Zaloguj się, aby obserwować  
Milteen

GOTHIC

16146 postów w tym temacie

Dnia 27.12.2006 o 14:03, Langier napisał:

Ja pozbawiłem od orków całe ich miasto, żadnej orkowej duszy i zwłok.

No orków to nie problem się pozbyć :) z 2-3 lvle się w ich mieście spokojnie nabije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2006 o 13:56, Langier napisał:

A gdy przeszliście tego gothica który mnieliście poziom ja 32.


W grze jest bug, który powoduje, że można nabić sobie mnóstwo poziomów. Od Xardasa wykupuje się czary przywołań (ma ich mnóstwo i trzeba za nei zapłacić cały majątek) a potem zabija się przyzwane istoty. Jest to dosyć nudne bo się nie bronią i długotrwałe, ale jeśli komuś zależy żeby mieć niezwykle wysoki poziom to może się w to pobawić. Normalnie da się chyba nastukać ze 44 level o ile mnie pamięć nie myli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2006 o 14:09, Langier napisał:

a kogo lub co było ci najtrudniej zgładzić?


Heh, ja nie mogłem dać sobie rady z nawiedzonymi strażnikami i musiałem wczytać starszego sava i inaczej postać rozwinąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2006 o 14:52, Cezar14 napisał:

Co trzeba z almanachem w gothic bo go znalazłem i nie wiem co z nim zrobić???


To ten almanach, który znalazłeś w jaskinii goblinów koło Obozu na bagnie z Gothica I??? Jak tak to musisz go dać Cor Kalomowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2006 o 14:09, Langier napisał:

a kogo lub co było ci najtrudniej zgładzić?

Chyba Cor Kaloma w ostatniej potyczce, kiedy on używa zaklecia pirokinezy, a Śniacy strzela kulami ognia. A pamietam, ze na początku gry kiedy postać Bezimiennego jest jeszcze słaba to miałem problem z pobiciem Kharima na arenie Scatie`go. Poza tym w grze nie ma specjalnie trudnych pojedynków, chyba, że ni z tego ni z owego pójdziemy na poczatku gry skopać tyłek Gomez`owi ;) hehe wtedy mogą być problemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten almanach(z wieży mgieł) to misja, trzeba odszukać następny i następny itd. Tylko pierwszy jest dość trudny do zrozumienia. Z tego co pamiętam, to drugi jest w ruinach fortecy na terenach orków(tam gdzie pierwszy raz spotkaliśmy Ur-shaka, chyba na tej wieży), trzeci jest chyba na wysepce na rzeczce obok starego obozu, tej(rzeczce) na której jest most z dwoma strażnikami. Dalej nie pamiętam.

PS:Kolejne almanachy pojawiają się na swoich miejscach po przeczytaniu poprzednich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2006 o 16:34, CR7 napisał:

Ten almanach(z wieży mgieł) to misja, trzeba odszukać następny i następny itd. Tylko pierwszy
jest dość trudny do zrozumienia. Z tego co pamiętam, to drugi jest w ruinach fortecy na terenach
orków(tam gdzie pierwszy raz spotkaliśmy Ur-shaka, chyba na tej wieży), trzeci jest chyba na
wysepce na rzeczce obok starego obozu, tej(rzeczce) na której jest most z dwoma strażnikami.
Dalej nie pamiętam.

PS:Kolejne almanachy pojawiają się na swoich miejscach po przeczytaniu poprzednich.


Pomyliłeś Almanach z Chromaninem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mylisz almanach, którego odzyskanie zleca nam Cor Kalom, a "pomaga" nam Talas, z zadaniem odszukania sześciu ksiąg Chromanina. Ale fakt, dobrze prawisz, kolejne księgi pojawiają się po odnalezieniu wcześniejszej. Oto mapka ich umieszczenie w koloni górniczej Khorinis:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2006 o 16:49, Langier napisał:

A kto zleca misję chromaninów czy coś?

Nikt jej nie zleca. Kiedy jestes jż dostatecznie silny wyruszasz do wieży mgieł i tam po walce z kościejami znajdujesz pierwszą księgę - zagadkę. jest sześć ksziag. Zagadki są na prawdę trudne, a punktów doświadczenia z tego mało. Ale fajnie się szuka następnych tomów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2006 o 16:49, Langier napisał:

A kto zleca misję chromaninów czy coś?

Nikt jak znajdziesz 1 księgę dostasjesz zagadkę i quest sam się uruchamia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2006 o 16:58, Langier napisał:

sorry zapomniałem gdzie jest wieża mgieł dawno w to nie grałem, gdzie ona jest?

O tutaj (zaznaczyłem żółtym kólkiem):


Jest tam spory labirynt i sporo szkieletów. Po zabiciu szkieleta maga znajdziesz pierwszego chromanina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2006 o 16:58, Langier napisał:

sorry zapomniałem gdzie jest wieża mgieł dawno w to nie grałem, gdzie ona jest?

Jakby to określić... Na północy mapy kolonii.Niedaleko wraku statku obok którego kręca się ogniste jaszczury, tam też pojawi sie 4 czy 5 tom. W tych okolicach gdzie jest klasztor z kamieniem ogniskującym, po który idzie się z Gornem. Ale jeżeli tam idziesz to przygotuj się na ciężką walkę. Bardziej tego nie sprecyzuje, bo sam nie mam teraz zainstalowanej jedynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2006 o 16:58, Langier napisał:

sorry zapomniałem gdzie jest wieża mgieł dawno w to nie grałem, gdzie ona jest?

Wskocz do rzeki obok starego obozu, płyń do morza póżniej wzdłuż plaży w prawo a znajdziesz wśród skał dolne wejście do wieży mgieł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2006 o 13:15, black day napisał:

A jaki jest wasz ulubiony arcy mag w koloni?
oto poziomy Xardasa,Saturasa i Coristo:
Xardas:30,Coristo:30,Saturas:29.


Co do arcymagów - moim zdaniem najwięcej klasy, magii i "tajemniczości" ma Saturas. Xardas jest tuż za nim. Corristo z kolei nie jest raczej wart uwagi - uczy tylko do 4 kręgu, a później i tak zostanie zamordowany.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować