Zaloguj się, aby obserwować  
Milteen

GOTHIC

16146 postów w tym temacie

Dnia 23.01.2006 o 19:26, Monastor napisał:

Ręcznie... stajesz między kolumną a rozpadliną (tylko wyłącz bieganie, żeby nie zlecieć), odwracasz
się tak, żeby kolumna się podświetliła i używasz jej jak każdego przedmiotu... czyli ctrl +
up


za którymś razem ale udało się - kolumna runęła ale nawet wiedząc że tak będzie wcale nie było łatwo- trzeba było ja po skosie od strony rozpadliny wziąść...poza tym próbowałem raz jeszcze i...nie wystarczyło mi cierpliwości - zgadzam sie że straszna to niedoróbka - skoro można akrobatyką śmignąć to bez byłaby to furtka do dostania się na tą platformę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem magiem w NK. Czy ktoś wie gdzie jest brama do portalu w świątyni Adanosa. Otrzymałem w końcu klucz do bramy od Quarhodrona ale za holerę nie mogę jej znaleść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2006 o 23:29, gem3 napisał:

Jestem magiem w NK. Czy ktoś wie gdzie jest brama do portalu w świątyni Adanosa. Otrzymałem
w końcu klucz do bramy od Quarhodrona ale za holerę nie mogę jej znaleść.

Temat o GII:NK:
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=58&u=1403
A brama do portalu to ta, którą zatrzasnął Ci przed nosem Kruk (w obozie bandytów).
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedawno skończyłem po raz 3 gothic 1 i ostatnio, kiedy rozmawiałem z kolegą o swojej postaci, przypomniała mi się jedna rzecz.

Do czego tak właściwie służy fragment lodowego golema? Znajduje się go razem z sercem tej bestii i nic z nim się nie da zrobić (przynajmniej nie odkryłem sposobu na jego wykorzystanie). Jak spróbowałem go użyć to wyświetlił mi komunikat, że potrzebuję więcej many... dużo więcej, myślę że ta wartość to około 500 (miałem wtedy chyba czterdzieści, a wyświetliło mi 400 z hakiem), a taka jest przecież nieosiągalna w grze.

Ktoś wie co z tym się robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeśli byś miał 500 many to mógłbyś używać tego fragmentu jako runy (sopel lodu czy coś takiego), z tego co pamiętam nie wymaga to żadnego kręgu magii, ale 500 punktów many można osiągnąć tylko przez mikstury, tylko z kąd je brać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale bezsens :)
500 many nie można w ogóle zdobyć a jeśli jest na to jakiś sposób to chyba trzeba grać magiem... i to potężnym jak nie wiem co

Dużo łatwiej wyuczyć się 6 kręgów magii i kupić wszystkie runy... Zwłaszcza, że taka fala śmierci Uriziela jest troszeczkę silniejsza niż sopel lodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc jest niewykonalne zdobyć 500 many. Trzeba by było mieć ponad 40 poziom i korzystać z wielu mikstur, zwiększających trwale manę. Jednak jeśli Ktoś jest bardzo ciekaw co robi ten "Fragment Lodowego Golema"to może w oststateczności użyć kodu. "Insert udshaman_rockefeller". Ci szamani mają dużo eliksirów many i nie tylko:) W każdym razie ja jeszcze tego nie próbowałem jeśli ktoś tak zrobi to bardzo proszę o to aby doniusł mi o właściwościach tego tajemniczego fragmentu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2006 o 17:24, Bajuj napisał:

Czy ktoś wie jak tam przeskoczyc?

Wypij napój szybkości i wyskocz z rozbiegu. Akrobatyka jest zbędna. To miejsce będziesz musiał odwiedzic by dorwac trolla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2006 o 11:38, TomB napisał:

Wypij napój szybkości i wyskocz z rozbiegu. Akrobatyka jest zbędna. To miejsce będziesz musiał
odwiedzic by dorwac trolla.


Tam nie ma żadnego trolla (i na pewno nie musi tam skakać)...a może jest coś o czym nie wiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2006 o 12:32, Raylin napisał:

Tam nie ma żadnego trolla (i na pewno nie musi tam skakać)...a może jest coś o czym nie wiem?


jak nie ma, później pojawia się młody troll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2006 o 12:33, myniekka napisał:

jak nie ma, później pojawia się młody troll


Troll pojawia się na placu po wyjściu z jaskini i aby go "dorwać" wcale nie trzeba skakać tam gdzie mówi TomB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tak i nie. Po pierwszej wizycie, troll jest na dole. Ale gdy będziesz kolekcjonował drobiazgi do ulu-mulu to troll pojawia sie na górze. Nie udało mi sie go ściągnąć na dół i by ukończyć quest musiałem tam wskoczyć. CBDU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2006 o 13:48, TomB napisał:

I tak i nie. Po pierwszej wizycie, troll jest na dole. Ale gdy będziesz kolekcjonował drobiazgi
do ulu-mulu to troll pojawia sie na górze. Nie udało mi sie go ściągnąć na dół i by ukończyć
quest musiałem tam wskoczyć. CBDU.

Przecież wtedy trolle pojawiają się we wszystkich możliwych miejscach, w życiu by mi nie przyszło do głowy, żeby się pchać akurat tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2006 o 14:04, TomB napisał:

U mnie, z kolei nie pojawiły się nigdzie. I stąd ta desperacja.

Niemożliwe, muszą być tam, gdzie przedtem. Na przykład w kanionie trolli, gdzie wcześniej ubijało się trolla razem z Diego.

Jeśli ich nie ma, to znaczy że jeszcze nie dostałeś questa, lub nie doszedłeś w nim do stosownego etapu. Dziwne żeby taki błąd pojawiał się u Ciebie, kiedy u innych jest normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi sie wydaje ze poszedles w zle miejsce, jak nie spotkales diego to to jest zle miejsce, amsz go sptoakc zabic trola razem z nim i otwrozyc wrota po ten kamien, czasami sie wrota i nieotwieraja a diego niechce sie ruszyc i stoi jak glupi z lukiem w reku ale wtedy to musisz wczytac save ktory jest przed walka i jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a co do tego gdzie on jest to jak wychodszi ze starego obozu idzisz droga do kopali ale na rozwidelniu musiz wejsc w las i is prosto zreszta masz to na mapie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2006 o 14:05, TomB napisał:

BTW: Z obywatela robotnik. Czy to awans?


Wiesz - w czasach Polskiej Rzeczpospolitej Ludowej obywatelem był praktycznie każdy. A robotnik to wyróżniająca się jednostka, która pracuje na rzecz budowy ojczyzny i polepszenia bytu obywateli :].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować