Zaloguj się, aby obserwować  
Milteen

GOTHIC

16146 postów w tym temacie

A dla mnie G3 wciaz byl dobry. Swietny swiat, gralo sie przyjemnie, chcialo sie zwiedziac. Mimo, ze klimatem odstawala od "jedynki", wciaz mozna bylo poczuc, ze to Gothic. Takie przynajmniej jest moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musisz

Spoiler

znieść ten posążek do którego modlili się szamani za pomocą telekinezy, która jest w jaskini.


Ten "chram" czy jak to sie tam nazywało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2011 o 01:51, Ezio napisał:

Musisz

Spoiler

znieść ten posążek do którego modlili się szamani za pomocą telekinezy, która
jest w jaskini.


Ten "chram" czy jak to sie tam nazywało.


Ale ten posążek już ściągnąłem telekinezą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I na 100% masz go w ekwipunku? (sorry, ale napisales, ze grasz 1 raz, wiec pomyslalem, ze mogles go nie podniesc z ziemii po przyciagnieciu do siebie). Jesli tak, to wszystko powinno dzialac. Krata (ta zaraz za miejscem gdzie byl posazek i szamani) musi sie otworzyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2011 o 12:09, Izrafel92 napisał:

I na 100% masz go w ekwipunku? (sorry, ale napisales, ze grasz 1 raz, wiec pomyslalem,
ze mogles go nie podniesc z ziemii po przyciagnieciu do siebie). Jesli tak, to wszystko
powinno dzialac. Krata (ta zaraz za miejscem gdzie byl posazek i szamani) musi sie otworzyc.


A jest taka możliwość, że przez to zanim miałem Ulu-Mulu wybiłem wszystkich i dlatego coś schrzaniłem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2011 o 12:20, Izrafel92 napisał:

Raczej nie. Nie ma tam zadnej postaci, z ktora trzeba pogadac. Jedyne, co nalezy tam
zrobic to zgarnac posazek i "wio" do swiatyni.


A rozdział V kiedy się zaczyna? Bo u mnie jest nadal IV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz jeszcze spróbować wejść między kratami zamieniony w chrząszcza. Poza tym sama przemiana w jakieś stworzenie przy drzwiach, bramie nieraz działa tak że transformacja dokonuje się już na bramą/drzwiami. Sam tego próbowałem, działa - choć nie za każdym razem i wtedy wczytywałem i próbowałem ponownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2011 o 12:32, Transylvanian_Hunger napisał:

Możesz jeszcze spróbować wejść między kratami zamieniony w chrząszcza. Poza tym sama
przemiana w jakieś stworzenie przy drzwiach, bramie nieraz działa tak że transformacja
dokonuje się już na bramą/drzwiami. Sam tego próbowałem, działa - choć nie za każdym
razem i wtedy wczytywałem i próbowałem ponownie.


Spróbuje tak jak mówisz ale najpierw spróbuje czegoś jeszcze. Gdy spotkałem Diego przy Starym Obozie kazał mi przekazać informację Gornowi i Laresowi o spotkaniu. Gdzie znajde Laresa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2011 o 12:36, BoboRasta napisał:

Gdzie znajde Laresa?

Jeżeli chodzi o zadanie "Spotkanie", to chodzi o Lestera - jest w bibliotece, na parterze w Górskiej Fortecy, gdzie pomagał ci odszukać Kamień Ogniskujący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2011 o 12:42, Transylvanian_Hunger napisał:

> Gdzie znajde Laresa?
Jeżeli chodzi o zadanie "Spotkanie", to chodzi o Lestera - jest w bibliotece, na parterze
w Górskiej Fortecy, gdzie pomagał ci odszukać Kamień Ogniskujący.


Znalazłem go ale nic to nie dało, przemiana jednak pomogła gdy wszedłem chrząszczem od tyłu :] Dzięki wielkie, myślałem że od nowa będe musiał pzechodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy radę ukraść łuk Diego ?

:P bo za pomocą kodów raz sobie wpisałem, i jak pszechodziłem obok diego z łukiem na plecach i ten zaczał się plumkać że gwizdnołem jego rzeczy, więc się pytam czy tak normalnie tak go się zdobyć. jeśli nie :P to pewnie żart twórców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2011 o 15:54, Pablo1989 napisał:

Mam pytanie czy radę ukraść łuk Diego ?


Z tego co mi wiadomo to nie, nie da się zdobyć łuku Diego bez pomocy kodów. Chyba, że jest coś, o czym nie wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2011 o 15:54, Pablo1989 napisał:

Mam pytanie czy radę ukraść łuk Diego ?

:P bo za pomocą kodów raz sobie wpisałem, i jak pszechodziłem obok diego z łukiem na
plecach i ten zaczał się plumkać że gwizdnołem jego rzeczy, więc się pytam czy tak normalnie
tak go się zdobyć. jeśli nie :P to pewnie żart twórców.


Pobij Lee/Laresa albo kogoś, zabierz mu bron i przyjdź z nią później do niego. Będzie to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2011 o 22:32, Ezio napisał:

> Dziś jest 10 lat serii Gothic
RADUJMY SIE


Na GOLu zamieścili z tej okazji dość ciekawy artykulik. Niby nic nowego, ale poczytać można. Tylko zakończenie traktujące o upadku serii, bardzo niefajne jest. Pewnie dlatego, że prawdziwe?
http://www.gry-online.pl/S018.asp?ID=694

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.Chcialem sobie zagrac w Gothica 1 ale strasznie zacina na nowym sprzecie.Mam 20 fps jakbym nie ustawil w opcjach na gtxie 260 q6600 3.2 4gb ram i windowsie 7 64 bit.Mam nowe sterowniki do karty graficznej.Probowalem odpalac gre w trybie zgodnosci z windowsem xp i 2000 nic nie daje.Wylaczlem tez kompozycje pulpitu i wizualne tez nic.Moze ktos wie co moge jeszcze sprobowac zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować