Zaloguj się, aby obserwować  
Milteen

GOTHIC

16146 postów w tym temacie

Tak ... ale gry gra zostanie jeszcze dopracowana (ulepszona) najlepiej jakby na nowym enginie graficznym to napewno CDP spolonizuje i ja ... no duzo do roboty by nie mial bo wszystko praktycznie ma, jedynie nowe questy itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2006 o 08:30, Milteen napisał:

Sa plotki ze maja wznowic produkcje Gothica I w nowszej wersji...
A aktualnie to chyba nie ma juz nigdzie tej gry lezacej na sklepowej puleczce, jedynie allegro/sklep
gram

Jak znam życie (a trochę je znam ;)) to każda próba odświeżenia starej gry kończy się zaesze conajmniej niepowodzeniem...
Najlepiej niech wydadzą reedycję Gothica bez żadnych zmian, bo inaczej nie wróżę nowej wersji wielkiego powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram teraz w G 2 i chciałbym sie przyłączyć do paladynów. Czy muszę pierw przyłączyc się do straży czy jest to osobna organizacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2006 o 14:50, Pitkit napisał:

Gram teraz w G 2 i chciałbym sie przyłączyć do paladynów. Czy muszę pierw przyłączyc się do
straży czy jest to osobna organizacja?

Tak, musisz najpierw zostać strażnikiem miejskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2006 o 14:50, Pitkit napisał:

Gram teraz w G 2 i chciałbym sie przyłączyć do paladynów. Czy muszę pierw przyłączyc się do
straży czy jest to osobna organizacja?


Awans ze Strażnika na Paladyna odbędzie się automatycznie w trzecim rozdziale.Ale osobiści polecam drogę najemnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2006 o 15:47, YahooPL napisał:

W tą kolumne musisz walnąć zaklęciem "Uderzenie Wiatru" wtedy powinna się przewrócić.


i przewróci się w prawidłową stronę tworząc pomost???????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

uzbierałem parę drogich roślinek w cenie po 500 i 250 które dodaja mi 1 do siły zręcxznośći oraz 5 do życia, czy warto je użyć czy też lepiej sprzedać. Jastem dopiero na poziomie 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2006 o 19:49, Pitkit napisał:

uzbierałem parę drogich roślinek w cenie po 500 i 250 które dodaja mi 1 do siły zręcxznośći
oraz 5 do życia, czy warto je użyć czy też lepiej sprzedać. Jastem dopiero na poziomie 3

Ja z nich zawsze korzystałem-ewentualnie można nauczyć się alchemii i zrobić np. miksturę siły i wtedy wpadną już 3pkt. siły a nie 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2006 o 19:49, Pitkit napisał:

uzbierałem parę drogich roślinek w cenie po 500 i 250 które dodaja mi 1 do siły zręcxznośći
oraz 5 do życia, czy warto je użyć czy też lepiej sprzedać. Jastem dopiero na poziomie 3

Ja bym zużył gdyż rudy mozna nazbierać! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2006 o 19:49, Pitkit napisał:

uzbierałem parę drogich roślinek w cenie po 500 i 250 które dodaja mi 1 do siły zręcxznośći
oraz 5 do życia, czy warto je użyć czy też lepiej sprzedać. Jastem dopiero na poziomie 3


Jeśli chcesz na coś uzbierać konkretnego rude to sprzedaj te roślinki.A jeśli nie czujesz się na siłach z począdkowymi potworkami to lepiej je zachowaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2006 o 19:49, Pitkit napisał:

uzbierałem parę drogich roślinek w cenie po 500 i 250 które dodaja mi 1 do siły zręcxznośći
oraz 5 do życia, czy warto je użyć czy też lepiej sprzedać. Jastem dopiero na poziomie 3


Czy w jedynce też są te roślinki? A jak są to gdzie? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :D

Właśnie zostałam najemnikiem, a zaraz potem chcą ze mnie zrobić Maga Wody. Skorzystać, czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te roślinki rosną wszędzie... wystarczy pochodzić i pozbierać, ale później jak się ma już ich pełno to jest już to uciążliwe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2006 o 09:42, XMANIA napisał:

Akceptuj, bo musisz... To jest konieczne do przejścia dalszej gry..


Nie musi być Magiem Wody. Tylko jak chce. Ja przeszedłem grę grając najemnikiem w Nowym Obozie, mimo że mogłem zostać Magiem Wody to nie skorzystałem z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2006 o 09:41, XMANIA napisał:

Te roślinki rosną wszędzie... wystarczy pochodzić i pozbierać, ale później jak się ma już ich
pełno to jest już to uciążliwe ;)


Wiem, ale czy są takie roslinki w jedynce, które na stałe zwiększaja współczyniki siły, zręczności i many? Bo to, że są takie które odnawiają życie i mane to wiem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2006 o 10:54, Leon1989 napisał:

dla mnie ogulnie gothic to gra z dobro fabuło i niezło grafo ale nic szczegulnego


"Nic szczególnego"??? nie zabraniam ci prawa do własnego zdania, ale ja uważam, że jest najlepszy cRPG jaki kiedykolwiek powstał... i takie jest moje zdanie. A może wyjaśnisz dlaczego Gothic jest dla ciebie "nic szczególny"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki! To chyba zostanę najemnikiem, bo mi się bardziej zbroja podoba :D

To powiedzcie mi jeszcze, czy nosić te rzeczy ( bo może sie przydadzą ), czy sprzedać:
- amfora
- sól
- siarka
- fajka
- brzytwa
- jaja pełzaczy ( te, które mi zostały po zadaniu z Cor Kalomem )?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować