Zaloguj się, aby obserwować  
Milteen

GOTHIC

16146 postów w tym temacie

Dnia 13.06.2009 o 21:18, WhiteWolfIron napisał:

Ostatnio przeglądałem screny z gry i jeden przykuł moją uwagę :)
http://img.gram.pl/upl/galerie/406/16.jpg
Można jakoś zostać magnatem, albo chociaż nosić taką zbroję? :)

W modzie do Gothic który zwie się chyba Mroczne Tajemnice można zostać magnatem z tego co wiem.

EDIT: Zawsze też możesz użyć kody na przywołanie szat i zbroi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2009 o 21:33, Xezarten napisał:

ludziska ;] mam pytanie który mieliście lvl jak wchodziliście do 3 rozdziału ja mam hmm
13


Ja też właśnie gram w Gothica I i miałem 15 na początku trzeciego. Ehh, fajnie czasem sobie przypomnieć opowieść o magicznej barierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../

Magnatem w grze zostać nie można co jest jak najbardziej zrozumiałe ze względu na fabułę.O ile mnie pamięć nie myli to niej jest jedyny pancerz w grze którego zdobyć nie można.Podobnie jest chyba z pancerzem straż w SO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2009 o 22:38, raven91 napisał:

Magnatem w grze zostać nie można co jest jak najbardziej zrozumiałe ze względu na fabułę.O
ile mnie pamięć nie myli to niej jest jedyny pancerz w grze którego zdobyć nie można.Podobnie
jest chyba z pancerzem straż w SO.

Jeszcze nie można zdobyć stroju Baala z obozu na bagnie, bo Baalem tez nie można zostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Jakie potworki da się podpalić czarem kula ognia? Bo jak rzucam nie naładowane zaklęcie na ścierwojada to zaczyna pięknie płonąć i po chwili ginie a inne stworzenie niby się palą ale hp im nie odbiera :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2009 o 10:27, KuroNeko napisał:

Mam pytanie. Jakie potworki da się podpalić czarem kula ognia? Bo jak rzucam nie naładowane
zaklęcie na ścierwojada to zaczyna pięknie płonąć i po chwili ginie a inne stworzenie
niby się palą ale hp im nie odbiera :/

Ten czar ma taki mały bug.

Spoiler

Tak samo jak Uriziel. Raz podpali a raz nie.

Raz będzie podpalał a kilka razy nie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy jest możliwość zabrania broni niektórym postaciom np negocjator lestera i samemu z nich korzystać a jeżeli tak to z których można ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie jak zostać strażnikiem świątynnym? Na razie jestem w 2 rozdziale i mam 9 poziom. Może są jakieś ograniczenia co do poziomu tak jak do nowicjusza? Może dopiero w kolejnych rozdziałach można "awansować"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2009 o 11:58, Umarty napisał:

Czy ktoś wie jak zostać strażnikiem świątynnym? Na razie jestem w 2 rozdziale i mam 9
poziom. Może są jakieś ograniczenia co do poziomu tak jak do nowicjusza? Może dopiero
w kolejnych rozdziałach można "awansować"...

Strażnikiem Świątynnym możesz zostać dopiero kiedy osiągniesz 10. poziom i pokonasz królową pełzaczy w Starej Kopalni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2009 o 11:52, Xezarten napisał:

Mam pytanie czy jest możliwość zabrania broni niektórym postaciom np negocjator lestera
i samemu z nich korzystać a jeżeli tak to z których można ?


Kiedyś, za pomocą cheatów zabrałem digo jego łuk i Thorusowi jego miecz. kiedy obok nich przeszedłem z wyekwipowanymi brońmi zaatakowali mnie ;p
Ale bez cheatów lub pobicia delikwenta nie można takich zabawek skołować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2009 o 12:57, KuroNeko napisał:

Kiedyś, za pomocą cheatów zabrałem digo jego łuk i Thorusowi jego miecz. kiedy obok nich
przeszedłem z wyekwipowanymi brońmi zaatakowali mnie ;p
Ale bez cheatów lub pobicia delikwenta nie można takich zabawek skołować ;)


A czekaj, bo mnie nagle taka myśl naszła...
Zaznaczam, że prawdopodobnie jest to jedna wielka pomyłka biorąca się z braku doświadczenia w G1 jako złodziej, ale... nie dałoby się może im w kieszeniach kradzieżą pogrzebać? O ile dobrze kojarzę, to w jedynce system był inny niż w dwójce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2009 o 13:02, Tajemnic napisał:

A czekaj, bo mnie nagle taka myśl naszła...
Zaznaczam, że prawdopodobnie jest to jedna wielka pomyłka biorąca się z braku doświadczenia
w G1 jako złodziej, ale... nie dałoby się może im w kieszeniach kradzieżą pogrzebać?
O ile dobrze kojarzę, to w jedynce system był inny niż w dwójce...

System niby był inny ale postaci "nieokradalne" też były np Magowie Wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2009 o 13:02, Tajemnic napisał:

A czekaj, bo mnie nagle taka myśl naszła...
Zaznaczam, że prawdopodobnie jest to jedna wielka pomyłka biorąca się z braku doświadczenia
w G1 jako złodziej, ale... nie dałoby się może im w kieszeniach kradzieżą pogrzebać?
O ile dobrze kojarzę, to w jedynce system był inny niż w dwójce...

Nie wiem czy nawet postaci fabularnych nie można okradać ;] Kiedyś próbowałem Thoursa okraść to mnie zaczął gonić ... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2009 o 11:58, Umarty napisał:

/.../

Strażnikiem Świątynnym można zostać dopiero po popchnięciu fabuły do przodu,więc nie masz co liczyć na przyłączenie do straży przed wykonaniem misji w Kopalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oświadczam ze właśnie skończyłem gothica :P xD teraz biorę się za mod mroczne tajemnice a potem to już tylko gothic 2 i gothic 2 noc kruka xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2009 o 16:07, Xezarten napisał:

Oświadczam ze właśnie skończyłem gothica :P xD teraz biorę się za mod mroczne tajemnice
a potem to już tylko gothic 2 i gothic 2 noc kruka xD

:P
Ja grałem też w Gothica1 ale nagle mój komp po przykładnej służbie przez 4 lata(dosyć intensywnie użytkowany ;) poszedł się kochać więc niestety musiałem zaprzestać dalszą grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2009 o 16:07, Xezarten napisał:

Oświadczam ze właśnie skończyłem gothica :P xD


Oświadczeń nie musisz pisać :D

Pamiętam jak ja pierwszy raz grałem w gothic z kuzynem, i pierwszy poważny quest w starej kopalni z tą królową pełzaczy... To były piękne czasy, chociaż powracam do tej gry dość często... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować