Zaloguj się, aby obserwować  
Milteen

GOTHIC

16146 postów w tym temacie

Dnia 15.07.2006 o 13:32, jestemZdzichu napisał:

nadal nie umiem znależć w komnacie są dwa pełzacze i martwy cień otk jest na podwyższeniu z
drewna za nim jest przepażć i trzeba się wspinać aby przejść proszę o dokładne namiary


O ile opamietam to jest ono jak by to pwoiedzieć między takimi jakby półkami skalnymi zaraz na prawo obok pełzaczy takie wąskie tak jest przejście i tam jest to lekarstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2006 o 13:32, jestemZdzichu napisał:

nadal nie umiem znależć w komnacie są dwa pełzacze i martwy cień otk jest na podwyższeniu z
drewna za nim jest przepażć i trzeba się wspinać aby przejść proszę o dokładne namiary

zabijasz te pełzacze, w tej samej komnacie co ork jest przejście zasypane skałami dasz rade je przeskoczyć tam jest następna komnata w której powinien być taki "schodek" a na nim lekarstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2006 o 13:42, WorldWar3PL napisał:

Dzięki, teraz na pewno trafie. I go zabiję ? :P

A po co? Nie trzeba,nie ma sensu. Żyj i pozwól żyć innym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znajduje się w szczelinie między kamieniami - nie tak daleko od miejsca, w którym się znajdujesz. Ale nie mam gry zainstalowanej więc ci nie pomoge teraz :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2006 o 13:32, Mumin napisał:

> Broń dwuręczna - nauczyciele:
>
> Thorus (Stary obóz) - Tylko gdy zostałeś strażnikiem
> Lee (Nowy Obóz)- Tylko gdy zostałeś najemnikiem
> Cor Angar (Obóz Sekty) - Tylko gdy zostałeś Strażnikiem Świątynnym
Ja to mam napisane w instrukcji do Gothica. Problem w tym, że w rozmowie z Thorusem nie
ma możliwości nauczenia się walki bronią dwuręczną
. Twierdzi on, że może mi podnieść siłę
albo zręczność o 1 albo 5 punktów, czyli dokładnie to samo, co Diego.
Bug?

nie, musisz mieć drugi poziom w jednoręcznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.07.2006 o 14:49, Błoniak napisał:

nie, musisz mieć drugi poziom w jednoręcznej

Nie sądze. Tak się składa że ja mam poziom mistrzowski we władaniu bronią dwuręczną. A jednoręcznej nie uczyłem się wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O rany!WSZYSCY PRAWDZIWI WYJADACZE NIECH PISZO TUTAJ http://www.******.pl/forum/
To prawdziwe forum dla fanów.Są rangi,extra tematy więc wchodżcie!Ja już pisze od miesiądza tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem, ale regulamin zabrania tego typu ,,reklam" oraz podawania linków do innych forów (chyba, że jest to uzasadnione odwołanie do konkretnego materiału). Poza tym, po co się tam przesiadać? Źle ci tu? Od siebie dodam jeszcze, że tamto forum jest, jak dla mnie, tamtejsza ,,załoga" jest najbardziej konfliktowa ze wszystkich mi znanych forów ,,gotyckich".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2006 o 14:51, Darkstar181 napisał:


> nie, musisz mieć drugi poziom w jednoręcznej
Nie sądze. Tak się składa że ja mam poziom mistrzowski we władaniu bronią dwuręczną. A jednoręcznej
nie uczyłem się wcale.

tyle razy grałem i nie udało mi się zdobyć nawet pierwszego poziomu w dwuręcznej bez mistrzowskiego w jednoręcznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.07.2006 o 18:49, Błoniak napisał:

tyle razy grałem i nie udało mi się zdobyć nawet pierwszego poziomu w dwuręcznej bez mistrzowskiego
w jednoręcznej

Ja poczekałem grzecznie do 3 rozdziału i Lee bez problemu nauczył. Mam dać screenshota?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2006 o 20:39, Darkstar181 napisał:


> tyle razy grałem i nie udało mi się zdobyć nawet pierwszego poziomu w dwuręcznej bez mistrzowskiego

> w jednoręcznej
Ja poczekałem grzecznie do 3 rozdziału i Lee bez problemu nauczył. Mam dać screenshota?

a daj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.07.2006 o 22:30, Błoniak napisał:

dobra wieżę ci pewnie miałem jakiś błąd i sorry za kłopot

Za jaki kłopot? Macie niezbity dowód że można oszczędzić punkty doświadczenia:)

Może po prostu ja miałem błąd, nie wiem. Za pierwszym razem gdy grałem,najpierw nauczyłem się jednoręcznej później dwuręcznej. Ale nie pamiętam by gdziekolwiek było napisane że potrzeba najpierw trenować tę pierwszą.

Chyba po prostu zapomniałeś że tak naprawdę w dwuręcznej można się szkolić dopiero w 3 rozdziale. Może dlatego myślałeś że trzeba najpierw wyuczyć się jednoręcznej? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować