Zaloguj się, aby obserwować  
Milteen

GOTHIC

16146 postów w tym temacie

Dnia 19.11.2009 o 18:49, Karharot napisał:

Pancerzy Nowicjuszy nie sprzedaje nikt (powinien to robić ten Guru z którym ciągle rozmawia
Lester ale na skutek przeoczenia programistów nic nie można u niego dostać)

Za przeproszeniem, ale gadasz głupoty. Tę zbroję można kupić w 3 rozdziale, ale będąc wciąż Nowicjuszem. Ale podsunąłeś mi pewien pomysł. Zmieniłem nieco skrypt tego baala, tak żeby można było u niego kupić zbroję nowicjusza w 2 rozdziale. Tak więc w MT będzie lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dostawałem od niego odpowiedź "wciąż nie jesteś gotowy" aż do momentu w którym zostawałem Strażnikiem Świątynnym, o ile pamiętam potem w ogóle nie można było się go o pancerz spytać (co było nawet logiczne bo oferował jedynie zbroje nowicjuszy, pancerze straży sprzedaje kto inny).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2009 o 18:43, Karharot napisał:

Ja dostawałem od niego odpowiedź "wciąż nie jesteś gotowy" aż do momentu w którym zostawałem
Strażnikiem Świątynnym, o ile pamiętam potem w ogóle nie można było się go o pancerz
spytać (co było nawet logiczne bo oferował jedynie zbroje nowicjuszy, pancerze straży
sprzedaje kto inny).

No bo na tym polega twój błąd i większości. Jak się wstrzyma z awansem na strażnika świątynnego do 3 rozdziału, to w tymże rozdziale jako nowicjusz możesz kupić zbroję nowicjusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko... po co? Zbroja Strażnika jest lepsza, ładniejsza i darmowa. Nie widzę sensu w czajeniu się na pancerz który na tym etapie jest już jedynie bezużytecznym gadżetem za który najpewniej trzeba jeszcze zapłacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2009 o 20:49, Karharot napisał:

Tylko... po co? Zbroja Strażnika jest lepsza, ładniejsza i darmowa. Nie widzę sensu w
czajeniu się na pancerz który na tym etapie jest już jedynie bezużytecznym gadżetem za
który najpewniej trzeba jeszcze zapłacić.

Jak nie jesteś kolekcjonerem, to nie ma sensu. Ale jak lubisz wszystko zbierać to to jest jedyny sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2009 o 21:07, Karanthir666 napisał:

Jak nie jesteś kolekcjonerem, to nie ma sensu. Ale jak lubisz wszystko zbierać to to jest jedyny sposób.

Lubię zbierać ale bez przesady. To że tego pancerza nie da się zdobyć na etapie na którym Cienie i Szkodniki dostają dostęp do jego odpowiedników jest ewidentną pomyłką. Miałoby to sens jedynie wtedy jeśli dzięki pozostaniu Nowicjuszem miałoby się szansę na awans jako Guru ale tak niestety nie jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam do was pytanie dawno ie grałem w Gothic I i nie pamiętam, gdzie był czwarty szaman orków w świątyni śniącego. Może ktoś napisać, gdzie to było i jak można się tam dostać. A co do zbroi, to nigdy nie dołączałem się do bractwa, ale zbroje najemnika są co pięć leveli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2009 o 14:49, FIX_EN napisał:

Mam do was pytanie dawno ie grałem w Gothic I i nie pamiętam, gdzie był czwarty szaman
orków w świątyni śniącego.


Czwarty szaman jest w świątyni na wyspie otoczonej lawą. Do świątyni można wejść jedynie przez okno z boku budynku, ponieważ w drzwi frontowe zabezpieczone są pułapką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2009 o 15:40, raven91 napisał:

> Mam do was pytanie dawno ie grałem w Gothic I i nie pamiętam, gdzie był czwarty
szaman
> orków w świątyni śniącego.

Czwarty szaman jest w świątyni na wyspie otoczonej lawą. Do świątyni można wejść jedynie
przez okno z boku budynku, ponieważ w drzwi frontowe zabezpieczone są pułapką.


Aha to przepraszam, tego zabiłem, to któregoś innego musiałem przeoczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2009 o 14:49, FIX_EN napisał:

, ale zbroje najemnika są co pięć
leveli.

To nie tak ,ze zbroje dostajemy wraz z jakimś określonym lvlem. Zbroję lepszą możemy otrzymać dopiero po określonym rozdziale. Ale za to musimy mieć określony poziom gdy chcemy dołączyć do gildii wyżej. Np. by być szkodnikiem potrzebujemy 5 lvl a najemnikiem 10 lvl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2009 o 18:47, FIX_EN napisał:

Aha to przepraszam, tego zabiłem, to któregoś innego musiałem przeoczyć.

No to są jeszcze:
- Jeden, gdy juz rozwiążesz zagadkę z trzema symbolami(tj. wysuną się te schodki) a on będzie w jaskini na górze
-Drugi, niedaleko tych schodków, właściwie naprzeciwko wejścia do drugiego pomieszczenia
-Trzeci, gdy idziesz pod ziemią, a tam jest jedna odnoga(w pierwszym pomieszczeniu są podziemia, i tam jest tunel na dół), spotkasz tam pełzaczy i będzie wyjście na drugą salę, ale jest też drugi tunel, gdzie go znajdziesz.
EDIT:Miłego grania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2009 o 20:49, Karharot napisał:

Tylko... po co? Zbroja Strażnika jest lepsza, ładniejsza i darmowa. Nie widzę sensu w
czajeniu się na pancerz który na tym etapie jest już jedynie bezużytecznym gadżetem za
który najpewniej trzeba jeszcze zapłacić.


Tak samo jest na początku gry u Fiska można kupić spodnie kopacza, a w Wolnej kopalni są za darmo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2009 o 08:21, HareQ napisał:

Tak samo jest na początku gry u Fiska można kupić spodnie kopacza, a w Wolnej kopalni
są za darmo ;)

Owszem, ale dla uściślenia: u Fiska można zakupić Spodnie Kopacza, z kolei "zbroja", którą otrzymujemy w Wolnej Kopalni (bodajże od Swineya?) to Strój Kreta. Pancerzyk z niższej półki, o ile dobrze pamiętam.
Co nie zmienia faktu, że otrzymujemy go za darmo i (w mojej opinii) znacznie korzystniej jest właśnie po niego się pofatygować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2010 o 16:25, Kardithron napisał:

Owszem, ale dla uściślenia: u Fiska można zakupić Spodnie Kopacza, z kolei "zbroja",
którą otrzymujemy w Wolnej Kopalni (bodajże od Swineya?) to Strój Kreta. Pancerzyk
z niższej półki, o ile dobrze pamiętam.
Co nie zmienia faktu, że otrzymujemy go za darmo i (w mojej opinii) znacznie korzystniej
jest właśnie po niego się pofatygować.

Moim zdaniem zbędne jest wydawanie kasy na te beznadziejne szmaty. One są bezużyteczne a wyczerpiemy tylko rudę która będzie nam potrzebna na prawdziwe zbroje. Ja zawsze przy okazji pobytu w NO pójdę sobie po te Krecie Gacie bo potem je można sprzedać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2010 o 10:22, The_Nemezis napisał:

Na cholerę ci ruda, pod koniec gry miałem zawsze ze 100k.

Ruda jest potrzebna jak chcesz kupić lepszy pancerz u strażnika, najemnika bądź strażnika świątynnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2010 o 17:11, The_Nemezis napisał:

No, ale jak masz jej pełno to po co oszczędzać.

Na początku jest potrzebna ... Bo i tak nie masz jej zbyt wiele ... Mówi o sytuacji do II rozdziału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować