sie juz za drugim razem udalo.

Witam.
Dzieki za pomoc. Gra juz ukonczona. Zapisalem jak radziles i gra poszla dalej.
Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Gram sobie w gothica i mam to was takie pytanie. Jest mod wprowadzający respienie się zwierząt? Wiem, że odnawiają się one co rozdział ale według mnie to za rzadko. Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2009 o 20:20, Irc100 napisał:

Witam! Gram sobie w gothica i mam to was takie pytanie. Jest mod wprowadzający respienie
się zwierząt? Wiem, że odnawiają się one co rozdział ale według mnie to za rzadko. Z
góry dzięki.


Z tego co wiem to nie ma takiego moda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2009 o 20:27, Błoniak napisał:

Nie ma i raczej nie będzie. Popsuło by to fabułę.


Niby dlaczego by popsuło. Wiadomo że nie wszystkie potwory tylko te takie zwykłe. Coś takiego jest chyba w Mrocznych Tajemnicach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować