Zaloguj się, aby obserwować  
Milteen

GOTHIC

16146 postów w tym temacie

Dnia 11.11.2012 o 02:30, Gumisiek2 napisał:

Jak mówi opis moda, podmienia on tekstury na te znajdujące się w Gothic 2, czyli jakiegoś
znaczącego skoku jakościowego nie uświadczymy. Widziałem parę screenów z tego moda i
IMO nie opłaca się go instalować, gdyż Górnicza Dolina traci wtedy swój klimat, ale to
już Twój wybór.


Znalazłem też coś takiego http://www.gothic-reloaded-mod.de/ jednak jest to demo więc odpada w dodatku wymagania sprzętowe mnie odstraszyły, co nie zienia faktu, że będę śledził ten projekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ano była tutaj o tym dyskusja jakiś czas temu, sam jestem ciekaw jak to wyjdzie, jak tylko wypuszczą i się o tym dowiem to od początku przejdę na pewno jedynkę, zobaczymy jak z resztą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2012 o 11:22, Plamciak napisał:

Siema,
aby użyć telekinezy żeby ściągnąć kamień ogniskujący muszę zainwestować 5PN w manę? :)

Zwój wymaga 10 many, a startowa ilość many wynosi 5 :) Więc tak, musisz dodać jeszcze 5 pkt :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2012 o 11:29, Karanthir666 napisał:

Zwój wymaga 10 many, a startowa ilość many wynosi 5 :) Więc tak, musisz dodać jeszcze
5 pkt :D

Bleeeeeeeeeeh, to niefajnie. :/ Zawsze byłem "żydem" co do PNów, ale jak mus to mus.
Dziękuje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2012 o 11:58, The_Nemezis napisał:

Zawsze można znaleść miksturę dodającą manę.

Jakaś podpowiedź? :>
Aktualnie mam 50 wolnów PNów na 18 levelu, ale i tak mi ich szkoda, bo wszystko chciałem wrzucić w dwuręczne skillsy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2012 o 12:03, Plamciak napisał:

Jakaś podpowiedź? :>
Aktualnie mam 50 wolnów PNów na 18 levelu, ale i tak mi ich szkoda, bo wszystko chciałem
wrzucić w dwuręczne skillsy. :)

Ja z kolei polecam zakup jakiegoś taniego pierścienia, który dodaje +5 many. Można go kupić u na przykład u Cronosa, strażnika rudy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2012 o 12:03, Plamciak napisał:

Jakaś podpowiedź? :>
Aktualnie mam 50 wolnów PNów na 18 levelu, ale i tak mi ich szkoda, bo wszystko chciałem
wrzucić w dwuręczne skillsy. :)

Akurat w G1 na brak SP nie można narzekać o ile bije się wszystkie moby i robi wszystkie questy. Wiedz, że max wartość każdego atrybutu wynosi 100. Jednakże siłę, zręczność i manę można podbić wyżej dzięki miksturom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Info na start ten post pojawi się też w innych tematach dotyczących serii Gothic bo zależy mi na tym żeby jak najwięcej osób znających te gry wypowiedziało się na zadane przez mnie pytanie.

W związku z pewnym "projektem" (z braku lepszego słowa) potrzebuje może nie tyle charakterystyki Bezimiennego ale jak najwięcej informacji na jego temat. Chodzi mi tu o różnego rodzaju preferencje, styl mówienia, jakieś "powiedzenia". Generalnie zależy mi bardzo na jego stylu mówienia ale również innych aspektach które się skłądają na jego postać w odniesieniu do tej części serii.

Mam nadzieje że mogę liczyć na waszą pomoc i z góry dziękuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2013 o 10:45, GravityCat190 napisał:

W związku z pewnym "projektem" (z braku lepszego słowa) potrzebuje może nie tyle charakterystyki
Bezimiennego ale jak najwięcej informacji na jego temat. Chodzi mi tu o różnego rodzaju
preferencje, styl mówienia, jakieś "powiedzenia". Generalnie zależy mi bardzo na jego
stylu mówienia ale również innych aspektach które się skłądają na jego postać w odniesieniu
do tej części serii.

1. Jeśli chcesz brać udział/organizować jakiś projekt dotyczący serii Gothic winieneś przynajmniej w tą grę zagrać :) Inaczej będzie to jak opowiadanie ślepemu o kolorach ^^
2. Ciężko coś konkretnego powiedzieć o stylu mówienia czy powiedzonkach - wszystko zależy od tego jakie opcje dialogowe się wybiera :P
Pozostaje wziąć pod uwagę kilka faktów wyjętych z G1,G2 i G2NK [byle nie z 3 bo to czysta profanacja serii]
- Nie jest to święty rycerz bez skazy żyjący w celibacie i głaszczący po główce biedne dzieci (coś zrobił by trafić za barierę jako skazaniec)
- Nie był też jednak jakimś typkiem który gwałcił dziewice a potem opiekał na wolnym ogniu i zjadał (gdyby tak było na pewno byłby bardziej znany tak za barierą jak i w khorinis)
- Z powyższych wynika ze jest to raczej awanturnik czy przyjemniaczek jaki wpadł ''za podatki'' :P
- Nie jest to naiwniak wierzący we wszystko bez zarzutów - dostał już od życia kilka razy po tyłku stąd może być dość podejrzliwy, czasem też zdarzaja mu się dość ironiczne powiedzonka
- (...)
(resztę niech dopisze ktoś inny, ja muszę pomyśleć, może potem coś doskrobię)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich : ) chciałbym wam zaprezentować moje wszystkie ciekawostki jakie znalazłem w gothic I a więc proszę : http://www.youtube.com/watch?v=rtc4uZyzVzU
A tu link do mojego kanału tam możecie znaleźć zagrajmy w gothic I w którym wykonuję wszystkie misję i planuję osiągnąć jak największy poziom : http://www.youtube.com/user/radex115544/videos?flow=grid&view=0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm, czy jest jakiś sposób by na mocniejszych maszynasz g1 działał w większej ilości niż 20fps? i to niezależnie czy na zintegrowanej intel HD, czy na radku 5730m, o dziwo na nowych sterownikach widać przedmioty z ekwipunku (na 1950GT nie było widać, na 9200SE było), wiem że to w sumie nie jest aż taki problem bo fps jest stały, ale jednak 8 lat temu miałem ich więcej na maszynie będącej obecnie antykiem,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować