Zaloguj się, aby obserwować  
Milteen

GOTHIC

16146 postów w tym temacie

Dnia 17.07.2006 o 15:25, SwenG napisał:

No niestety nie da się ;P Potworów się nie boję bo lvl mam odpowiedni, lecz nijak nie da się
zapłacić strażnikom. Odpowiadają tylko standartowe formułki i nic więcej.

Musisz najpierw pogadac z Baalem w obozie, z Melvinem (tym co juz uciekł i juz jst w obozie sekty) i na koncu z tym co uciec dopiero chce. Wtedy ruszy z Toba, a przy bramie zapłacisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2006 o 15:25, SwenG napisał:

No niestety nie da się ;P Potworów się nie boję bo lvl mam odpowiedni, lecz nijak nie da się
zapłacić strażnikom. Odpowiadają tylko standartowe formułki i nic więcej.

Musisz pogadać najpierw z tym gościem co che uciec, następnie z jego kumplem w obozie sekty, opowiedzieć mu o tym, a następnie porozmawiać z jednym Guru, który naucza nowcijuszy(znajdziesz go niedaleko kuźni) To on da ci zadanie aby znaleźć nowego członka obozu. Wtedy wracaj do gościa, i powiedz mu że możesz go zabrać do obozu Sekty,a on ci powie że trzeba dać łapówę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2006 o 15:28, Darkstar181 napisał:

Musisz pogadać najpierw z tym gościem co che uciec

to zrobione
>następnie z jego kumplem w obozie sekty
to też zrobione

Dnia 17.07.2006 o 15:28, Darkstar181 napisał:

opowiedzieć mu o tym

to też zrobione - powiedział mi o tych 100 bryłkach

Dnia 17.07.2006 o 15:28, Darkstar181 napisał:

a następnie porozmawiać z jednym Guru, który naucza nowcijuszy(znajdziesz
go niedaleko kuźni) To on da ci zadanie aby znaleźć nowego członka obozu.

a to możliwe, że ominąłem :D

Dnia 17.07.2006 o 15:28, Darkstar181 napisał:

Wtedy wracaj do gościa,
i powiedz mu że możesz go zabrać do obozu Sekty,a on ci powie że trzeba dać łapówę.

spróbuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się, czy Gothic podziała na padzie DUALSHOCK 2 z analogami ( do PC ) . Ktoś tak próbował ? Jak nie, to będę pierwszy ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2006 o 17:04, Błoniak napisał:

komu można jeszcze zanieść recepture caloma

1. Forum to nie czat, nie musisz spieszyć się z pisaniem postów, zawsze możesz zadać pytanie... A gdy już je zadasz to na końcu stawiaj ''?''.

A teraz do rzeczy: Recepturę Sz. P. Cor Caloma można zanieść Dexterowi... Z tego co wiem, to tylko jemu... :) Mogę się oczywiście mylić, bo ostatnia moja gra opierała się na Starym Obozie, a nawet jak kiedyś grałem w innych obozach to nie pamiętam zadania żeby gdzieś jeszcze była potrzebna ta receptura...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej a ja mam dziwny problem nie wiem już dawno nie grałem w pierwszą część serii Gothic a teraz odpaliłem a tu lipa nie moge zmienić rozdzielczości na większą niż 640 xxx żadnego wygładzenia krawędzi :/ lipa ale kiedyś też tak było i nie zawuważyłem bo większość gier tak miała i to była normalka albo coś jest nie tak i obcina mi obraz troche z prawej jak ekwipunek włączam to mam obcięty :/ kurde lipa straszna może mi ktoś powiedzieć jak to jest ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej mam pytanie jak jest te tajemne wejście w starym obozie przy targowisku w zamku to co jest za drzwiami bo kurde nie moge ich otworzyc :( uczyłem się otwierania zamków ale nie pomogło zawsze wyskakuje, że trzeba zacząć od nowa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam w G1 nie ma stałej wartości, ile się naumiałeś otwierania zamków. Poducz się trochę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak u rączk się uczyłem za 10 umiejętności dostaęł m adept 50% a za 20 pkt umiejętności mistrz 10% :/ a nie wiesz co jest za tymi drzwiami ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2006 o 21:44, kepny napisał:

Jak u rączk się uczyłem za 10 umiejętności dostaęł m adept 50% a za 20 pkt umiejętności mistrz
10% :/ a nie wiesz co jest za tymi drzwiami ???

Za tymi drzwami jest kolejne pomieszczenie a dalej to wejdziesz w wewnetrznym pierscieniuj a dokładniej obok Skorpiona taka piwniczka. Sprawdź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Razem z braszką gramy w Gothica, każdy oczywiście ma swoje "zapisy gry" ... tak patrze jak braszka zaczyna grać zaraz na samym początku dotarł do starego.... chciał sprawdzić czy uda musię wejść do zamku ( tzn do tej najlepszej części starego obozu) ... podchodzi do strażników ... panowie w zbrojach karzą mu spadać ... próbuje drugi raz w momencie kiedy oni chowają miecze i przebiega sobie bez problemu do środkowej części obozu ... zwiedza wystruj ... udało mu się nawet przebiec koło strażników siedziby Gomeza ... podszedł do tronu ... pogadał z Gomciem, a ten zniesmaczony tym, że taki nędzny kundel zawraca mu głowę poczęstował braszkę swoim wielkim mieczem...hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja nie wiem co robic dalej..w misji od kruka( informacje obozie jakies musze miec) no i w tym miejscu sie zacinam i nie wiem co dalejm:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2006 o 12:53, diablolod napisał:

ja nie wiem co robic dalej..w misji od kruka( informacje obozie jakies musze miec) no i w
tym miejscu sie zacinam i nie wiem co dalejm:/

Idź na bagna :D Tam sie wszystko bedzie sie działo :) a zadanie sledz w notatniku i dowiesz sie kiedy wrocic do Kruka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2006 o 12:53, diablolod napisał:

ja nie wiem co robic dalej..w misji od kruka( informacje obozie jakies musze miec) no i w
tym miejscu sie zacinam i nie wiem co dalejm:/


Ale żeś to pytanie sformułował, niech cię kule biją, naszczęście można się domyślić. Musisz iść do obozu sekty i zdobyc informacjee o tym co sie tam święci. Z tego co pamietam (a grałem gdzies 2 lata temu) musisz tam iść i przejść przez bramę, tam gdzie stoi Lester. Akcja powinna potoczyć się dalej sama...


P.S.

A wykonałeś już misje znalezienia kamienia ogniskującego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie....
ja nie mam gothica narazie(pozyczylem 3 miesiace temu i tak skonczylem..dzis zamowilem sobie wiec jutro powinno dojsc dlatego sie pytan odrazu zeby pozniej problemu nie bylo:) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2006 o 13:02, diablolod napisał:

nie....
ja nie mam gothica narazie(pozyczylem 3 miesiace temu i tak skonczylem..dzis zamowilem sobie
wiec jutro powinno dojsc dlatego sie pytan odrazu zeby pozniej problemu nie bylo:) )

Pomoge ci przeszlem gre 20 razy i wiem o co ci chodzi napisz pomoge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2006 o 13:24, Bezimieny130 napisał:

> nie....
> ja nie mam gothica narazie(pozyczylem 3 miesiace temu i tak skonczylem..dzis zamowilem
sobie
> wiec jutro powinno dojsc dlatego sie pytan odrazu zeby pozniej problemu nie bylo:) )
>
Pomoge ci przeszlem gre 20 razy i wiem o co ci chodzi napisz pomoge


wiesz..napisze jak jusz do tego problemu dojde:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować