Zaloguj się, aby obserwować  
Milteen

GOTHIC

16146 postów w tym temacie

Dnia 12.05.2007 o 13:06, Gracz 23 napisał:

Twój kolega porzycza ci originalne gry?Dla mnie kolegą jest sklep i właśnie od sklepu biorę
gry na zawszę


Ale jeżeli akurat twój przyjaciel kupił sobie grę za 99 zł a która jest ''na raz'' (nie zamierzasz jej przechodzić ponownie bo jest liniowa, ale fajnie się w nią gra) to będziesz bulił bańkę jeżeli pożyczanie jest legalne ? Oczywiście nie tyczy się to Gothica bo w tym przypadku wskazane jest przejście kilkukrotne, ująłem to tak ogólnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2007 o 13:06, Gracz 23 napisał:

> > > Potrzebuje map do gothica (bez opisów). Jeśli ktoś by jakieś znalazł to prosiłbym

> o wysłanie
> >
> > Nie prościej nabyć taką w grze. Np u kartografa Grahama w Starym Obozie. Możesz zrobić

> screen`a
> > i już masz piękną mapę bez zbędnych opisów.
>
> Trzeba najpierw mieć grę, ja ją porzyczałem od kolegi a teraz mi są potrzebne same mapy.

Twój kolega porzycza ci originalne gry?Dla mnie kolegą jest sklep i właśnie od sklepu biorę
gry na zawszę


Dokładnie, gra jest rzeczą prywatną do przechodzenia tylko dla siebie, a kolega może najwyżej wypróbować, czy fajnie się w nią gra. Oczywiście jeśli chciałeś ją kupić zwracam honor....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bzdury pleciecie. Pożyczanie gry jest legalne o ile jest ona w tym samym czasie zainstalowana na jednym komputerze. Można więc odinstalować Gothica, pożyczyć koledze żeby przeszedł i odinstalował, po czym znów samemu u siebie grać. Jest to całkowicie legalne. Skąd wy takie durne pomysły bierzecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest ktoś w 2 rozdziale kto może mnie nauczyć walki bronią dwuręczną jestem szkodnikiem jeśli ma to jakieś znaczenie. Prosze o odp. bo chce mi się w GI grać i chciałem się nauczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2007 o 14:41, Xardas 14 napisał:

Czy jest ktoś w 2 rozdziale kto może mnie nauczyć walki bronią dwuręczną jestem szkodnikiem
jeśli ma to jakieś znaczenie. Prosze o odp. bo chce mi się w GI grać i chciałem się nauczyć.

Po pokonaniu królowej idzesz do nowgo obozu lee cię przyjmuje i możesz się już uczyć ale 1 poziom wymaga 30 punktów nauki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że dopiero kiedy dopuszczą cię do Najemników będziesz mógł się szkolić w broni 2-ręcznej (chyba Lee będzie cię wtedy szkolił), póki co musisz sobie radzić bronią 1-ręczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2007 o 14:42, Gracz 23 napisał:

Po pokonaniu królowej idzesz do nowgo obozu lee cię przyjmuje i możesz się już uczyć ale 1
poziom wymaga 30 punktów nauki

dzięki a od którego poziomu można zabijać pełzacze bo niemoge zbić ani jednego a na 100% dostaje ciosy czy zabijanie pełzaczy od czegoś zależy czy co a może to bug ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2007 o 14:49, Xardas 14 napisał:

> Po pokonaniu królowej idzesz do nowgo obozu lee cię przyjmuje i możesz się już uczyć ale
1
> poziom wymaga 30 punktów nauki
dzięki a od którego poziomu można zabijać pełzacze bo niemoge zbić ani jednego a na 100% dostaje
ciosy czy zabijanie pełzaczy od czegoś zależy czy co a może to bug ?

Przydał by ci się miecz pod nazwą Miecz Bojowy ma go fisk i ma 33 obrażenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2007 o 14:50, Gracz 23 napisał:

> > Po pokonaniu królowej idzesz do nowgo obozu lee cię przyjmuje i możesz się już uczyć
ale
> 1
> > poziom wymaga 30 punktów nauki
> dzięki a od którego poziomu można zabijać pełzacze bo niemoge zbić ani jednego a na 100%
dostaje
> ciosy czy zabijanie pełzaczy od czegoś zależy czy co a może to bug ?
Przydał by ci się miecz pod nazwą Miecz Bojowy ma go fisk i ma 33 obrażenia

I co wtedy będe mógł rozwalać pełzacze bo na razie mam miecz który zdadaje koło 60 obrażeń i pełzaczowi nic nie moge zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2007 o 14:56, Gracz 23 napisał:

Trzeba było od razu mówić to zostań mistrzem z broni jednoręcznej nie zapisuj i zobacz czy
zabijasz pełzacze

jestem już mistrzem od pierwszego rozdziału i tak niemoge nim nic zrobić wię co mam zrobić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2007 o 14:58, Xardas 14 napisał:

jestem już mistrzem od pierwszego rozdziału i tak niemoge nim nic zrobwię co mam zrobić

Możesz masz za mało siły ? Jak raz grałem to nie mogłem ranić królowej gdyż PN poszły w większości na co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2007 o 14:58, Xardas 14 napisał:

> Trzeba było od razu mówić to zostań mistrzem z broni jednoręcznej nie zapisuj i zobacz
czy
> zabijasz pełzacze
jestem już mistrzem od pierwszego rozdziału i tak niemoge nim nic zrobić wię co mam zrobić
?

Hmm to pewnie masz bug ale g1 tak ma że czasami zadajesz 0 obrażeń potworowi i dopiero po kilku ciosach coś tam odbierzesz życia a jeśli nie to albo zabijaj z magii lub z łuku albo kuszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2007 o 15:00, Gracz 23 napisał:

Hmm to pewnie masz bug ale g1 tak ma że czasami zadajesz 0 obrażeń potworowi i dopiero po kilku
ciosach coś tam odbierzesz życia a jeśli nie to albo zabijaj z magii lub z łuku albo kuszy

Z pełzaczem walczyłem około 5 minut a co 3 sekundy dostawał cios wię raczej chyba go raz trafiłem spróbuje od 10 poziomu bo niedawno nie mogłem zabić wilka a jak zdobyłem chyba 7 poziom to mogłem go pokonać normalnie. Dzięki że mi troche podpowiedziałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2007 o 15:04, Xardas 14 napisał:

> Hmm to pewnie masz bug ale g1 tak ma że czasami zadajesz 0 obrażeń potworowi i dopiero
po kilku
> ciosach coś tam odbierzesz życia a jeśli nie to albo zabijaj z magii lub z łuku albo kuszy

Z pełzaczem walczyłem około 5 minut a co 3 sekundy dostawał cios wię raczej chyba go raz trafiłem
spróbuje od 10 poziomu bo niedawno nie mogłem zabić wilka a jak zdobyłem chyba 7 poziom to
mogłem go pokonać normalnie. Dzięki że mi troche podpowiedziałeś.

Ja pod koniec w momencie walki z królową miałem bodajże 35-40 siły i rozwalałem bez problemu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2007 o 15:00, Bajuj napisał:

> jestem już mistrzem od pierwszego rozdziału i tak niemoge nim nic zrobwię co mam zrobić

Możesz masz za mało siły ? Jak raz grałem to nie mogłem ranić królowej gdyż PN poszły w większości
na co innego.

Dobrym sposobem na pokonanie królowej pełzaczy jest pobicie Strażnika Świątynnego i zaatakowaie królowej z długiego miecza, potrzeba chyba 50 siły albo 50-kilka, żeby go podnieść. Królowa nie jest wtedy wstanie zaatakować i dość szybko można ją zabić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Królowa nie stanowi większego problemu, gorsze jest jej potomstwo moim zdaniem. W grupie są groźne na tym lvlu, ale pojedynczo również nie stanowią większego kłopotu. Ogólnie zawsze z łomotacza lałem Królową. Jeśli ma się jednocześnie mistrza w broni jednoręcznej to nie trzeba jej zbyt długo bić by zarobić dodatkowe +2000 xp :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2007 o 15:37, szerszeń45 napisał:

Królowa nie stanowi większego problemu, gorsze jest jej potomstwo moim zdaniem. W grupie są
groźne na tym lvlu, ale pojedynczo również nie stanowią większego kłopotu. Ogólnie zawsze z
łomotacza lałem Królową. Jeśli ma się jednocześnie mistrza w broni jednoręcznej to nie trzeba
jej zbyt długo bić by zarobić dodatkowe +2000 xp :-)


Zgadzam się. Królowa się w ogóle nie porusza. Dojście kombo, odskok. Ja w tej walce straciłem ze 20 hp ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2007 o 15:39, kolektor napisał:

Zgadzam się. Królowa się w ogóle nie porusza. Dojście kombo, odskok. Ja w tej walce straciłem
ze 20 hp ...

Pfef... jest jeszcze prostszy sposób, bez konieczności używania combo. Stoisz w miejscu, w którym Królowa nie sięga, ale ty możesz ją bić. I nic prostszego. CTRL+lewo/prawo i na przemian. Dwa ciosy krytyczne łomotacza zwykle definitywnie kończą problem pełzaczy w Starej Kopalni. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2007 o 15:46, szerszeń45 napisał:

> Zgadzam się. Królowa się w ogóle nie porusza. Dojście kombo, odskok. Ja w tej walce straciłem

> ze 20 hp ...
Pfef... jest jeszcze prostszy sposób, bez konieczności używania combo. Stoisz w miejscu, w
którym Królowa nie sięga, ale ty możesz ją bić. I nic prostszego. CTRL+lewo/prawo i na przemian.
Dwa ciosy krytyczne łomotacza zwykle definitywnie kończą problem pełzaczy w Starej Kopalni.
;-)

Można i tak ;) Ja akurat grałem klawiatura+mysz czyli lpm+ a/d ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować