Zaloguj się, aby obserwować  
Milteen

GOTHIC

16146 postów w tym temacie

Dnia 27.11.2005 o 13:23, pit1991 napisał:

>kiedy wychodzi gothic 3?


Po 1. Nie pisz 2 razy tego samego !!
Po 2. Albo w 3-4 kwartale 2006 albo 1-2 kwartał 2007 :p chodz o niemiecka jak się nie myle ;p ale może o polską równiez ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze: nie masz pewnosci kiedy wyjdzie gothic III, premiera w niemczech:1-2kwartal 2006 a PL mozliwe ze 3 kwartal 2006 (jak narazie o 2007 nikt nie smie mowic) :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2005 o 13:39, SimFury napisał:

> >kiedy wychodzi gothic 3?

Po 1. Nie pisz 2 razy tego samego !!
Po 2. Albo w 3-4 kwartale 2006 albo 1-2 kwartał
2007 :p chodz o niemiecka jak się nie myle ;p ale może o polską równiez ;p

Skąd masz te genialne wiadomości na temat premiery GIII?! 1 kwartał 2006 czyli pewnie w marcu premiera ver niemieckiej GIII a w kwietniu PL, a w lutym demko. To wg. tego jeśli wyjdzie w 1 kwartale 2006, narazie nie ma żadnych nowych wieści co do zmiany terminu premiery wiec nie wywołuj paniki 1-2 kwartałem 2007.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2005 o 14:55, Milteen napisał:

po pierwsze: nie masz pewnosci kiedy wyjdzie gothic III, premiera w niemczech:1-2kwartal 2006 a PL mozliwe ze 3 kwartal
2006 (jak narazie o 2007 nikt nie smie mowic) :]


przeciesz było gdzies mówione, że zostało przesuniete ;p chyba, że chodziło o inna gre :p za duzo ich jest ostatnio :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To napewno nie Gothic III bo nowych inoformacji nie ma, a w szczegulnosci o przesunieciu premiery nie ma / nie bylo / i miejmy nadzieje ze nie bedzie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2005 o 15:10, Milteen napisał:

To napewno nie Gothic III bo nowych inoformacji nie ma, a w szczegulnosci o przesunieciu premiery nie ma / nie bylo / i
miejmy nadzieje ze nie bedzie :]


To przepraszam za złe info!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2005 o 10:52, Milteen napisał:

Dziwne.... po co kupiles I jak demko ci sie nie podobalo :P Jak ja zobaczylem ta gierke to odrazu mi sie spodobala i poszlem
i kupilem :]

Ahh wszystko sie zaczeło od tego że pojawiła sie nowa ekstraklasyka i była promocja że jak kupisz 5 to masz giere gratis =] kupiłem pięc ekstraklasyk i w tym gothica sam nie wiem dlaczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2005 o 22:21, robaczek76 napisał:

prosze jezeli ktos wie jak mozna ozywic sie z powrotem zapisalam gre gdy zabili
mnie dzieki czekam

chyba tylko za pomocą kodów... przynajmniej widziałem jak mój kuzyn tak robi w G2...
Zapytam go przy najbliższej okazji, bo ja się na kodach nie znam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2005 o 22:21, robaczek76 napisał:

prosze jezeli ktos wie jak mozna ozywic sie z powrotem zapisalam gre gdy zabili
mnie dzieki czekam

Wczytaj zapis wcześniejszej gry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2005 o 22:21, robaczek76 napisał:

prosze jezeli ktos wie jak mozna ozywic sie z powrotem zapisalam gre gdy zabili
mnie dzieki czekam


wejdz na jakas stronke o gothicu i sciagnij kody, jest taka mozliwosc... ale nie pamietam jak sie to robi bo dawno nie gralem w ta gierke a kodow praktycznie nie uzywalem ... wiem jedynie ze bedziesz musial w grze kliknac klawisz "b" a potem wystukac marwin a potem jakis klawisz wcisnac na odzyskanie zycia ale jaki nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem prawie na początki G1, mam 5 poziom ale nie chcę jeszcze sie do nikogo przyłączyć zanim nie wykończę kilku questów - i tu mam problem, mimo że mam poziom mistrza w broni jednoręcznej, spodnie kopacza - jedyna osiągalna zbroja na tym etapie - za nic nie mogę rozwalić Krzykacza, podonie jek tego L.. który każe mi noisić wodę, nie mogę pokonac topielcaz, nie moge kupić zaklęcia snu w Nowym obozie - i w ogóle nie mogę używać magii - o co tu chodzi? Jeżeli mi nikt nie pomożę to wywalę G1 za okno :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2005 o 23:49, TomB napisał:

Jestem prawie na początki G1, mam 5 poziom ale nie chcę jeszcze sie do nikogo przyłączyć zanim
nie wykończę kilku questów - i tu mam problem, mimo że mam poziom mistrza w broni jednoręcznej,
spodnie kopacza - jedyna osiągalna zbroja na tym etapie - za nic nie mogę rozwalić Krzykacza,
podonie jek tego L.. który każe mi noisić wodę, nie mogę pokonac topielcaz, nie moge kupić
zaklęcia snu w Nowym obozie - i w ogóle nie mogę używać magii - o co tu chodzi? Jeżeli mi nikt
nie pomożę to wywalę G1 za okno :(.


Topielec - trudny przeciwnik jak na I akt. Sprowokuj go do ataku, pozwól, aby cię gonił i wskakuj do wody. Płyniesz aż do tamy i wychodzisz na brzeg obok tawerny. Zajmą się nim "bramkarze", a ty zbierzesz łup.

Krzykacz - po pierwsze musisz mieć dobrą broń. Polecam pójść w nocy na dach tawerny i zaatakować, któregoś z łysych Szkodników - naparzanie na chama i znienacka pozwoli ci pokonać gościa i zabrać niezłą maczugę.
Idzie na Lewusa, atakujesz go - jeśli masz problem wskakujesz na dach domku i strzelasz z łuku dopóki poziom PŻ nie spadnie ma na tyle, że pokonasz go jednym uderzeniem. Dobry Długi Łuk weźmiesz po pokonaniu jakiegoś gościa na dachu tawerny

Lewus - bardzo silny, nawet na 10lvl w pierwszym akcie go niepokonałem. Za to na początku drugiego, gdy dostaniesz lepszą zbroję, bedzi to drobnostka.

Z zaklęciami jest tak - musisz pójść do miejsca wyrobu bagiennego ziela i pomóc jednemu z nowicjuszy - akcja jest prosta jak drut i chyba właśnie za nią dostaniesz zaklęcie snu.
Albo za to, że zbierzesz bagienne ziele od zbieraczy na bagnach - nie pamiętam

Zaklęcie snu możesz również dostać od Baala, który sprzedaje ziele w Nowym Obozie, ale lepiej weź od niego potęznego skręta, dzieki któremu zdobędziesz prychylność Baal''a Tyon''a - nie jest do konieczne, ale punkty XP piechotą nie chodzą.

Magia - aby aktywować zaklęcie wejdź w menu ekwipunku i zaznacz zaklęcie tak jak się wybiera broń (Lewy Mouse + W lub Kursor Góra) - pojawi ci się liczba 4. Wtedy, po wyjsciu z menu, gdy wciśniesz 4 wybierzesz zaklęcie.
Zaklęcie typu Ognisty Pocisk rzucasz raz, a dobrze tak samo jak uderzasz mieczem czy strzelas z łuku. Niektóre zaklęcię, jak Kula Ognia czy Podmuch Wiatru, będziesz mógł ulepszyć przytrzymując klawisz myszki - w ten sposób skumulujesz ich energię kosztem many.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2005 o 23:49, TomB napisał:

Jestem prawie na początki G1,/.../ Jeżeli mi nikt
nie pomożę to wywalę G1 za okno :(.

Zrobiłbyś jedno z największych głupstw w życiu (gracza). Gothic jest miejscami nawet bardzo trudny, ale to naprawdę dobra gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2005 o 23:49, TomB napisał:

Jestem prawie na początki G1, mam 5 poziom ale nie chcę jeszcze sie do nikogo przyłączyć zanim
nie wykończę kilku questów - i tu mam problem, mimo że mam poziom mistrza w broni jednoręcznej,
spodnie kopacza - jedyna osiągalna zbroja na tym etapie - za nic nie mogę rozwalić Krzykacza,
podonie jek tego L.. który każe mi noisić wodę, nie mogę pokonac topielcaz, nie moge kupić
zaklęcia snu w Nowym obozie - i w ogóle nie mogę używać magii - o co tu chodzi? Jeżeli mi nikt
nie pomożę to wywalę G1 za okno :(.

Ja z trudnymi przeciwnikami na poczatku gry radziłem sobie w ten sposób , że najpierw "zmiękczałem" ich z łuku i dopiero potem dochodziło do walki wręcz.
Mistrzostwo w broni bez odpowiedniej siły też za dużo nie pomoże.Jesteś na 5 poziomie czyli zdobyłeś 50 punktów z czego 30 poszło na broń 1-ręczną.Pozostało 20.Nawet jeżeli je wszystkie przeznaczyłeś na rozwój siły to masz tylko 30 i naprawdę nie jest to wystarczające aby zadawać duże obrażenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za pomoc. Problem z gościem wyrabiającym ziele, jest taki, że trzeba przyprowadzic jego zmiennika - który przyjśc nie chce, próba rozwiązania siłowego kończy sie oczywiście dość szybkim zgonem. Jeżeli będę mocny w rozdziale drugim to ich pokonam - ok, ale czy nie oznacza to przystąpienia do którejś z frakcji? - nie utracę wtedy questów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2005 o 12:45, TomB napisał:

Dziękuję za pomoc. Problem z gościem wyrabiającym ziele, jest taki, że trzeba przyprowadzic
jego zmiennika - który przyjśc nie chce, próba rozwiązania siłowego kończy sie oczywiście dość
szybkim zgonem. Jeżeli będę mocny w rozdziale drugim to ich pokonam - ok, ale czy nie oznacza
to przystąpienia do którejś z frakcji? - nie utracę wtedy questów?

Możesz zostać przyjęty do Starego Obozu, do Nowego Obozu albo do Sekty. Główna linia pozostaje ta sama, różnią się nieco questy. Ale - zapewniam cię- nie skończysz na jednym przejściu gry. Będziesz mógł grać w Gothic''a I jakieś 6-8 razy, zanim Ci się znudzi i przjdziesz do Ghotic''a II.Tym samym zapoznasz się gruntownie ze wszystkimi szczegółami gry...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.12.2005 o 23:49, TomB napisał:

podonie jek tego L.. który każe mi noisić wodę, nie mogę pokonac topielcaz,


A propo Lewusa to miałem na niego dość perfidny sposób - mianowicie kiedy zaczynała sie walka uciekałem mu na mały dystans (tak zeby nie dobywał łuku i na początku nie należy go nawet draśniąć bo mu inni pomagają) on mnie gonił aż do tego małego jeziorka (po prawej przy wejsciu do obozu) wskakiwałem do jeziorka a on za mną pamietaj aby za daleka nie uciekać bo go zgubisz, w jeziorku on chowa broń i płynie za tobą teraz wystarczy dopłynąć do brzegu, ale zrobić to w ten sposób zeby po dotknieciu nogami gruntu odwrucić sie , biedny lewus cały czas bedzie pływał, wtedy właśnie można go niespiesznie i całkowicie bezpiecznie zaszlachtować:)
W spadu po nim dostaniesz lepszą broń łuk sporo rudy i chyba nawet jakiś pierścień!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować