Zaloguj się, aby obserwować  
Milteen

GOTHIC

16146 postów w tym temacie

Mam pytanie, o dawno nie grałem w g1. W g1 jest Corissto? Jeśli tak to jest dwóch bo w trójce też jest :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2007 o 18:58, garrick napisał:

Mam pytanie, o dawno nie grałem w g1. W g1 jest Corissto? Jeśli tak to jest dwóch bo w trójce
też jest :D.

Gdzie w trójce jest Coristo? On zginoł bo go Gomez zabił. Zmartwych nie
powstał a jak jest jakiś Coristo to nie mag ognia tylko ziomal ma poprostu tak na imie i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest w Gothic 1. Jest nawet dość ważną osobą, bo jest Arcymagiem Kręgu Ognia. Skoro nie grałeś, nie będę zdradzał co się z nim staje, bo mogę ci odebrać radochę z rozgrywki. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2007 o 19:00, Gorn7 napisał:

> Mam pytanie, o dawno nie grałem w g1. W g1 jest Corissto? Jeśli tak to jest dwóch bo w
trójce
> też jest :D.
Gdzie w trójce jest Coristo? On zginoł bo go Gomez zabił. Zmartwych nie
powstał a jak jest jakiś Coristo to nie mag ognia tylko ziomal ma poprostu tak na imie i tyle.

Jest Koristoo. W zamku :D u Robhara. Serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2007 o 19:01, szerszeń45 napisał:

Jest w Gothic 1. Jest nawet dość ważną osobą, bo jest Arcymagiem Kręgu Ognia. Skoro nie grałeś,
nie będę zdradzał co się z nim staje, bo mogę ci odebrać radochę z rozgrywki. :-)

Sory za dubla ale ja przeszedłem gothica 1 tylko nie pamiętam postaci no bo grałem w tamte wakacje xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2007 o 18:58, garrick napisał:

Mam pytanie, o dawno nie grałem w g1. W g1 jest Corissto? Jeśli tak to jest dwóch bo w trójce

Skip`ów też było dwóch. Jeden pracował w kuźni w G1 drugi jest piratem w G2 NK. Postać o imieniu Orik też wystąpiła dwa razy pierwszy raz jako najemnik w następnej części tym imieniem był obdarzony paladyn.
Osobiście ten zabieg mi się nie podoba wole jak każdy NPC ma swoje unikalne imię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2007 o 19:24, garrick napisał:

> > Mam pytanie, o dawno nie grałem w g1. W g1 jest Corissto? Jeśli tak to jest dwóch
bo w
> trójce
> > też jest :D.
> Gdzie w trójce jest Coristo? On zginoł bo go Gomez zabił. Zmartwych nie
> powstał a jak jest jakiś Coristo to nie mag ognia tylko ziomal ma poprostu tak na imie
i tyle.
Jest Koristoo. W zamku :D u Robhara. Serio.

W g3 jest mag ognia Karypto a w G1 jest nag ognia Caristo. Chyba ci się poręciło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje map do gothica (bez opisów). Jeśli ktoś by jakieś znalazł to prosiłbym o wysłanie na maila mj90@gazeta.pl

z góry wielkie dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2007 o 23:43, Vorn napisał:

Potrzebuje map do gothica (bez opisów). Jeśli ktoś by jakieś znalazł to prosiłbym o wysłanie

Nie prościej nabyć taką w grze. Np u kartografa Grahama w Starym Obozie. Możesz zrobić screen`a i już masz piękną mapę bez zbędnych opisów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież można używać myszy:) Może nie tak jak w innych crpg, ale taka zmiana odarła by Gothica z jego uroku. Ciężko się na początku do sterowania przyzwyczaić, ale później pewne rzeczy wykonuje się intuicyjnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2007 o 13:45, hito_kun napisał:

Przecież można używać myszy:) Może nie tak jak w innych crpg, ale taka zmiana odarła by Gothica
z jego uroku. Ciężko się na początku do sterowania przyzwyczaić, ale później pewne rzeczy wykonuje
się intuicyjnie:)

Ja gram w gII i niewiem jak zrbić by było sterowanie z gI prosze o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2007 o 14:07, kibot napisał:

To w opcjach sterowania może musisz pozmieniać klawisze odpowiadającym czynnościom :D

Dużo zabawy ale chyba się pobawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2007 o 14:09, radzio12345 napisał:

> To w opcjach sterowania może musisz pozmieniać klawisze odpowiadającym czynnościom :D

Dużo zabawy ale chyba się pobawie.


Ale czego się nie zrobi dla Gothica :). W podpisie masz błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2007 o 14:12, kibot napisał:

> > To w opcjach sterowania może musisz pozmieniać klawisze odpowiadającym czynnościom
:D
>
> Dużo zabawy ale chyba się pobawie.

Ale czego się nie zrobi dla Gothica :). W podpisie masz błąd.

Swięte słowa ja dla gotika krawiature rozwaliłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować