Zaloguj się, aby obserwować  
Milteen

GOTHIC

16146 postów w tym temacie

Z tego co piszczy w trawie themoddersów wygląda na to, że w najbliższym czasie ma się pojawić wersja 1.45 Edycji Rozszerzonej (miała wyjść do konca wakacji ale nieco się przeciągneło) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co zrobić w sytuacji, gdybym chciał zainstalować równocześnie dwie modyfikacje i grać na przemian w jedną i drugą? Po prostu wrzucić odpowiednie pliki do odpowiednich folderów, a Gothic Starter sam mi je wykryje i pozwoli wybrać, w którego moda chcę aktualnie grać? Czy może muszę zainstalować grę dwa razy dla dwóch osobnych modów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile dobrze pamiętam jak kiedyś bawiłem się moddami to można grać w kilka modów na raz, ale zapisy gry nie przechodzą.
Grałem tak kiedyś w Mroczne Tajemnice i w paczkę tekstur jakąś. Przez Gothic Starter odpalasz moda, w apce masz listę zainstalowanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobre i złe przynoszę wieści tedy post wyjdzie słodko gorzki. Od dobrych zaczynając:
Obecna wersja Edycji Rozszerzonej to 1.451 a nie jak pisałem koło pół roku temu 1.401 . Zawartość moda (objętościowo) praktycznie się podwoiła i już na samym placu wymian widać, że pojawiło się coś/ktoś nowy.

A teraz złe wieści:
Outlander (czy też po zmianie nicka "gothic 1210") wypuścił patch 1.451 nie dalej niż dwa tygodnie temu ale jednocześnie zapowiedział, że to jego ostatnia łatka a przynajmniej tak można interpretować brak wchodzenia na konto oraz wpis:
"Chwała ci za to! Ja rzucam modding. [m] sobie 4 lata życia. Aż szkoda..."

Wygląda na to, że miał już dość namolnych marud pytających go kiedy będzie wersja ostateczna i czemu jej jeszcze nie ma :P Co więcej jakiś tydzień temu usunął stronę moda na Facezbuku i wszystkie linki z modyfikacją (musiały się mu marudy ostro dać we znaki). Na szczęście nim to się stało niektóre ludziki nową wersję pobrały i mogą się nią podzielić co też niżej podpisany właśnie czyni w tej oto lokalizacji
[m]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla zainteresowanych najnowszą wersją Edycji Rozszerzonej: w przypiętym poście znajdują się już linki do darmowego jej pobrania, bez żadnych rejestracji czy wykupywania transferu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować