Zaloguj się, aby obserwować  
Milteen

GOTHIC

16146 postów w tym temacie

Dnia 18.04.2014 o 18:50, Pawciu45 napisał:

Polecam Mroczne Tajemnice. To Noc Kruka dla G1. Dodaje też wiele rzeczy jak z G2, jak
umiejętności z drugiej cześci i grafikę (głwónie tekstury z G2). Poziom trudności jest
większy. Od siebie daje znów parę umiejętności, nowe obozy i dodatkowy główny wątek.

Mroczne tajemnice to bardzo dobry dodatek, dodatkowo przedłuża bardzo zabawę z tą częścią gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ojej panowie dziękuje za odpowiedzi :) .. hmm Dobr chyba skuszę się na Mroczne Tajemnice.

Tylko teraz czy one działają z wersją SteamOwą?

Oraz muszę pokombinować by mieć Dubbing i napisy PL w wersji Steamowej :(( Robił ktoś tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2014 o 12:29, Azazell napisał:

Ojej panowie dziękuje za odpowiedzi :) .. hmm Dobr chyba skuszę się na Mroczne Tajemnice.


Tylko teraz czy one działają z wersją SteamOwą?

Oraz muszę pokombinować by mieć Dubbing i napisy PL w wersji Steamowej :(( Robił ktoś
tak?

Działają, spokojnie możesz zainstalować ;>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2014 o 12:29, Azazell napisał:

Oraz muszę pokombinować by mieć Dubbing i napisy PL w wersji Steamowej :(( Robił ktoś
tak?

Musisz podmienić w zasadzie 2 foldery. _Work i Data. Ale żeby uniknąć problemów najpierw zainstaluj do polskiej wersji Playerkit''a i potem jeszcze dodaj folder System. I jakby gra ci się wywalała przy wczytywaniu to we właściwościach gry wyłącz dostęp do społeczności Steam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2014 o 15:38, Azazell napisał:

Mod Mroczne tajemnice też działają na Steam? :)

Rozumiesz co się do ciebie pisze? Naucz że się czytać ze zrozumieniem. Wszystkie mody są dostępne bo masz na swoim dysku normalną grę z normalnymi folderami jakbyś z płyty instalował. "Modowanie" polega na podmienianiu plików w folderach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2014 o 15:38, Azazell napisał:

Mod Mroczne tajemnice też działają na Steam?


1.Jeżeli pytasz czy gryzie się ze STEAM, to spróbuj odpalić offline.
2. Mody nie mają nic współnego ze STEAM. Musisz je odpalić player kitem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oprócz dodania Polskiej wersji językowej polecam też pobrać malutki modzik który zmienia ograniczenie do 25 klatek na sekundę w grze oraz krew staje się bardziej "Realistyczna" a przynajmniej wygląda lepiej niż bez modyfikacji.
http://themodders.org/index.php?topic=15015.0
A także polecam zmodyfikować w folderze z grą plik tekstowy aby zmienić rozdzielczość na panoramiczną lub HD w zależności jaką masz rozdzielczość monitora.
Zmienisz te dwie rzeczy które napisałem, a gra się o wiele lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za pomoc. Więc tak wgrałem mody itp i wsio śmiga.. Teraz muszę powalczyć z rozdzielczością bo jest durny pasek na górze od okna systemowego.

Dodatkowo dość marnie jest z ilością FPS. Wgrywałem ten patch co omija ograniczenie 25 klatek ale on nie działa ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze mam problem i nie mogę znaleźć rozwiązania. Otóż jak wiecie, wciskając lewy przycisk myszy (lub ctrl) uniemożliwia nam to rozglądanie się na boki. Wiem, że to jest normalne, ale na pewno normalne nie jest to, że czasem to się zablokuje, tak jakbym cały czas miał wciśnięty ten przycisk. Dopiero ponowne kliknięcie lewym przyciskiem myszy odblokowuje kamerę. Nieduży problem, ale irytujący. Gram na Windows 7 64 bit. Gra posiada odpowiedni patch. Myszka na USB, nie mam innej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat u mnie od wielu lat lewy przycisk myszki odpowiadał za akcję, a za kamerę R lub F.
Sprawdź czy przycisk myszki ci się nie blokuje przypadkiem. Jakiś paproch może się dostał czy coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, myszka jest jak najbardziej w porządku. Zwłaszcza, że natknąłem się w necie na ludzi z tym samym problemem, którym nikt nie pomógł. Spróbuję może pograć bez myszki, bo strzałkami jest nawet bardziej komfortowo i zobaczę czy z controlem występuje ten sam problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie wiem jak ci pomóc. Sam nigdy nie spotkałem się z takim problemem. Może popróbuj na niemieckich forach gry. Przetłumacz sobie googlami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio przeglądałem jeden z poradników do Gothika, i troszkę mnie zatkało, gdy autor pokazał statystyki swojej postaci pod koniec gry. Jest to w ogóle możliwe? :P

20140809080416

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2014 o 08:04, Firefly94 napisał:

Ostatnio przeglądałem jeden z poradników do Gothika, i troszkę mnie zatkało, gdy autor
pokazał statystyki swojej postaci pod koniec gry. Jest to w ogóle możliwe? :P

Zawsze myślałem że wyżej maksymalnie da się zrobić 44lvl. Też nie wiem czy to wykonalne. Sam przy rekordzie wyczyściłem wszystkie lasy, całą mapę i zabiłem wszystko z przywołań. Mój osobisty rekord:

20140809110152

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całkiem nieźle, ja się nie mam czym chwalić, zarówno w wypadku jedynki (28), jak i dwójki (32). xD Tak sobie teraz pomyślałem, że sporą ilość PD można skosić za zabicie przyzwanego golema - 1000 każdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2014 o 11:18, Firefly94 napisał:

Całkiem nieźle, ja się nie mam czym chwalić, zarówno w wypadku jedynki (28), jak i dwójki
(32). xD Tak sobie teraz pomyślałem, że sporą ilość PD można skosić za zabicie przyzwanego
golema - 1000 każdy.

Dokładnie, ale chyba tylko w jedynce dawały dośwaidczenie (i było dużo zwojów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2014 o 11:41, knopfler napisał:

Dokładnie, ale chyba tylko w jedynce dawały dośwaidczenie (i było dużo zwojów).

Dokładnie, co więcej w ostatnich rozdziałach Xzardas ma w sklepie kilka zwojów przywołań które odnawiają sie po każdej rozmowie (teoretycznie można kupować w nieskończoność, efekt prosty - xp też jest bez limitu. Kiedyś udało mi się też dojść do poziomu ~50 (nie pamiętam 47 czy 48) ale potem stwierdziłem że jest to zbyt nudne i dałem sobie spokój :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2014 o 11:18, Firefly94 napisał:

Całkiem nieźle, ja się nie mam czym chwalić, zarówno w wypadku jedynki (28), jak i dwójki
(32). xD Tak sobie teraz pomyślałem, że sporą ilość PD można skosić za zabicie przyzwanego
golema - 1000 każdy.

Można też glitchować komnatę demonów pod miastem orków i wtedy XP wpada raźno. No i wyrżnąć w pień wszelkie życie w grze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować