Zaloguj się, aby obserwować  
Milteen

GOTHIC

16146 postów w tym temacie

Dnia 16.06.2010 o 21:03, Tuldor1 napisał:

O matko... Drogi Morte, wiem że zazwyczaj ludzie sądzą ''najnowszy sterownik jest najlepszy''
ale zauważ że gothic nie ma już roku... nie ma dwóch... to gra jaka była wydawana x lat
temu więc zainstalowywanie nowszego sterownika to jak podłączanie komputera do narzędzi
z epoki kamienia łupanego i oczekiwanie że da się nimi sterować ;) Moja rada to:
Zainstaluj STARSZE sterowniki i uruchom grę w trybie zgodności z windowsem 2000/ME (dla
XP gra nie była planowana) - powinno zadziałać :)

Ja mam win 7 32-bit i najnowsze stery do karty graficznej. Gothic chodzi idealnie. Może to wina wersji windowsa. I tak przy okazji Tuldor1, do win7 są dostępne sterowniki tylko z numerkiem 10.x.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.06.2010 o 07:21, Karanthir666 napisał:

Ja mam win 7 32-bit i najnowsze stery do karty graficznej. Gothic chodzi idealnie.


W takim razie to wina 64 bit , może nastepne stery cos zmienią , albo nastepne poprawione biblioteki DX , mam najnowszy DX z Czerwca , Pan z CD projekt mi polecił by zaktualizować i zobaczyć czy G1 ruszy - niestety G1 dalej ma problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na tym screenie widać kilka nieprawidłowości:
1. Bezimienny nikomu się jeszcze nie przedstawił, więc nie mogło paść jego imię
2. Członek...
3. To Gorn go dobił, więc w czym ma problem?
Oczywiście chodzi o Bug w WK, kiedy Gorn nie wie po czyjej stronie stoi ;)

20100623191047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2010 o 09:00, Tuldor1 napisał:

Albo sie pociąć... :P

Swoją drogą ktoś kiedyś liczył ''ukryte miejsca'' w Gothicu i ile ich jest :) ?

Ale takie na które można dostać wspinając po górach, chodząc pod wodospadami itp.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2010 o 09:40, Czarek-k napisał:

Ale takie na które można dostać wspinając po górach, chodząc pod wodospadami itp.?

Tak, coś w ten deseń... żadne z używaniem kodów itp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ahh, jestem przy Śniącym, ale gdy próbuję przebić serca, to 2 i 3 od lewej nie reagują na interakcję. Jestem pewien, że zabiłem wszystkich strażników. Proszę o pomoc. Czy może tu chodzić o to, że np. nie mam mieczy? Jesli tak, to zna ktoś kody na nie?
PS. Musiałem mieć te miecze wcześniej, bo otworzyłem kratę prowadzącą do Śpiocha :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2010 o 21:11, Czarek-k napisał:

Czy może tu chodzić o to, że np. nie mam mieczy?


Z tego ca pamiętam to serca przebijało się sztyletami zabranymi po zabiciu orkowych szamanów w świątyni Śniącego. Sprawdź czy masz je w ekwipunku ,jeżeli nie spróbuj cofnąć się do ciał szamanów, może jeszcze gdzieś tam są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2010 o 21:32, raven91 napisał:

jeżeli nie spróbuj cofnąć się do ciał szamanów, może jeszcze gdzieś tam są.

Po przejściu przez kratę i pojawieniu się Xardasa nie ma możliwości cofnięcia się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2010 o 01:52, Tuldor1 napisał:

Po przejściu przez kratę i pojawieniu się Xardasa nie ma możliwości cofnięcia się...


Racja, pomyliłem się .Dawno w Gothica nie grałem i niektóre rzeczy wyleciały mi z pamięci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2010 o 21:11, Czarek-k napisał:

Ahh, jestem przy Śniącym, ale gdy próbuję przebić serca, to 2 i 3 od lewej nie reagują
na interakcję. Jestem pewien, że zabiłem wszystkich strażników. Proszę o pomoc. Czy może
tu chodzić o to, że np. nie mam mieczy? Jesli tak, to zna ktoś kody na nie?
PS. Musiałem mieć te miecze wcześniej, bo otworzyłem kratę prowadzącą do Śpiocha :-)


Ja tam kodow nie uzywam i nie polecam...Najlepiej wczytaj wczesniejszy sejw.
Jak zabiles wszystkich, to miecze musisz miec.

Spoiler

PS: szkoda ze nie mozna ich uzyc, ciekawe co potrafia, w koncu to miecze nieumarlych szamanow...


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2010 o 14:58, TETRIANDOCHH napisał:

Spoiler

PS: szkoda ze nie mozna ich uzyc, ciekawe co potrafia, w koncu to miecze nieumarlych
szamanow...


Ja tam bardziej żałuję że po tylu wyrzeczeniach nie możemy stanąć ze śniącym do prawdziwej, uczciwej walki tylko bawić się kapliczkami co jest zajęciem dla postaci na 5 poziomie jeśli tylko ma 1 zwój :) (ah i żałuję że do 2/3 nie da się przenieść tych 112000monet i 41000bryłek rudy jakie nosiłem pod koniec ^^ )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2010 o 01:52, Tuldor1 napisał:

Po przejściu przez kratę i pojawieniu się Xardasa nie ma możliwości cofnięcia się...


Przemiana w chrząszcza zawsze działa^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnei było tak, że jakakolwiek przemiana działała. Wystarczylo stanac zaraz przed krata, tak, ze blizej sie juz nie da i uzyc zwoju. Postac, jakos scierwojad czy rketoszczur pojawiala sie po 2 stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2010 o 11:16, The_Nemezis napisał:

Przemiana w chrząszcza zawsze działa^^

Zawsze działa by przejść POD kratą (np tak dało radę przy zamknięciu starego obozu/wejściu do ruin przy jakich spotykaliśmy Gorna - pod tą się nie da).
Czasem działa też tak jak Izrefal mówił... lecz nie zawsze a nikt nie chciałby w ostatnim rozdziale utknąć po niewłaściwej stronie kraty prawda? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomóżcie mi w takiej 1 rzeczy.Przed chwilą zainstalowałem sobie Gothic 2 i ta gra chodziła mi bardzo szybko! Gdy gadałem z Xardasem na początku to mówił mi "... i przybyły wszystkie..." i wtedy Xardas zaczął mówić kolejną kwestię dialogową. Tak więc się zmartwiłem i zainstalowałem sobie pierwszą część.Nie zgadniecie co mnie spotkało po filmiku wprowadzającym... to samo co w drugiej części! Pls pomóżcie mi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2010 o 18:33, Isildur napisał:

Ten temat dotyczy pierwszej części gry Gothic, proszę swoje pytanie skierować w tym wątku
dotyczącym Gothic 2: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=4895&u=13345

Isildurze, kolega bobobo jasno rzekł że:
"Nie zgadniecie co mnie spotkało po filmiku wprowadzającym... to samo co w części drugiej!" - więc problem dotyczy też i G1 :)

Bobobo - może problemem są sterowniki/system?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2010 o 23:02, Tuldor1 napisał:

> Ten temat dotyczy pierwszej części gry Gothic, proszę swoje pytanie skierować w
tym wątku
> dotyczącym Gothic 2: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=4895&u=13345
Isildurze, kolega bobobo jasno rzekł że:
"Nie zgadniecie co mnie spotkało po filmiku wprowadzającym... to samo co w części drugiej!"
- więc problem dotyczy też i G1 :)

Bobobo - może problemem są sterowniki/system?


Nie wiem ja się nie znam na tym nie znam (mój brat zna się jak mało kto ale wyjechał na wakacje:)) ale moge podać specyfikację sprzętu:

AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual
Core Processor 3800+
2.01 GHz,2,00 GB RAM

Microsoft Windows XP
Professional
Wersja 2002
Dodatek Service Pack 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować