Zaloguj się, aby obserwować  
Milteen

GOTHIC

16146 postów w tym temacie

Dnia 20.07.2006 o 20:37, wdowiakm napisał:

> a masz kartę Nvidii czy ATI ???

To jest moja karta graficzna: nVidia Quadro FX 4500 512 MB PCI-Express x16


a jakie sterowniki (wersja)???
masz Service Packa 2???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2006 o 20:37, wdowiakm napisał:

> a masz kartę Nvidii czy ATI ???

To jest moja karta graficzna: nVidia Quadro FX 4500 512 MB PCI-Express x16


Eh.... Rewelacja - gratuluje :)

Ażeby nie offtopować - zapytam się czy zna ktoś dobre modyfikacje. Diccuric był trochę ubogi =P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.07.2006 o 20:39, Cossack777 napisał:

a jakie sterowniki (wersja)???
masz Service Packa 2???


Mam najnowsze nie wiem jaka wersja nie chce mi się sprawdzać:)
I mam Service Pack 2
Dobra kończę ten offtopic:)) Bo nie rozmawiamy na temat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2006 o 20:31, hunter22 napisał:

> Ej mam problem a mianowicie jak chce się przyłączyć do Laresa to mi wyskakuje, że wymagany

> 5 poziom a ja mam już 5 poziom :/ więc o co chodzi ??

A wykonałeś zadania potrzebne by zostać przyjetym do Nowego Obozu?? Sam 5 poziom nie wystarczy.


No Mordrag się za mną wstawił i sprzedałem ziele i dałem kase Laresowi i to tyle co miałem zrobić chyba :) i jeszcze krzykacza przepędziłem dla Gorna coś jeszcze ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.07.2006 o 20:41, kepny napisał:

No Mordrag się za mną wstawił i sprzedałem ziele i dałem kase Laresowi i to tyle co miałem
zrobić chyba :) i jeszcze krzykacza przepędziłem dla Gorna coś jeszcze ???


Musisz przynieść Laresowi Listę od Jana ze starej kopalni (tą z testu zaufania dla Diega)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2006 o 20:46, kepny napisał:

NIeeeeeeeeeeeeeeeeeee a jak już ją oddałem ??


To masz problem, nie wiem co teraz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde dobrze że mam zapisane jeszcze jak wchodze do kopalni, ale i tak godzine muszę nadrobić hehe :) dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2006 o 20:51, kepny napisał:

Kurde dobrze że mam zapisane jeszcze jak wchodze do kopalni, ale i tak godzine muszę nadrobić
hehe :) dzięki :)

No to masz szcęście. jak dojdziesz z tą listą od Jana to zatrzyma cię Roscoe i powie że Lares na ciebie czeka i jak mu pokażesz listę to on coś tam dopiszę i każe ci ją Oddać Diego.Jak mu oddaż.To wracaj to nowego obozu i on mianuje cię szkodnikiem (Oczywiście jeśli masz 5 poziom).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe dzięki troche nadrobiłem gry przez to niedopatrzenie ale już jestem szkodnikiem i 2 rozdział już jade, ale jak ja mogłem tego zapomnieć nie pierwszy raz gram w Gothica to już moja 7 potyczka a całkowicie mi wyszło z głowy co i jak :) może to nawet dobrze jeszcze troche mnie zaskoczy ta gra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2006 o 09:40, kepny napisał:

Hehe dzięki troche nadrobiłem gry przez to niedopatrzenie ale już jestem szkodnikiem i 2 rozdział
już jade, ale jak ja mogłem tego zapomnieć nie pierwszy raz gram w Gothica to już moja 7 potyczka
a całkowicie mi wyszło z głowy co i jak :) może to nawet dobrze jeszcze troche mnie zaskoczy
ta gra :)

nie ma za co każdemu pomogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak grałem hehe :P, ale kompletnie mi wyleciało z głowy, że mam list oddać:)
byłem pewny, że chodzi o recepture dla Dextera albo miecz odkupiony od Fiska, ale tylko raz grałem szkodnikiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może zadam troche dziwne pytanie, ale chcę zaliczyć misję chromanina i wiem że druga księga znajduje się na szczycie więży w zrujnowanej fortecy. I tu pojawia sie problem ponieważ nie mogę wyjść po tych półkach na górę. W tej wieży zamiast schodow są pochyłe deski i mój bohater po nich nie może wyjść, doslownie zjeżdża,, a jak probuję wyskoczyć to albo fika koziołki w miejscu albo wyskakuje z wieży. Czy zna ktoś jakiś dobry sposób na wyjście na górę????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sie tam dostałem bez wiekszych problemów (bez akrobatyki :) ). Spróbuj podciagac sie na deskach a nie skakac podchodisz blisko i jestes. Natomiast nie pamietam bym sie zeslizgiwał, nawet chyba skakac nie trzeba było za wiele. Nie martw sie to sie da zrobic (szkoda ze save nie mam to bym dokładniej powiedział bo juz troszke nie pamietam ). Hmm... a jak zjedza to moze pod zbyt stroma belka wchodzisz poszukaj innej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TAk tylko pisze gdyby ktoś też miał z tym problemy- tzn. z wyjściem po belkach na więżę - wystarczyło zamienić się w zwierzątko, konkretnie w chrząszcza i zasówał na górę aż miło!!!!! :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem w 4 rozdziale. Nie mogę znaleźć Lestera w obozie na bagnach. No nie ma go :/ Diego mnie wysłał z informacją i nie mam pojęcia w jaki sposób ją przekazać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować