Zaloguj się, aby obserwować  
Milteen

GOTHIC

16146 postów w tym temacie

Dnia 16.01.2006 o 20:26, wargas napisał:

Znajdziesz go w małej grocie przed Górską Twierdzą tam gdzie kręcą się ogary, jak wejdziesz
za most i skręcisz w lewo i widzisz Twierdzę to jest zakręt w prawo, tam są ogary, wybij je
idź w prawo tam po prawej stronie zobaczysz grotę, tam w skrzyni jest młotek na tego Palanta.


dokładnie tam był, ale...przypominał siekierkę i nie przeczytałem opisu przedmiotu więc miałem go w plecaku i bez sensu szukałem kolejnego..;-)
co do siedzącego pod drzewem - znalazłem go (i troche obiłem ;-) a nazywa się on Pacho ;-) na dzisiaj przewiduje poszukiwania szamana orka bo jestem już po Xardasie i...pytanie - żeby wyjść z wieży teleportowałem się do Saturasa i..ten zapytał czy widziałem się z Xardasem i odpowiedzi były dziwne na tyle że zadanie trafiło do niewykonanych!!! a ja przecież tyle jeszcze musze zrobic ;-) każda odpowiedz to powoduje więc...teleportowałem sie od Saturasa na tyle wcześnie że nie zapytał do obozu na bagnie ;-) czy to jakis błąd w grze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.01.2006 o 15:26, jacko napisał:

wcześnie że nie zapytał do obozu na bagnie ;-) czy to jakis błąd w grze?

To nie błąd,tak ma być.Tego zadania nie da się wykonać.Po prostu bezimienny nie chce mowić magom że ta ich ruda nie pomoże w rozwaleniu bariery(no może z jednym wyjątkiem... ale sza! o tym dowiesz się poźniej,nie chcę psuć Tobie zabawy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2006 o 11:48, Monastor napisał:


Ork szaman wszystko mówił ;)
Trzeba czytać dialogi albo przynajmniej dziennik...


Czytam dialogi i je słucham. Czytam też dziennik, ale Uruk nie powiedział dokładnie, w której kopalni jest ten Ork Niewolnik, a są trzy kopalnie. Gdybym już przeszedł grę to bym też wiedział, w której to on jest itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2006 o 18:20, DEViANCE napisał:

>
> Ork szaman wszystko mówił ;)
> Trzeba czytać dialogi albo przynajmniej dziennik...

Czytam dialogi i je słucham. Czytam też dziennik, ale Uruk nie powiedział dokładnie, w której
kopalni jest ten Ork Niewolnik, a są trzy kopalnie. Gdybym już przeszedł grę to bym też wiedział,
w której to on jest itp.

Bezimienny to mówił po rozmowie z orkiem, poza tym ork używa powszechnie używanego w kolonii określenia tej właśnie kopalni... Napewno to było jasno powiedziane ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2006 o 18:22, Monastor napisał:


Bezimienny to mówił po rozmowie z orkiem, poza tym ork używa powszechnie używanego w kolonii
określenia tej właśnie kopalni... Napewno to było jasno powiedziane ;P


Mówił tylko o kopalni z kotłem i nic nie mówił o "Wolnej Kopalni". Najpierw poszedłem do Starej Kopalni, bo tam widziałem jakiś tam kocioł, ale kiedy mnie zaatakowali tam strażnicy to już nie miałem co tam iść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.01.2006 o 18:31, DEViANCE napisał:

Mówił tylko o kopalni z kotłem i nic nie mówił o "Wolnej Kopalni". Najpierw poszedłem do Starej
Kopalni, bo tam widziałem jakiś tam kocioł, ale kiedy mnie zaatakowali tam strażnicy to już
nie miałem co tam iść...

Mniejsza z tym
Mam Ci pokazać screena? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh... Poszło jeszcze łatwiej niż się spodziewałem, na początku się przestraszyłem, że będę musiał grać od nowa bo nie mam takich starych savów...
Na szczęście wszystko pięknie jest napisane w dzienniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2006 o 18:54, Monastor napisał:

Heh... Poszło jeszcze łatwiej niż się spodziewałem, na początku się przestraszyłem, że będę
musiał grać od nowa bo nie mam takich starych savów...
Na szczęście wszystko pięknie jest napisane w dzienniku


A rzeczywiście :) Hmm... to może przez to, że tak rzadko zaglądam w dziennik? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2006 o 18:58, Stein napisał:

A rzeczywiście :) Hmm... to może przez to, że tak rzadko zaglądam w dziennik? :>

No najwyraźniej ;]
Dlatego zawsze należy sprawdzać samemu zanim się zapyta na forum... można się potem najeść wstydu ;)
Może nie w takich przypadkach, ale zdarzają się naprawdę śmieszne sytuacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 17.01.2006 o 18:59, Monastor napisał:

Dlatego zawsze należy sprawdzać samemu zanim się zapyta na forum... można się potem najeść
wstydu ;)
Może nie w takich przypadkach, ale zdarzają się naprawdę śmieszne sytuacje :)


Dla mnie pytanie się na forum nie sprawia żadnego wstydu, więc nie wiem czemu Ty tak uważasz. Może po prostu Deviance i ja nie zajrzeliśmy w dziennik, zdezorientowani latamy wszędzie no i co? Zapytać się na forum to nic takiego :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówię, że akurat nie w tym przypadku ;)
Z resztą, mnie by się troszkę głupio zrobiło gdybym pytał się wszystkich na forum mając wszystko przed nosem.
Mniejsza z tym

EOT!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2006 o 17:17, Darkstar181 napisał:

To nie błąd,tak ma być.Tego zadania nie da się wykonać.Po prostu bezimienny nie chce mowić
magom że ta ich ruda nie pomoże w rozwaleniu bariery(no może z jednym wyjątkiem... ale sza!
o tym dowiesz się poźniej,nie chcę psuć Tobie zabawy)

więc mam teraz problem ze znalezieniem wolnej kopalni - ale zaraz poszukam jej na mapach na stronie o grze, moje pytanie dotyczy tego czy rozmowa z magiem (R...) nie spowoduje jakiegoś błędu w fabule bo kiedy teleportowałem sie do Saturasa on tam stał i pogadaliśmy o Gornie i o kopalni...szybko teleportowałem się na bagna żeby Saturas mnie nie pytał o Xardasa
mam teraz przed znalezieniem kopalni 2 save''y - jeden bez teleportu do magów wody a drugi z rozmową z tym magiem i watkiem Gorna...od którego radzicie wyjść żeby kontynuować dalej grę (czyli dojść do Wolnej K.) i wykonać quest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2006 o 18:54, Monastor napisał:

Heh... Poszło jeszcze łatwiej niż się spodziewałem, na początku się przestraszyłem, że będę
musiał grać od nowa bo nie mam takich starych savów...
Na szczęście wszystko pięknie jest napisane w dzienniku

Można dostać się na góry otaczjące miasto orków, zejść dość nisko i praktycznie wszystkich wystrzelać. Uciążliwe to szukanie drogi, ale możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2006 o 12:55, KrzysztofMarek napisał:

> Heh... Poszło jeszcze łatwiej niż się spodziewałem, na początku się przestraszyłem, że
będę
> musiał grać od nowa bo nie mam takich starych savów...
> Na szczęście wszystko pięknie jest napisane w dzienniku
>
Można dostać się na góry otaczjące miasto orków, zejść dość nisko i praktycznie wszystkich
wystrzelać. Uciążliwe to szukanie drogi, ale możliwe.

To napewno była odpowiedź na MOJEGO posta?

Orków można bez najmniejszego problemu wyciążco do nogi, tylko trzeba mieć maga :) Chociaż pewnie wojownikiem też się da, ale dużo ich i prędko by otoczyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2006 o 14:27, Monastor napisał:

> > /.../
To napewno była odpowiedź na MOJEGO posta? /.../

Dałeś obrazek ze swojego dziennika o zrobieniu Ulu-mulu, więc dodałem Ci informację jak bez niego się obejść, widzę, że niepotrzebnie, przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2006 o 14:43, KrzysztofMarek napisał:

> > > /.../
> To napewno była odpowiedź na MOJEGO posta? /.../
Dałeś obrazek ze swojego dziennika o zrobieniu Ulu-mulu, więc dodałem Ci informację jak bez
niego się obejść, widzę, że niepotrzebnie, przepraszam.

Nie :)
To było pokazanie kilku osobom, że pewne rzeczy, o które pytali są w dzienniku, biało na czarnym ;) Taki mały zakład

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.01.2006 o 11:31, jacko napisał:

mam teraz przed znalezieniem kopalni 2 save''y - jeden bez teleportu do magów wody a drugi
z rozmową z tym magiem i watkiem Gorna...od którego radzicie wyjść żeby kontynuować dalej grę
(czyli dojść do Wolnej K.) i wykonać quest

Rozmowa z Saturasem ANI TROCHE nie powoduje wpływu na fabułe.Możesz spokojnie z nim porozmawiać i nic się nie stanie.Nie będzie błędu.Możesz grać też dalej bez rozmowy z nim.Niezależnie co wybierzesz nie powstanie jakiś błąd w fabule gry.Możesz spokojnie porozmawiać z Saturasem...lub grać dalej

Aha zapomniałem.Rozmowa z Saturasem i tak bedzie nieunikniona.Jeszcze będziesz musiał wrocić do nowej kopalni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- heh, tak mi coś się przypomniało z grania w Gothic I... :) - a mianowicie: czy próbowaliście kiedyś latać po zamianie w krwiopijcę?
Pytam, bo chyba jest jakiś błąd co do tego w Gothic I - nie da się lecieć do góry krwiopijcą, jak podlatuję do przepaści, to spadam w dół, oczywiście nie zabijam się, ale nie mogę utrzymać wysokości, ani lecieć do góry...Próbowałem na kilka sposobów i nic, może coś przeoczyłem? Też tak mieliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować