Zaloguj się, aby obserwować  
Milteen

GOTHIC

16146 postów w tym temacie

Mam problem z grą Gothic, a dokładniej problem w IV rozdziale. Idę do wieży Xardasa, pokonałem już dwa golemy (kamiennego i lodowego), teraz nie mogę poradzić sobie z ognistym. Chciałem użyć pioruna kulistego, ale do tego jest potrzebny trzeci krąg magii, a ja nie mam żadnego. Słyszałem coś o lodowej strzale, ale nie mam pojęcia u kogo można ją kupić. Czy znacie sposób na tego ognistego golema ? Gdzie mogę kupić potrzebne zaklęcia ? U magów wody jest tylko jedna osoba, która handluje, ale nie ma nic pożytecznego, nie licząc tego pioruna; którego i tak nie mogę użyć. Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U Cronosa możesz kupić zwoje z zaklęciami, więc poszukaj u niego jeśli nie będzie miał to nie wiem... Jeśli nie jesteś magiem to z run nie możesz korzystać a runy wymagają wyższe kręgi magii, zwoje nie wymagają by twoja postać należała do któregoś z kręgu magii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra to mój demotywator... jedyna w jaką zacząłem grać i jej nie przeszedłem z niespotykanego powodu- poziom trudności był dla mnie za wysoki. Wracałem parokrotnie ale bałem się grać dalej jak 2 godziny:D może w najbliższym czasie do niej wrócę bo ona mi została z gier Piranii z pod tej serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2010 o 18:51, Bithda napisał:

Ta gra to mój demotywator... jedyna w jaką zacząłem grać i jej nie przeszedłem z niespotykanego
powodu- poziom trudności był dla mnie za wysoki. Wracałem parokrotnie ale bałem się grać
dalej jak 2 godziny:D może w najbliższym czasie do niej wrócę bo ona mi została z gier
Piranii z pod tej serii.


Widocznie nie grałeś w Mroczne Tajemnice (ten dodatek do Gothica), tam dopiero jest trudno :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem zwój piorun kulisty u Cronosa i potraktowałem nim golema. Bez większych trudności padł.
Dzięki za pomoc :)

ps. Wie ktoś może gdzie znajdę Lestera ? Muszę mu przekazać informacje o spotkaniu z Diego i resztą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2010 o 19:38, White_Eagle napisał:

ps. Wie ktoś może gdzie znajdę Lestera ? Muszę mu przekazać informacje o spotkaniu z
Diego i resztą.


Jest w tej twierdzy gdzie szukałeś kamienia ogniskującego on szukał pewnego dokumentu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2010 o 19:38, White_Eagle napisał:

Kupiłem zwój piorun kulisty u Cronosa i potraktowałem nim golema. Bez większych trudności
padł.
Dzięki za pomoc :)

ps. Wie ktoś może gdzie znajdę Lestera ? Muszę mu przekazać informacje o spotkaniu z
Diego i resztą.

Wiesz tam gdzie był ten golem i harpie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2010 o 08:19, White_Eagle napisał:

Wszystkich już powiadomiłem o spotkaniu. Lester był w tej fortecy :)
Pamięta ktoś ile czasu zajęło Wilkowi wykonanie zbroi z pancerzy pełzaczy ?

Po zrobieniu ulu-mulu możesz iść do Wilka - da ci ten lichy pancerz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2010 o 08:36, Tuldor1 napisał:

> Wszystkich już powiadomiłem o spotkaniu. Lester był w tej fortecy :)
> Pamięta ktoś ile czasu zajęło Wilkowi wykonanie zbroi z pancerzy pełzaczy ?
Po zrobieniu ulu-mulu możesz iść do Wilka - da ci ten lichy pancerz :)

Lichy? ROTFL. Lichy to on jest w G2, a tu tutaj to bardzo dobry pancerz - polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2010 o 08:46, Firefly94 napisał:

Lichy? ROTFL. Lichy to on jest w G2, a tu tutaj to bardzo dobry pancerz - polecam.



No może nie lichy, ale też nie najmocniejszy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2010 o 10:54, M_S_13 napisał:

> Lichy? ROTFL. Lichy to on jest w G2, a tu tutaj to bardzo dobry pancerz - polecam.



No może nie lichy, ale też nie najmocniejszy;)

Ale do czasu otrzymanie magicznej zbroi, nie ma lepszych na walki bezpośrednie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2010 o 08:46, Firefly94 napisał:

Lichy? ROTFL. Lichy to on jest w G2, a tu tutaj to bardzo dobry pancerz - polecam.

Ździebko lepszy od ciężkiej zbroi najemnika jaką w tym momencie się nosi... a wygląda jakby ktoś beziemu przyczepił kontener na śmieci :) Poza tym na tym etapie gry przez wszystko przechodzi się jak przez masło nawet w gorszych pancerzach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2010 o 14:44, Tuldor1 napisał:

Ździebko lepszy od ciężkiej zbroi najemnika jaką w tym momencie się nosi... a wygląda
jakby ktoś beziemu przyczepił kontener na śmieci :) Poza tym na tym etapie gry przez
wszystko przechodzi się jak przez masło nawet w gorszych pancerzach...


Fajny jest z wyglądu, nie znasz się^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2010 o 21:34, The_Nemezis napisał:

Portki kopacza rządzą i tak^^

Te które dostajemy za free w wolnej kopalni czy kupowane od fiska ^^?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować